Τί επάγγελμα κάνετε?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Να ξεκινήσω πρώτος,
είμαι τεχνικός Η/Υ και δουλεύω εδώ και δυόμιση χρόνια σε ένα net όπου νοικιάζουμε και επιδιορθώνουμε/πουλάμε υπολογιστές.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

YPOMONETIKOS

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

ειμαι οικονομικος συμβουλος της αεροπορικης διεθνους εταιριας SWISSPORT S.A και εργαζομαι στο αεροδρομιο της κερκυρας ''ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ''.
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

@YPOMONETIKOS ρε μεγάλε κάτσε καλά τι έχεις πιεί? 8) εγώ ένα παλιοΤΕΙ έχω τελειώσει στην Λάρισα και το proficiency. Τεχνολόγος Γεωπόνος ΤΕΙ Λαρισας και δουλεύω σαν μηχανικός γεωργικών μηχανών.
 

Teri

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

Aν δεν κάνω λάθος το topic ονομάζεται "Τι επάγγελμα κάνουμε" και όχι τι πτυχία πήραμε.. :p :p :p

Εν πάσει περιπτώσει εγώ εργάζομαι στην Νομαρχία Χίου με το πρόγραμμα Stage.Για κάνα χρόνο ακόμα και μετά αντίο σας.
 

YPOMONETIKOS

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

ΠΑΙΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΓΕΝΙΚΑ ΔΝ ΠΙΝΩ ΑΛΚΟΟΛ ΜΟΝΟ ΤΣΑΓΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΑΣΙ...ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ROIBOS....ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ.
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

Καθηγητής Πληροφορικής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Γυμνάσιο - Λύκειο).
 

Joda

Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

φοιτητης τει λογιστικης και θα τελειωσω σε κανα 1,5 χρονο.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

λοιπόν,
πολλά μέλη δυσαρεστήθηκαν από το ποστ - όσον αφορά τον σκοπό του forum και των θεμάτων του,
και την διαφύλαξη προσωπικών δεδομένων

το αφήνω στην κρίση του Άκη & Παναγιώτη,αλλά και όλων σας πόσο άκυρο είναι να μιλάμε για τα επαγγέλματα μας ή οτιδήποτε σχετικό-άσχετο με την τριχόπτωση

υ.γ.: δεν θέλω να προσβάλω κανέναν και δέχθηκα αρκετά p.m
 

giorgos 29

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

YPOMONETIKOS είπε:
ειμαι οικονομικος συμβουλος της αεροπορικης διεθνους εταιριας SWISSPORT S.A και εργαζομαι στο αεροδρομιο της κερκυρας ''ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ''.Γνωριζω αγγλικα,γαλλικα,γερμανικα,ιταλικα,ρωσικα και εχω κανει μεταπτυχιακο στην ευρωπαικη,οικονομικη και νομικη ορολογια της ευρωπαικης ενωσης.ειμαι 26 ετων μαυρομαλλης με γαλαζια ματια υψος 1,96 και βαρος 89 kg.ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ.
τι ειναι αυτα ρε μεγαλε
 

YPOMONETIKOS

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ??....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ.?
ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ....
...ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.....
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

μάγκες - ΧΑΛΑΡΆ!!!

μην παρεξηγούμαστε χωρίς λόγο - υπάρχουν και τυπάκια(inotech,death valley,lilika κ.α)που γουστάρουν να μας βλέπουν κομμάτια...

γιαυτό έγραψα παραπάνω ότι προσωπικά δεδομένα δεν είναι θέμα του forum,ούτε η κριτική των προσωπικών δεδομένων

μην χτυπιόμαστε άδικα - όλοι είμαστε φορτισμένοι από άλλα και το forum δεν είναι σάκος του μποξ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

ναι ρε παιδες ηρεμα-δεν χρειαζονται κοντρες.
εξαλλου δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε-ισα ισα να μοιραστουμε εχουμε
ολοι για το ιδιο πραγμα νοιαζόμαστε.
Κ εγω συμφωνω οτι το συγκεκριμενο θεμα ειναι λιγο εκτος της λογικης του φορουμ-
φιλικα παντα κ στον George κ στα υπολοιπα παιδια που απαντησαν :D
 

dim74

Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

παρακληση στον ακη επειδη το σαιτ εχει αρχισει να ξεφευγει απο τον λογο υπαρξης του, να κανει κατι...σαιτ για ταινιες,μαγειρικη κτλ υπαρχουν αφθονα,αν θελει καποιος μπορει εκει να βρει τα παντα,εδω ειμαστε για αλλο λογο...
δηλαδη αν εγω θελησω να κανω προτασεις για καλα μπου...λα θα ανοιξω θεμα εδω?
θεματα μονο για τριχοπτωση εχουν εννοια εδω για μενα,ΜΟΝΟ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΝΕΟΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΛΕΧΘΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ!ΠΩΣ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ...ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΗΛΑΔΗ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΝΑ ΤΑ ΚΟΝΟΜΙΣΟΥΜΕ!ΕΝΝΟΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΛΕΧΘΕΙ ΕΔΩ,ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΝΑΤΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ(ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΟ)ΠΕΣΤΕΣ!ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ 500 ΦΟΡΕς ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΡΩΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩς ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΠΛΑ ΜΠΗΚΑ ΘΕΛΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ!ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΟΙ ΚΡΙΝΟΥΝ.
 

Joda

Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

ενταξει ρε παιδια χαλαρωστε.να πεταγεται και κανα θεμα που και που ετσι που να ειναι ασχετο με την τριχοπτωση δεν ειναι τπτ.οποιος θελει απανταει.υπαρχει και ενα αλλο θεμα που εχει ανοιχτει που λεγεται γυναικες και τριχοπτωση που και αυτο ειναι ασχετο με την τριχοπτωση και εχουν γινει πολλα ποστς.και δικαιο ειναι και αδικο.
οσο για αυτο που λες dim74 το οτι γενικα δεν ψαχνονται συμφωνω.γινονται συνεχως οι ιδιες ερωτησεις ενω ηδη υπαρχουν οι απαντησεις.αλλα δεν γινεται να ειμαστε ολοι οι ιδιοι επομενως αυτοι που ξερουν πιο καλα μπορουν να τους πουν να διαβασουν τα καταλληλα τοπικ οπως το εχει κανει αρκετες φορες ο σπυρος.
μαγκες βλεπετε ενα ασχετο θεμα που δεν σας ενδιαφερει μην ποσταρετε,βλεπετε καποιον που να μην ψαχνεται και να ρωταει και σας την σπαει συνεχως τα ιδια ξανα μην ποσταρετε και μην βοηθατε.ειναι απλα τα πραγματα.
 

giorgos 29

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

Σπύρος είπε:
μάγκες - ΧΑΛΑΡΆ!!!

μην παρεξηγούμαστε χωρίς λόγο - υπάρχουν και τυπάκια(inotech,death valley,lilika κ.α)που γουστάρουν να μας βλέπουν κομμάτια...

γιαυτό έγραψα παραπάνω ότι προσωπικά δεδομένα δεν είναι θέμα του forum,ούτε η κριτική των προσωπικών δεδομένων

μην χτυπιόμαστε άδικα - όλοι είμαστε φορτισμένοι από άλλα και το forum δεν είναι σάκος του μποξ...
Σπυρο εχεις απολυτο δικιο
 

Teri

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

Λοιπόν ως προς το θέμα, του topik όσον αφορά το επάγγελμα σαφέστατα και ωφείλουμε να σεβαστούμε τα άτομα που τους "ενόχλησε". 100% είμαστε μαζί τους.

Απο κει και περα σαφέστατα το forum είναι για την τριχόπτωση που μας βασανίζει τόσα χρόνια, και σαφώς και τα περισσότερα απο τα posts (να πω το 95%? ) ήδη ασχολούνται με αυτό.
Πιστεύω, και όταν λέω πιστεύω σημαίνει ότι είναι άποψή μου, ότι δεν είναι άσχημο να ξεφεύγουμε και καμιά φορά λίγο απο την καθημερινότητα , βάζοντας 1-2 postakia με θέματα ποικίλης ύλης. Άλλωστε εγώ προσωπικά το συγκεκριμένο θέμα του "Αγαπημένου Φαγητού" το προσέθεσα στην κατηγορία "Διάφορα Θέματα", δηλαδή είμουν τυπικότατος ως προς αυτό. Γιαυτό άλλωστε υπάρχει ΚΑΙ αυτή η στήλη και εν τέλει υπάρχει και αρμόδιος εδω μέσα να την αφαιρέσει αν θέλει. Θεωρώ λοιπόν ότι κάτι τέτοια θεματάκια, που δεν τα βρίσκω κάθόλου διαφορετικά απο την στήλη πχ "Αστεία Video" που υπάρχει ήδη όμορφη συμμετοχή, μόνο καλό μας κάνουν, και "ξεφεύγουμε" με ευχάριστο τρόπο .Το αποτέλεσμα μιλάει απο μόνο του.. συμμετοχή σε ΚΑΙ σε αυτά τα θέματα υπάρχει. Άρα σημαίνει ότι τα χρειαζόμαστε και αυτά έστο και σε μικρό βαθμό. Και φυσικά κανείς δεν είναι υποχρεωμένος ούτε να τα διαβάσει ούτε να συμμετέχει σε αυτά..
 

giorgos 29

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

YPOMONETIKOS είπε:
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ??....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ.?
ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ....
...ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.....
κατα αρχην να μιλας καλυτερα και να μαθεις να μην εισαι τοσο επιθετικος κρυμενος πισω απο ενα pc..εαν ξερεις να διαβαζεις το topic λεει καθαρα 'ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΝΕΤΕ" δε λεει ουτε ποσα πτυχια εχουμε ουτε τι υψος εχουμε ουτε τι χρωμα μαλλια ουτε αν εχουμε κοκκινα πρασινα η μπλε ματια. Καταλαβες?
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

Καλα σιγουρα ειναι καλο να υπαρχουν θεματακια διαφορετικα ετσι ωστε να ξεφευγουμε λιγακι αφου ετσι κ αλλιως αρκετοι απο εμας αφιερωνουμε καποια ωρα εδω μεσα-αλλος περισσοτερη κ αλλος λιγοτερη.
Εγω ειμαι υπερ του αυτου. Απλα η λογικη καποιων θεματων πχ πολιτικα, αθλητικα επαγγελματικα, θα οδηγουσε σε κοντρες χωρις λογο.
Το να εχουμε μια απορια κ να θελουμε να την μοιραστουμε κ με αλλα μελη του φορουμ που ενδεχωμενως να γνωριζουν καποια πραγματα περα της τριχοπτωσης, δεν ειναι κακο
Σιγουρα κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να απανταει σε κατι αν δεν συμφωνει κ σιγουρα πιο αρμοδιοι να αποφασισουν αν καποιο θεμα ειναι εντελως ακυρο ειναι τα παιδια-διαχειριστές.
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Τί επάγγελμα κάνετε?

Τωρα σχετικα με το ποσο διατεθιμενος ειναι καποιος να αφιερωσει χρονο κ να ενημερωθει για καποιο θεμα που τον απασχολει-οπως εμας η τριχοπτωση-ειναι εντελως προσωπικη υποθεση.
Φυσικα κ θα βοηθησω τα νεα μελη με οσα ξερω τελοσπαντων (ελαχιστα ειναι στην τελικη) αλλα αν βλεπω οτι καποιος δεν εχει διαθεση να μαθει κ ενημερωθει κ απλα ζηταει "συνταγη" δεν θα δωσω κ πολυ βαση.
Αλλο καποιου, συμπεριλαμβανομενου κ εμου, να του γεννιουνται αποριες πανω σε πραγματα που δεν γνωριζει κ τωρα μαθαινει κ αλλο απλα να ρωταει ετσι επειδη βαριεται να ψαξει λιγο παραπανω

Προσωπικες αποψεις εκφραζω κ παντα με καλη προθεση ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα