Τιρκαλας Σωτήρης/Starks 1.293g-5/10/21 #5ος κ' τελευταίος γύρος....;#

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
3 μήνες και μια εβδομάδα.... Δεν μπορώ να σας πω με σιγουριά αν υπάρχει κίνηση στα σημεία που χτυπήσαμε (υπενθυμίζω γέφυρες και Κράουν) αλλά πιστεύω ότι κάτι γίνεται γιατί κοιτώντας με ΚατΑ μέτωπο στο καθρέφτη δεν βλέπω μια συγκεκριμένη φόλα πίσω δεξιά και την αραίωση της αριστερής πλευράς.αυτα όλα με κάθε επιφύλαξη.... Αυτό που μπορώ να πω χωρίς επιφύλαξη είναι ότι η δοτρια μου μου έχει αλλάξει τα φώτα μέχρι και σήμερα που μιλάμε .... Μπαινοβγαίνουν σε όλα τα μήκη και πλάτη της καρουμπαλα μερικές φορές υπερβολικά μεγάλα τα οποία πονάνε αφόρητα.... Στις τόσες μμ πρώτη φορά τέτοια ένταση .... Αλλά να πω ότι βλέπω αισθητή βελτίωση σε σχέση με τις αρχές όπου να πω την αλήθεια ότι ψιλό τρόμαξα και εγώ ακόμα που δεν με απασχολεί η αραίωση της ....αυτά τα λίγα και από δω και μπρος πιστεύω τα σπουδαία....
 

Συνημμένα

  • IMG_20220115_095726.jpg
    IMG_20220115_095726.jpg
    953.9 KB · Προβολές: 271
  • IMG_20220115_095711.jpg
    IMG_20220115_095711.jpg
    960.1 KB · Προβολές: 272
  • IMG_20220115_095622.jpg
    IMG_20220115_095622.jpg
    463 KB · Προβολές: 260
  • IMG_20220115_095555.jpg
    IMG_20220115_095555.jpg
    940.9 KB · Προβολές: 242
  • IMG_20220115_095505.jpg
    IMG_20220115_095505.jpg
    803.8 KB · Προβολές: 286
  • IMG_20220115_095431.jpg
    IMG_20220115_095431.jpg
    983.2 KB · Προβολές: 233
  • IMG_20220115_095401.jpg
    IMG_20220115_095401.jpg
    636.4 KB · Προβολές: 269
  • Screenshot_2022-01-15-09-42-25-460_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-01-15-09-42-25-460_com.miui.gallery.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 254

alex7

Well-Known Member
3 μήνες και μια εβδομάδα.... Δεν μπορώ να σας πω με σιγουριά αν υπάρχει κίνηση στα σημεία που χτυπήσαμε (υπενθυμίζω γέφυρες και Κράουν) αλλά πιστεύω ότι κάτι γίνεται γιατί κοιτώντας με ΚατΑ μέτωπο στο καθρέφτη δεν βλέπω μια συγκεκριμένη φόλα πίσω δεξιά και την αραίωση της αριστερής πλευράς.αυτα όλα με κάθε επιφύλαξη.... Αυτό που μπορώ να πω χωρίς επιφύλαξη είναι ότι η δοτρια μου μου έχει αλλάξει τα φώτα μέχρι και σήμερα που μιλάμε .... Μπαινοβγαίνουν σε όλα τα μήκη και πλάτη της καρουμπαλα μερικές φορές υπερβολικά μεγάλα τα οποία πονάνε αφόρητα.... Στις τόσες μμ πρώτη φορά τέτοια ένταση .... Αλλά να πω ότι βλέπω αισθητή βελτίωση σε σχέση με τις αρχές όπου να πω την αλήθεια ότι ψιλό τρόμαξα και εγώ ακόμα που δεν με απασχολεί η αραίωση της ....αυτά τα λίγα και από δω και μπρος πιστεύω τα σπουδαία....
Τα καρούμπαλε προφανως και οφείλονται στην τεράστια καταπόνηση της δότριας από τις πολλές επεμβάσεις .Στον 3ο με 4ο μήνα εμφανίστηκαν σπυράκια με πύον και σε εμένα αλλά πέρασαν
 

obi one

Active Member
Καλή επιτυχία Γιώργο! Έχω μια απορία, με 7,000g που είχες βάλει πριν την τωρινή (4η) μμ, δεν θα έπρεπε να είχες πάρει καλύτερο αποτέλεσμα? Αίσθησή μου, μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια, είναι ότι η φύτρωση συνολικά είναι αρκετά χαμηλότερη από 90%. Σίγουρα είναι μεγάλη και η λήπτρια αλλά νομίζω κάτι δεν έχει πάει σωστά…
συμφωνώ,, νομίζω οτι ο φίλος δεν πήρε το επιθυμητό αποτέλεσμα, μετα απο 4 μμ καθως το μισό κεφαλι παραμένει άδειο,, ίσως αλλάξει η κατάσταση τους επόμενους μήνες,,
 

aeratos28

Just aeratos
Την ανάλυση που έχει γίνει για φυτρωση που έχει ο Γιώργος,την έχεις δει?
συμφωνώ,, νομίζω οτι ο φίλος δεν πήρε το επιθυμητό αποτέλεσμα, μετα απο 4 μμ καθως το μισό κεφαλι παραμένει άδειο,, ίσως αλλάξει η κατάσταση τους επόμενους μήνες,,
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hairfollicle

New Member
Ωραίες φωτογραφίες αντικειμενικές για το πώς δείχνει στον ήλιο.
Μεγάλη προσπάθεια και πολλές οι μεταμοσχευσεις.
Θα μπορούσε να υπάρχει και καλύτερη κάλυψη σύμφωνα με τον αριθμό των μοσχευμάτων που μπήκαν έως τώρα νομίζω. Παρόλα αυτά έχεις μια εικόνα που σίγουρα σε κάνει χαρούμενο.
Καλή φυτρωση εύχομαι.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Εδω τουλάχιστον βλέπουμε αποκαλυπτικές φωτογραφίες, σε αντίθεση με τις επίσημες παρουσιάσεις κάποιων κλινικών εδω στο φορουμ που συνεχώς ωραιοποιουν την κατάσταση και αλλάζουν την πραγματικότητα με διάφορους τρόπους που ολοι γνωρίζουμε για να παραπλανήσουν τα μελη. Και μετα σκάνε καποια ανεξάρτητα και φανερώνεται η αληθεια...:)
Καλη συνεχεια Γιωργο.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
συμφωνώ,, νομίζω οτι ο φίλος δεν πήρε το επιθυμητό αποτέλεσμα, μετα απο 4 μμ καθως το μισό κεφαλι παραμένει άδειο,, ίσως αλλάξει η κατάσταση τους επόμενους μήνες,,
Καλό θα ήταν να διαβονται όλα τα νήματα - βήματα που γίνονται σε μια μμ και μετά να έχουμε άποψη ... Κοιτώντας μόνο τις τελευταίες φωτός που και αυτές η αλήθεια είναι δεν αντιπροσωπεύουν και την αλήθεια στο πως φαίνομαι στην πραγματικότητα στον απέναντι μου ( αν ποσταρω φωτός μεσα στο σπίτι μου θα φανεί ένα άλλο κεφάλι...) χωρίς να ξέρεις χαρακτηριστικά του περιστατικού δεν μπορείς να έχεις την σωστή εικόνα ...
 

obi one

Active Member
Καλό θα ήταν να διαβονται όλα τα νήματα - βήματα που γίνονται σε μια μμ και μετά να έχουμε άποψη ... Κοιτώντας μόνο τις τελευταίες φωτός που και αυτές η αλήθεια είναι δεν αντιπροσωπεύουν και την αλήθεια στο πως φαίνομαι στην πραγματικότητα στον απέναντι μου ( αν ποσταρω φωτός μεσα στο σπίτι μου θα φανεί ένα άλλο κεφάλι...) χωρίς να ξέρεις χαρακτηριστικά του περιστατικού δεν μπορείς να έχεις την σωστή εικόνα ...
αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα, πάω πάσο,,τα υπόλοιπα είναι περιττά
 

giannis1991

Well-Known Member
Το μόνο που θα σχολιάσω αν ημουν ο γιατρός του Γιώργου θα του τράβαγα μια μήνυση λέγοντας του είπαμε αντικειμενικός αλλά εσυ το παρακανες... Τέρμα ξεγυμνωμα οι φωτο...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα, πάω πάσο,,τα υπόλοιπα είναι περιττά
Δεν έχει σημασία το πώς νιώθω εγώ στα μέλη .... Απλά για να καταλήξεις σε μια άποψη οποία και να ναι αυτή πρέπει να ξέρεις τα μοναδικά χαρακτηριστικά του κάθενος... Είμαι σίγουρος ότι δεν ξέρεις ούτε τι δοτρια είχα ...ούτε τον λόγο μου ούτε το πάχος ...επίσης είμαι σίγουρος ότι δεν έχεις ιδέα για το έκταση μιλάμε κάλυψης ...προφανώς αν είχες διαβάσει όλα τα νήματα έστω και επιφανειακά θα κτλ το παίζει στην περίπτωση μου ...επίσης να θυμίσω ότι η συγκεκριμένη μμ τώρα υποτίθεται ξεκινάει η φύτρωση ...τις φωτό δεν τις έβαλα για να βγει το τελικό πόρισμα αλλά για να γίνει η σύγκριση από μήνα σε μήνα από δω και μπρος που θα έχει αξία .... Επίσης θεωρώ το περιστατικό μου μια ρεαλιστική - πραγματική περίπτωση για το τι πρέπει να περιμένει κάποιος 6-7αρης.... Χωρίς σκιές και χωρίς ωραιοποίηση...
 
Μπλουζα