Ταξίδι στην τουρκια

Adriano

Well-Known Member
Andriano γενικά δεν εκφράζεσαι ωραία. Δεν χρειάζεται τόση ένταση. Πες ευγενικά ότι θες

Ειλικρινά δεν είχα σκοπό να ανεβάσω τόνους και δεν είχα και τέτοιο ύφος.
Πάντως σε σχέση με άλλες στιχομυθίες νομίζω ότι είμαι κλάσεις ποιοτικότερος σε ύφος. Απλά το ζήτημα είναι σοβαρό και για αυτό ήμουν υπέρμετρα ευθύς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Garkal

New Member
Καταρχήν σας ευχαριστώ όλους, σε ερώτηση μου σε τελωνείο και πρεσβεία ,με ενημέρωσαν ότι λόγο των capital controls ,δεν μπορείς να μεταφέρεις ποσο άνω των 3000€ ανα άτομο και όχι 10000€ .Επισης μου είπαν ότι πριν λίγους μήνες το ποσο ήταν πιο μικρό .
Ειλικρινά όπου έχω ψάξει στο Ίντερνετ δεν βρίσκω πουθενά τα 3000€ αλλά τις 10000€ ανα άτομο ,όπου έχω πάρει τηλέφωνο μου λένε το ποσο είναι μάξιμουμ 3000€.
 

paulo

Active Member
Φίλε αυτα που σου λέω ειναι 1000% σίγουρα μην ψάχνεις αλλο ! Κάνε αυτο που σου είπα ..
 

paulo

Active Member
Καλή επιτυχία και ειναι πολύ Ωραια εμπειρία θα την θυμάσαι μετα απο μηνες και θα τη αναπολείς .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Διαβασε παλι πμ κ παρε το τηλ μου Να τελειωνουμε ...αν καποιος συνάδελφος σου πει οτιδήποτε επι τόπου παρε με τηλ να συνενοηθω ... δεν ισχύουν τοτ απ αυτα που λενε οι φιλοι παραπανω αλλα κ ουτε στις πρεσβείες ... οι τυποι ειναι άσχετοι κ ανενημέρωτοι κ στα γραφειάκια τους ... εξαλλου ενημερώσεις απ την ΑΑΔΕ περνουμε εμεις απευθειας κ οχι οι πρεσβείες ...απο μας ενημερώνονται αυτοι
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αντριάνο οπως βλεπεις δεν συνεχιζω την συζητηςη μαζι σου ...δεν εχει κ νοημα εξαλλου ... σε παρακαλω μην μου απευθυνθείς τον λογο γιατι μονος σου θα μιλας ....
 

Adriano

Well-Known Member
Αντριάνο οπως βλεπεις δεν συνεχιζω την συζητηςη μαζι σου ...δεν εχει κ νοημα εξαλλου ... σε παρακαλω μην μου απευθυνθείς τον λογο γιατι μονος σου θα μιλας ....

Έχεις εκτεθεί ανεπανόρθωτα και το συνεχίζεις. Ειδικά σε αυτό με το τηλέφωνο ήταν απίθανο αυτό που διαβάσαμε.
 

sito

Active Member
τα 10Κ αδήλωτα ήταν προ κάπιταλ κοντρολ. Με τα κάπιταλ κοντρόλ για μόνιμους κατοίκους Ελλάδος είναι 3Κ.

ΦΕΚ 1943 τόμος Β'

upload_2018-8-7_21-13-48.png
 

Συνημμένα

  • document (2).pdf
    137.8 KB · Προβολές: 5

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα