Τελικα κανενας δεν γνωριζει......

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karmiris

New Member
Πριν καποιες μερες εκανα μια ερωτηση για το αν η μινοχ ειναι ικανι να διατιρηση τα υπαρχοντα μαλλια οχι να καλλυτερευσει την κατασταση αλλα να την διατιριση για τουλαχιστον καποια χρονια αν η τριχοπτοση μετριετε σε μολις λιγους μηνες δηλαδει δεν φενεται καποιο προβλημα απο καποιον τριτο... εδω στο φορυμ κανεισ δεν δινει απαντιση......καθωσ εγω εχω σχεδον πιστει απο αυτα που διαβαζο εδω πωσ η μινοχ βοηθαει για 1 χρονο και μετα ερχετε κατιφορα αρα ειναι σαν να βαζουμε νερο μετα δηλαδει εχουμε μελλια περιπου για 8 μηνεσ και μετα ββ......και ετσι απο εκει που ελεγα να την αρχισω δεν ξερω τι να κανω και ξαναροταω γιατι οταν βλεπετε καποιον με αποτελεσματα του λετε μπραβο και οχι οραια φιλε κοιτα να τα χαρησ για ενα χρονο γιατι μετα αντε για δεν σε σοζει τιποτα μονο φινα... και ξαναροταω μπας και εχω καταλαθει λαθος διοτι ο δερματολογος μου που οντος μπορει να ειναι και ασχετος μου λεει αν το προλαυω και ωαζο για παντα μινοχ θα κρατισω τα μαλλια που εχω τορα για τουλαχιστον 10 χρονια αν καποιοσ επιτελους μπορει να με βοηθησει να καταλαβω και εγω!....μεχρι και φοτογραφιεσ ειχα ανευασει αλλα καμια βοηθια......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Φίλε karmiris,

Minoxidil = παραμύθι λίγων μηνών (σίγουρα) + πρισμένο πρόσωπο και μαύροι κύκλοι στα μάτια (πιθανώς)

Ούτε με τη finasteride σώζεις σίγουρα τα μαλλάκια σου. Σίγουρα όμως με fina σε 5-10-15-20 χρόνια θα έχεις περισσότερα μαλλάκια από ότι θα είχες αν δεν έπαιρνες. Το πόσο περισσότερα κανείς δεν μπορεί να σου απαντήσει ...
 

cinder

New Member
στα αρχικα 2 χρονια εκανε δουλεια σε μενα,μετα κλαταρε,απλα ψευτοσυντηρει τα μαλλια αλλα ο κατηφορος συνεχιζεται.
 

weznem

Well-Known Member
o καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα.. επισης σημασια εχει να διατηρεις οσο καλυτερα μπορεις περισσοτερα μαλλια να ειναι ενεργοι οι θυλακες και ελπιζεισ σε μια θεραπεια καινουργια,αυτο κανουμε ολοι τι νομιζεις?και σε μενα με τι μινοξιδιλ κανα 8 μηνο εξαφανιστηε η τριχοτωση μετα εχασα εδαφος εβαλα και αιρολ και κερδιζψ εδαφος παλι θα ξεκινησω και το pgd2 που οπως βλεπουμε ειναι καλο μπλοκερ μεχριτ ωρα θα βαλω 15μινοξιδιλ αν ξεκινησω να χανω εδαφος..θα το ψαξω κανουμε καποια σχεδια αναλογα με τις θεραπειες π υπραχουν και παλευουμε τι περιμενες ολοι ξερουμε εκ το πρωτερων οτι η μαχη ειναι ανιση αλλιως θα εκαναν θεραπειες ολοι φιλε..απλα θελουμε οι τριχες μας να πεσουμε στο πολεμο περηφανα,πανω στην μαχη οχι γονατιστες αποδεχομενες την μοιρα τους..δες το και ετσι..!!!!!!!
 

karmiris

New Member
Αρα καθιστερουμε την τριχοπτοση για ενα χρονο μπας και βγει καμια καλυτερη θεραπια σε αυτο το χρονο σε ανταλαγμα πρισμενο προσοπο και πεταμενα λεφτα αφου ειμαστε αναγκασμενει να τη χρισιμοπιουμε για ολη μας τη ζωη χωρις αποτελεσμα υστερα απο τουλαχιστον 2 χρονια.... και αν ειναι να μου πεσουν τα μαλλια δεν με νιαζει να πεσουν ηττε περιφανα ηττε αποδεγμενες τη μοιρα τους το αποτελεσμα ειναι το ιδιο........μιλαω ετσι απο απελπισια η μονη λυση που περιμενο ειναι το pdg2 με αυτα που μου ειπατε δεν ψινομαι πια να αγορασο μινοχ
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Φιλε Karmiri, το μόνο (αποδεδειγμένα μεχρι ώρας) που καθυστερεί σημαντικά την τριχόπτωση και ίσως λεω ίσως δώσει κάποια επανεκφυση τριχών είναι η Φιναστερίδη και ακόμα πιο ντούρασελ η Ντουταστερίδη, και πάλι όπως το είπε ο φίλος tropheus είναι..

Υπάρχουν περιπτώσεις που το καθυστέρησαν λίγα χρόνια και άλλες που το καθυστέρησαν 10+, σε άλλους απλά σταμάτησε την εξέλιξη της καράφλας, σε άλλους (πιο σπάνιες περιπτώσεις) τα έδωσα όλα σχεδόν πίσω. Κανείς δεν ξέρει σίγουρα ακόμα και με αυτά..

Για εμένα το κλειδί για μια επιτυχημένη θεραπεία είναι να την ξεκινήσεις όσο νωρίτερα γίνεται.. δλδ στα αρχικά στάδια της α/α και όχι όταν έχεις πάει nw3 και φευγα π.χ.

Επίσης ακόμα και χάπια να κουμπώνεις παίζουν πολλά ρόλο, ηλικία, το πόσο επιθετική α/α έχει κάποιος και άλλα διάφορα.. Ένα να θυμάσαι, μπορεί οι φινες και οι ντούτες να κάνουν δουλειά, αλλά συνήθως με τίμημα για κάποια πράγματα.. Δλδ μπαίνεις σε ένα άλλο τρυπάκι μετά.. εκεί που είχες να παλέψεις μόνο με την καράφλα έχεις να παλέψεις και για να συνεχίσεις μια φυσιολογική ζωή.. τα ξέρει καλύτερα όλα αυτά και ο φίλος tropheus παραπάνω, τα υπέρ και τα κατά..
 

karmiris

New Member
εγω φιλε ειχα ανεβασει καποιες φοτο δεν μου ειπαν τιποτα ειμαι σε αρκετα αρχικο σταδιο καθως δεν εχω υποχοριση κροταφων απλα μια αραιοση μπροστα στο κεφαλι και λιγοτερο σε ολο το μηκοσ του απανο.. κατα τα αλλα στα πλαγια και πισο κομπλε και εγω δεν μιλισα για επανεκφιση αλλα διατιριση χαπια δεν θελλω ειμαι μικρος 19 χρονων και μεγαλυτεροσ δεν θα επερνα και τα παιδια μου λενε για διατιριση κανα 2 χρονια με μινοχ και μετα αντε για και το κανουν μονο και μονο για να περιμενουν καλυτερη θεραπια ....εγω δηλ θα πρεπει να την βαζω χρονια για κανα χρονο συντηρησης....ποσα λεφτα τσαμπα αρα δεν υπαρχει αλλη θεραπια παραμονο να μεινουμε αχριστοι?? δεν το καταλαβαινο τοτε γιατι βαζει καποιος μινοχ χορις να εχει παρει φινα? εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει στιν ιδεα 1 χρονο εχεισ μαλλια και αντε για σαν αν φοραω περουκα ενοσ χρονου.... απλα ειμαι σε αρχικο σταδιο και πιστεβα οτι αν το προλαβο σοθικα για καμια 10ρια χρονια αλλα το να χασο τα μαλλια μου στα 22 ειναι ασχημο....


εμενα ετσι μου ερχεται να παω να βρισω τον αχριστο τον δερματολογο μου διοτι μου ειπε δεν προκειτε να τα χασω αν παρω μινοχ επισεις μου εδωσε μινοχ σκετη οχι αφρο που εχει προπ και εχω μικρα σμιγματα στο κεφαλι σαν σμηγματοροικι δερματιτιδα φεβγουν με καθιμερινο λουσιμο επρεπε να μου εδεινε αφρο... τελοσ παντον οντος δεν ξερουν τι τουσ γινεται....
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Αδερφέ μου σε καταλαβαίνω.. πίστεψε με σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Τι να κάνουμε όμως.. πολεμάμε με ότι έχουμε και ελπίζουμε.. τα χάπια ναι είσαι μικρός ακόμα..

δες κανα σουπερ ζιξ ενισχυμενο σε συνδυασμό με μινοξιδίλη η το pgd2 blocker που δειχνει να κάνει δουλειά, βλέπω τον αδερφό κάπα να γίνεται και πλασιέ pgd2 με ραστα σε λίγο.. :p

Μη σε παίρνει από κάτω.. (μια κουβεντα θα μου πεις) αλλα θέλει αγώνα..
 

karmiris

New Member
χαχα ναι παρακολουθω για τιν pdg2 ο καπα τα εχει δοκιμασει ολα.....δεν με πειραζει να κανω αγονα αρκι να τα κρατισω χωρισ να εχο παρενεργιες και 15 φορες τι μερα να βαζα μινοχ αμα ηταν η δοσολογια της δεν θα με πειραζε...αρκει να ειχα καποιο αποτελεσμα.... εγω τωρα δεν ξερω στα αληθεια ...σκεφτομε μιας και ειμαι στιν αρχη ακομα να παρω μινοχ μερα παρα μερα ετσι ωστε να μην χανει τιν δραση τις και οχι για επανεκφιση αλλα για διατηριση το σουπερ αργοτερα αν δω οτι δεν με πιανει.... πιστεβω οτι ετσι με μερ απαραμερα θα διατιριθω για 3-4 χρονια και αν οχι ανεβαζω τιν δοση στον προτο δευτερο χρονο....και βλεπω...


βεβεια περιμενω πως και πως τον καπα να δω αποτελεσματα με την pdg2
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
karmiris είπε:
χαχα ναι παρακολουθω για τιν pdg2 ο καπα τα εχει δοκιμασει ολα.....δεν με πειραζει να κανω αγονα αρκι να τα κρατισω χωρισ να εχο παρενεργιες και 15 φορες τι μερα να βαζα μινοχ αμα ηταν η δοσολογια της δεν θα με πειραζε...αρκει να ειχα καποιο αποτελεσμα.... εγω τωρα δεν ξερω στα αληθεια ...σκεφτομε μιας και ειμαι στιν αρχη ακομα να παρω μινοχ μερα παρα μερα ετσι ωστε να μην χανει τιν δραση τις και οχι για επανεκφιση αλλα για διατηριση το σουπερ αργοτερα αν δω οτι δεν με πιανει.... πιστεβω οτι ετσι με μερ απαραμερα θα διατιριθω για 3-4 χρονια και αν οχι ανεβαζω τιν δοση στον προτο δευτερο χρονο....και βλεπω...


βεβεια περιμενω πως και πως τον καπα να δω αποτελεσματα με την pdg2



Έχω μια πρόταση,δοκίμασε μια φορά την ημέρα απο αυτο μετά το μπάνιο και μια φορά την ημέρα μετά απο 10 ώρες μινοξιδιλη η και τα δυο μαζί ουσιαστικά μια εφαρμογη.
Σαφώς και θα είσαι σε πολύ καλύτερη κατάσταση απο το να μην χρησιμοποιουσες τίποτα.
Οσο για την μινοξιδιλη έχουμε και 20ετης χρήστες εδώ μέσα που την συνεχιζουν.
Επίσης ένας συνάδελφος thimios 72 μετά απο 18 χρόνια με μινοξιδιλη 5% εδώ και έναν χρόνο χρησιμοποιεί 15% μετά απο πρόταση του καπα.
Αν δει το μήνυμα ας μας πει εντυπώσεις και τι κατάφερε με μινοξιδιλη μονο αυτά τα χρόνια
Υποχώρηση θα υπάρχει με τα χρόνια απλά θα είσαι σε πολύ καλύτερη κατάσταση απο το να μην χρησιμοποιείς τίποτα
 

karmiris

New Member
Σε ευχαριστο καπα εισαι ο προτος που μου δινει θετικοτιτα...καθως καταλαβεινω απο αυτα που λες οτι μπορω με λιγη τυχη να κρατισο τα μαλλια μου και 5 χρονια ασπουμε.... οπως ειναι χωρισ να παρω φινα.....μαλλον ναι θα σε ακουσω και θα παρω για αρχη μινοχ μια φορα τι μερα για το ζιρτεκ βλεπω τις σιζιτησεις που κανεις... δν εχω πολυ βγαλει ακρι αν μπορεις πες μου αν εχει παρενεργιες και αν σου εχει δοσει εσενα καποιο αποτελεσμα...


επισες λογο λιπαροτιτας εχω σκεφτει οτι εκει οφιλετε η τριχοπτοση μου καθως εχω απλα αραιοση και οχι υποχοριση κροταφον κλπ.....και το ζιρτεκ βγαζει λαδιλα....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
karmiris είπε:
Σε ευχαριστο καπα εισαι ο προτος που μου δινει θετικοτιτα...καθως καταλαβεινω απο αυτα που λες οτι μπορω με λιγη τυχη να κρατισο τα μαλλια μου και 5 χρονια ασπουμε.... οπως ειναι χωρισ να παρω φινα.....μαλλον ναι θα σε ακουσω και θα παρω για αρχη μινοχ μια φορα τι μερα για το ζιρτεκ βλεπω τις σιζιτησεις που κανεις... δν εχω πολυ βγαλει ακρι αν μπορεις πες μου αν εχει παρενεργιες και αν σου εχει δοσει εσενα καποιο αποτελεσμα...


επισες λογο λιπαροτιτας εχω σκεφτει οτι εκει οφιλετε η τριχοπτοση μου καθως εχω απλα αραιοση και οχι υποχοριση κροταφον κλπ.....και το ζιρτεκ βγαζει λαδιλα....



Μινοξιδιλη αυτήν http://shop.genhair.com/store/index.php?main_page=product_info&products_id=1&zenid=56e6de954ef2b664015bfc5cdebd3baa
Ταυτόχρονη εφαρμογη με ζιρτεκ μια φορά την ημέρα
Fungoral shampoo μέρα παρά μέρα.
Οι παρενέργειες του ζιρτεκ δεν ειναι ούτε γαργαλημα στην μασχαλη,το λέω εγω που έχω δοκιμάσει ότι μπορείς να φανταστείς απο θεραπείες .
Για τα αποτελέσματα δες το θέμα,δεν κανει και θαυματα αλλα σχεδον σε ολους κατι εδωσε τα παει πολύ καλά απο ότι βλέπω,
Επίσης θα ξεχάσεις τι σημαίνει η λέξη φαγούρα
 

crossfire

Well-Known Member
karmiris είπε:
εμενα ετσι μου ερχεται να παω να βρισω τον αχριστο τον δερματολογο μου διοτι μου ειπε δεν προκειτε να τα χασω αν παρω μινοχ επισεις μου εδωσε μινοχ σκετη οχι αφρο που εχει προπ και εχω μικρα σμιγματα στο κεφαλι σαν σμηγματοροικι δερματιτιδα φεβγουν με καθιμερινο λουσιμο επρεπε να μου εδεινε αφρο... τελοσ παντον οντος δεν ξερουν τι τουσ γινεται....

οι γιατροι δινουν οτι υπαρχει στα φαρμακεια
ο αφρος δεν κυκλοφορει ελλαδα.....μονο παραγγελια μεσω internet
 

weznem

Well-Known Member
karmiris είπε:
Σε ευχαριστο καπα εισαι ο προτος που μου δινει θετικοτιτα...καθως καταλαβεινω απο αυτα που λες οτι μπορω με λιγη τυχη να κρατισο τα μαλλια μου και 5 χρονια ασπουμε.... οπως ειναι χωρισ να παρω φινα.....μαλλον ναι θα σε ακουσω και θα παρω για αρχη μινοχ μια φορα τι μερα για το ζιρτεκ βλεπω τις σιζιτησεις που κανεις... δν εχω πολυ βγαλει ακρι αν μπορεις πες μου αν εχει παρενεργιες και αν σου εχει δοσει εσενα καποιο αποτελεσμα...


αδερφε κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθει οτι θα χεις σε 5χρονια μαλλια διοτι η α/α στον καθενα δρα και αντιδρα ο οργανισμος διαφορετικα!!αλλως εχει επιθετικη τριχοπτωση αλλως οχι αλλως εχει αραια μαλλια και ταδιατηρει για 20 χρονια και αλλος ειναι φουλ μαλλι και σε 5 χρονια κανουν οι ψηρες τσουλιθρα.. μονο αν δοκιμασεις θα δεις πως ανταποκρινεσαι στις θεραπειες.επισης βλεπω οτι δεν εχεις διαθεση να διαβασεις το φορουμ ρωτας πραγματα που αν πας στα καταλληλα thread θα βρεις απαντησεις και στο λεω αυτο διοτι ρωτας βασικα πραγματα οπως γιατι δεν παιρνουν ολοι φινα κτλ..ξερεις τι προκαλει η φινα??κουμπωνεις ενα χαπι πυ σου μειωνει μια ορμονη λες να μην προκαλει τπτ??να ειναι νερακι? η ντουντα υπαρχει πιθανοτητα να προκαλει και βλαβη στον εγκεφαλο σε γενικες γραμμες τα γνωριζεις αυτα οχι,γιατι?διοτε δεν διαβαζεις!!εγω η καποιος αλλος μπορει να σου λεμε μαλακι..ς αν διαβασεις ομως θα εχεις γνωση και γνωμη..
 

karmiris

New Member
εχω φαει πολλες ωρες διαβαζοντας και ξερω τι κανει η φινα..... και τι επιπτοσεις προκαλει καθωσ αυτρα που ρωταω δεν ειπαρχουν διοτι ολοι διχνουν αποτελεσματα το πολυ μετα απο 1 χρονο οσοι χρισιμοποιουσαν ποιο πολυ καιρο τισ θεραπιες δεν τισ τιρουσαν και απλα θελουν να επανελθουν δεν εχω δει κανεναν εδω να λεει χρισιμοποιο αυτο 5 χρονια και ειμαι εκει ολοι λενε τα αποτελεσματα μου ιστερα απο 6 μηνες και απο κατο να τον συνχερουν.....και οσοι εχουν καποια θεραπια για πιο πολλα χρονια ειναι μετα απο μεταμοσχεφση και αλοι επισεις ρισκαρουν την φινα εγω τη φοβαμαι....
 

weznem

Well-Known Member
karmiris είπε:
εχω φαει πολλες ωρες διαβαζοντας και ξερω τι κανει η φινα..... και τι επιπτοσεις προκαλει καθωσ αυτρα που ρωταω δεν ειπαρχουν διοτι ολοι διχνουν αποτελεσματα το πολυ μετα απο 1 χρονο οσοι χρισιμοποιουσαν ποιο πολυ καιρο τισ θεραπιες δεν τισ τιρουσαν και απλα θελουν να επανελθουν δεν εχω δει κανεναν εδω να λεει χρισιμοποιο αυτο 5 χρονια και ειμαι εκει ολοι λενε τα αποτελεσματα μου ιστερα απο 6 μηνες και απο κατο να τον συνχερουν.....και οσοι εχουν καποια θεραπια για πιο πολλα χρονια ειναι μετα απο μεταμοσχεφση και αλοι επισεις ρισκαρουν την φινα εγω τη φοβαμαι....
δειχνουν τα αποτελεσματα για να εχουν γνωμη και οι αλλοι αν αυτα που λεει ο καθενας ισχυουν και ποσο καλα αντεδρασε στις θεραπεις αναλογα με το πως ηταν..τωρα σε διαρκεια χρονων μαθηματικως ολες οι θεραπειες χανουν σε δυναμη δυστυχως ακομα και κουμπωνοντας αλλα αποτελεσματα εχει η φινα σε 3 χρονια και αλλα σε 13 χρονια διοτι η καραφλα δεν σταματαει δεν εχουμε βρει τετοιο φαρμακο ακομα,εχουμε βρει φαρμακα που την περιοριζει την κανει να εξελισεται πιο αργα τιποτα παραπανω δεν εχουμε κανει ακομα μονο οταν βρεθει μονιμο φαρμακο θεραπεια θα εχεις σταματησει να χανεις μαλλια δεν νομιζω οτι δεν το γνωριζεις αυτο ολοι το ξερουμε απο την στιγμη που δεν θεραπευουμε την αιτια του προβληματος αλλα αλλα πραγματα λογικο δεν ειναι να χανουν σε αποδοση διαρκειας τα φαρμακα?οσο για την φινα οποιος εχει κοινη λογικη και μονο ειναι φυσιολογικο να φοβαται για την φινα η μονη περιπτωση εξαιρεση που εγω προσωπικα θα συμπονουσα και θα καταλαβαινα ειναι η απογνωση οταν τιποτα ααλο δεν κανει δουλεια και ειναι η τελευταια λυση δεν υπαρχει αλλη δικαιολογια για ενα φαρμακο που μπορει να προκαλει προβληματα σε νευροδιαβιαστες..για την ντουντα αστο καλυτερα η φινα ειναι νερακι μπροστα της..οταν φτασουμε στην απογνωση θα ειναι τα δυσκολα για ολους μας εκει εχουμε υγεια εναντι σε καραφλα τι θα διαλεξουμε?αγνωστο ελπιζω πριν τεθει τετοιο διλλημα σε πολλους να εχουμε κανει καποια ανακαλυψη..διοτι περα το τι λεει η μερκ εμενα δεν μου λεει κανεις αν κουμπωνω φιαν20 χρονια τι θα παθω?το σηκωτι θα την παλευει η θα τα εχει τιναξει?και οτιδηποτε αλλο μπορει να παθω φυσικα δεν ειμαι γνωστης ιατρικης αλλα δεν ειναι ευλογα ερωτηματα οταν θα πρεπεινα παιρνω χαπι μειωσης ορμονης για 20 χρονια??
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Σωστός πολύ σωστός.. Πραγματικά.. δεν είναι παιχνίδι η φινα, και μπορεί να συμβούν πάααααρα πολύ χειρότερα πράγματα από ότι περιέγραψες φίλε weznem σε μακροχρόνια χρήση φίνας..

Το μόνο που μπορώ να πω - πούμε όσοι πίνουουμε φινα για το μέλλον είναι "μακάρι όλα να πάνε καλά" ωραίο το ρίσκο.. αλλά μπορεί να κοστίσει ακριβά.. θα δείξει..

Καλά Χριστούγεννα παιδιά!! :)
 

weznem

Well-Known Member
Chs είπε:
Σωστός πολύ σωστός.. Πραγματικά.. δεν είναι παιχνίδι η φινα, και μπορεί να συμβούν πάααααρα πολύ χειρότερα πράγματα από ότι περιέγραψες φίλε weznem σε μακροχρόνια χρήση φίνας..

μακαρι αδερφε να μην βγει τιποτα σε κανενα παιδι που την παιρνει και να μαι αναληθης σε οτι λεω το ευχομαι οσο δεν φανταζεσαι κανει δουλεια αλλα εχει πολλα ρισκα το ατιμο τι να λεμε πριν την παρεις με αυτα που διαβασεις πιστευω θα εχεις παρενεργειες και την ωρα που την καταπινεις κιολας!!
καλα χριστουγεννα αδερφε!!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Placebo sides δεν είχα.. είχα sides real time.. πέρασαν όμως.. αυτό που προσπαθώ να νικήσω κάπως είναι η αντοχή στο σεξ, δλδ πρiν την φίνα 3 - 4 φορές το ανώτερο τις άντεχα, τώρα 1 - 2 και με μεγάααλη καθυστέρηση στην εκσπερμάτωση.. Από όρεξη όμως μια χαρά.. απλά τα φτύνω πιο γρήγορα από πριν. Ίσως το βελτιώσω λίγο αυτό με πιο έντονη άσκηση και σταματώντας το τσιγάρο..

We are damned :headbanging:
 

weznem

Well-Known Member
εγω εκοψα για δευτερη φορα το τσιγαρο απο τελη ιουλιου 5μηνες δηλαδη μεγαλη διαφορα στο σεξ η και στην σκαλα που ανεβαινω διχως γυμναστικη,δεν γυμναζομαι καθολου δυστυχως αν και θα θελα πολυ αλλα αμα δεν σου περισσευουν λεφτα..την πρωτη φορα το κοψα για 10μηνς και το ξεκινησα ξανα..συμβουλη αν το κοψεις μην ξεγελαστεις ποτε πως μετα απο καιρο νομιζεις οτι ενα τσιγαρο δεν θα σε βλαψει και δεν θα κολησσεις ξανα ενα ειναι αρκετο να φερει αλλο ενα αλλα 3 και πακετο στο τελος, πιστεψε με..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα