Το regain προκαλει παρενεργεια φαγουρα στο κεφαλι?

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwstas mpatsios

Active Member
καλησπερα και παλι φιλε αλαξα με τον αφρο και ολα καλα πλεον βαζω μισο καπακι το βραδυ αλα εχω τριχοπωση εκει ποθυτην ειχα σταματισει τελειωσ αρχισε παλι. μηπωσ δεν βαζω αρκετη δοσολογια?
 

btg

New Member
καλησπερα και παλι φιλε αλαξα με τον αφρο και ολα καλα πλεον βαζω μισο καπακι το βραδυ αλα εχω τριχοπωση εκει ποθυτην ειχα σταματισει τελειωσ αρχισε παλι. μηπωσ δεν βαζω αρκετη δοσολογια?
Μην αγχωνεσαι και μαχαιρι να το κοψεις δε θα δεις τριχοπτωση μεσα σε 10 μερες , τριχοπτωση στα αρχικα σταδια ειναι πιο πιθανο να σημαινει οτι οι τριχες πεφτουν για να ξαναβγουν με μεγαλυτερη διαμετρο
Και εμενα με ενοχλουσε το υγρο , κατι παιζει με τα συστατικα του
 

karampalikis

Active Member
καλησπερα και παλι φιλε αλαξα με τον αφρο και ολα καλα πλεον βαζω μισο καπακι το βραδυ αλα εχω τριχοπωση εκει ποθυτην ειχα σταματισει τελειωσ αρχισε παλι. μηπωσ δεν βαζω αρκετη δοσολογια?
Τίποτα παρενέργειες είδες; Είτε από το υγρο είτε από αφρο; Π.χ. μαύρους κύκλους
 

kwstas mpatsios

Active Member
καλησπερα και παλι φιλε αλαξα με τον αφρο και ολα καλα πλεον βαζω μισο καπακι το βραδυ αλα εχω τριχοπωση εκει ποθυτην ειχα σταματισει τελειωσ αρχισε παλι. μηπωσ δεν βαζω αρκετη δοσολογια?
καλημερα φιλε επαθα ακριβωσ το ιδιο πραγμα με εσενα... ειχα σταματισει τελειωσ την τριχοπτωση μεχρι που αντικατεστισα το ρεγκειν και αρχισε παλι η τριχοπτωση..... τι γινετε στην συνεχεια, σταματισε η τριχοπτωση? μηπωσ φτεει οτι βαζω και εγω μια φορα την μερα ? πωσ το αντιμετοπισεσ?
 
Μπλουζα