ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mariosg

New Member
ΕΧΕΙ ΔΩΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟ NOURKRIN?
ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

γειά χαρά...

Nourkrin[snake oil]...ένα ακόμη σκεύασμα (που απευθύνεται κυρίως σε γυναίκες) με βάση εκχύλισμα πρωτεϊνών και πολυσακχαρίτες, εμπλουτισμένα με βιταμίνη, οργανική μορφή του διοξειδίου του πυριτίου κ.α .....όλα αυτά χωρίς ιδιαίτερη μελέτη και καμία έγκριση FDA

τώρα,αν θέλεις να πιστέψεις ότι συμπληρώματα διατροφής αντικαθιστούν την θεραπεία τριχόπτωσης...τι να πω...

δες F.A.Q,big3 ρίξε λίγο διάβασμα στο site
 

Άκης

Administrator
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

Εμένα πάλι μου φαίνεται ακόμα περίεργο το να βλέπει κανείς τουλάχιστον 10 αποτελεσματικά προϊόντα σε αυτό το site μαζί με αναφορές μας, να υπάρχουν αναφορές ποιά συστατικά κάνουν δουλειά και ποιά όχι και να ρωτά για προϊόντα κλάιν - μάιν....
 

geofish

New Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

Το έχω δοκιμάσει πριν 9 χρόνια για 8 μήνες μεγάλη απάτη χωρις κανένα αποτέλεσμα, απορω υπαρχει ακομα που το βρηκες. Εκτος απο αυτο ήταν και πανακριβο, θυμαμαι ειχα δωσει γυρω στις 130000 δρχ. Πολυ καλη κινηση αυτο με τις αναφορες με τις αποτυχημένες θεραπείες. Καλό είναι να αναφέρονται αυτές και κυρίως να μας ενημερώνουν οι χρήστες αν τα έχουν δοκιμάσει. Επιτέλους πρέπει να σταματήσουμε ολη αυτή την απατη με τις διαφορες θεραπειες που εκτος τον αλλων χανουμε και τα λεφτα μας.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

ό,τι έχεις σαν απορία ή δεν είσαι σίγουρος, κάνε google search-τις περισσότερες φορές βγάζει κατευθείαν στην συζήτηση που έχει γίνει για αυτό/ά στο forum εδώ...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

geofish με 130000 δρχ ησουν τοτε πλουσιος
αρχοντα οπως λεει και ο σπυρος ;D
τεσπα λαθη κανουμε ολοι και ολοι καποτε την παταμε και εγω δεν επαιρνα παλια το dercos και δεν ειδα τπτ

αυτα συμβαινουν ευτυχως ενα καλο που εχει το Internet ειναι η ενημερωση
αν μου ελεγες παλια τι ειναι dht
θα σου ελεγα εν ξερω

η και παλια εβλεπα μεριμες διαφημησεις στο mens health το περιοδικο για το m***και νομιζα πως ισως να ναι καλο ευτυχως δεν το πηρα

η γνωση ειναι δυναμη
ετσι μαθαινουμε και δεν μας κοιδευουν τα snake Πρεπει να αναφερονται
ωστε παιδια που δεν γνωριζουν τπτ για την τριχοπτωση να μην τους πιανουν κοροιδα
καποτε ειμασταν στην θεση τους
τωρα που μπορουμε ας τους βοηθησουμε
 

mariosg

New Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.
ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑ***ΚΙΑ.
ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ.

Καλές γιορτές σε όλους
 

nikos76

Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

mariosg είπε:
ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.
ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑ***ΚΙΑ.
ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ.
Αν
Καλές γιορτές σε όλους

Λαθός!!!! Είναι η καλύτερη βιταμίνη που έχω δοκιμάσει...και η μόνη η οποία κάνει δουλειά!!Βγάζεις πάλι μαλιά!!Την έχω πάρει πολλές φορές και κατα διαστήματα από τα 23 μου και όντως δεν παίζεται..
Έχει όμως ένα μειωνέκτημα σε εμένα...μου ρίχνει την λίμπιντο και αυτό με αποτρέπει από να την πέρνω συνέχεια!!
Αλλά μόλις τη σταματήσω σε καμιά δεκαριά μέρες η λίμπτιντο επανέρχεται

Πάντως στο μαλί κάνει τρελή δουλειά!!
 

geofish

New Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

Σε μένα πάντως δεν έκανε δουλεία και την πήρα για 8 μήνες. Τεσπα από περιέργεια nikos 76 πόσο κοστίζει τώρα το κουτί. Γιατί παλιά ήταν πανάκριβο
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

nikos76 είπε:
Λαθός!!!! Είναι η καλύτερη βιταμίνη που έχω δοκιμάσει...και η μόνη η οποία κάνει δουλειά!!Βγάζεις πάλι μαλιά!!Την έχω πάρει πολλές φορές και κατα διαστήματα από τα 23 μου και όντως δεν παίζεται..
Έχει όμως ένα μειωνέκτημα σε εμένα...μου ρίχνει την λίμπιντο και αυτό με αποτρέπει από να την πέρνω συνέχεια!!
Αλλά μόλις τη σταματήσω σε καμιά δεκαριά μέρες η λίμπτιντο επανέρχεται

Πάντως στο μαλί κάνει τρελή δουλειά!!
... ασχολίαστο ... :mad:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

nikos76 είπε:
Λαθός!!!! Είναι η καλύτερη βιταμίνη που έχω δοκιμάσει...και η μόνη η οποία κάνει δουλειά!!Βγάζεις πάλι μαλιά!!Την έχω πάρει πολλές φορές και κατα διαστήματα από τα 23 μου και όντως δεν παίζεται..
Έχει όμως ένα μειωνέκτημα σε εμένα...μου ρίχνει την λίμπιντο και αυτό με αποτρέπει από να την πέρνω συνέχεια!!
Αλλά μόλις τη σταματήσω σε καμιά δεκαριά μέρες η λίμπτιντο επανέρχεται

Πάντως στο μαλί κάνει τρελή δουλειά!!

Nourkrin Ταμπλέτες. 54.99 €
The Extra Strength tablets contain –
Extract from shark cartilage and shellfish (this contains Glucosamine - which can stimulate the growth of new tissue, including dormant hair follicles), Acerola cherry extract (providing Vitamin C), Silica kieselguhr (this is naturally occurring soluble form of silica), Horsetail extract, Immunoglobulin G (IgG) Protein, Microcrystaline cellulose, Fatty acids, etc.

Nourkin Man contains the same ingredients as the Extra Strength tablets, but also has Omega 3 fatty acids and Fenugreek (to increase the dilation of blood vessels and so improve scalp circulation).

Nourkrin Maintain also has marine protein extracts, minerals, proteins, silica, vitamin C, etc.

Scalp Lotion ingredients include a protein extract compound of marine origin, Aloe Vera, alcohol, etc.

Any Side Effects?
Nourkrin isn’t suitable if you’re pregnant or breast feeding. You should talk to your doctor before you start using these hair loss products. Marine extracts form a key component of the ingredients and so, if you have an allergy or sensitivity to shellfish you shouldn’t take these supplements.

Money Back Guarantee?
No.


Όπως θα θυμάστε να έχω ξαναπεί, να περιμένετε πολλά παρόμοια ποστ και για άλλα προϊόντα που έχουμε αναφέρει ως "σκάρτα".
Το συγκεκριμένο "κροταλίζει" σαν ένα καλό, αυθεντικό Snake Oil...

Δεν αναφέρει πουθενά μειωμένη λίμπιντο. Δεν υπάρχει περίπτωση να παίρνει κανείς φάρμακο κάθε 10 ημέρες και να έχει αποτέλεσμα.
Καλό προϊόν για να πετάτε τα λεφτά σας...
 

nikos76

Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

geofish είπε:
Σε μένα πάντως δεν έκανε δουλεία και την πήρα για 8 μήνες. Τεσπα από περιέργεια nikos 76 πόσο κοστίζει τώρα το κουτί. Γιατί παλιά ήταν πανάκριβο

geofish κοστίζει 46 λίρες από Αγγλία
 

nikos76

Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

Τι να σας πω ρε παιδιά...σε μένα έκανε πολυ καλή δουλειά.Καθώς και σε ένα φίλο που το δοκίμασε επίσης...αλλά μειωμένη λίμπιτο..καμιά σχέση με πρίν.
Μπορεί να μην είναι μια απλή βιταμίνη όπως αναφέρει γιατί έχω όλες τις παρενέργιες του propecia χωρίς να πέρνω propecia
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

nikos76 είπε:
Τι να σας πω ρε παιδιά...σε μένα έκανε πολυ καλή δουλειά.Καθώς και σε ένα φίλο που το δοκίμασε επίσης...αλλά μειωμένη λίμπιτο..καμιά σχέση με πρίν.
Μπορεί να μην είναι μια απλή βιταμίνη όπως αναφέρει γιατί έχω όλες τις παρενέργιες του propecia χωρίς να πέρνω propecia

το φαρμακο placebo το εχεις ακουστα ???
 

nikos76

Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

Παναγιωτης είπε:
[quote author=nikos76 link=topic=347.msg6905#msg6905 date=1234173981]
Τι να σας πω ρε παιδιά...σε μένα έκανε πολυ καλή δουλειά.Καθώς και σε ένα φίλο που το δοκίμασε επίσης...αλλά μειωμένη λίμπιτο..καμιά σχέση με πρίν.
Μπορεί να μην είναι μια απλή βιταμίνη όπως αναφέρει γιατί έχω όλες τις παρενέργιες του propecia χωρίς να πέρνω propecia

το φαρμακο placebo το εχεις ακουστα ???


oxi proti fora to akouo...giati?
[/quote]
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

οταν σε 2 ατομα δινουν δυο χαπια

στον εναν παραδειγμα φιναστεριδη
και
στον αλλον ενα χαπι placebo (ψευδοφαρμακο)

χωρις ομως να γνωριζει ο ιδιος οτι παιρνει Placebo
και εχει τις ιδιες παρενεργειες με τον αλλον
αυτου οι παρενεργειες τις εχει προκαλεσει το μυαλο του και ψυχολογια του
οπως λεμε και στην λαικη κατα φαντασιαν ασθενης
 

nikos76

Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

Παναγιωτης είπε:
οταν σε 2 ατομα δινουν δυο χαπια

στον εναν παραδειγμα φιναστεριδη
και
στον αλλον ενα χαπι placebo (ψευδοφαρμακο)

χωρις ομως να γνωριζει ο ιδιος οτι παιρνει Placebo
και εχει τις ιδιες παρενεργειες με τον αλλον
αυτου οι παρενεργειες τις εχει προκαλεσει το μυαλο του και ψυχολογια του
οπως λεμε και στην λαικη κατα φαντασιαν ασθενης


Makari na itane ayto alla den nomizo... :)

Prin apo ena xrono edosa tin idia vitamin Nourkrin se ena filo pou ihe provlima trixoptosis..xoris na toy po tipota gia tis parenergies!
Otan meta apo ena mina milisame sto tilefono, mou ipe to eksis "File foveri vitamin..tetoia xodrotrixa den iha oute otan pigena sxolio alla kati den pai kala me to ''ergalio" mou...poli zimari ehi gini'' :)

opote katalavenete oti den itane mono i idea mou..odos epireazi tin libito
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

κατσε ρε φιλε γιατι θα μας τρελανεις
ειναι δυνατον μεσα σε ενα μηνα να βγαλεις μαλλια δεν γινεται αυτο
ουτε να αν βαζεις ολα αυτα μαζι 3 φορες την μερα spirono.... 1 το πρωι sulfate minoxidil ουτε avodart 1 revivogen
αυτα που ειναι απο τα πιο δυνατα προιοντα και ολα μαζι να τα βαλεις σε ενα μηνα δεν προκειται να δεις τετοιες αλλαγες
 

nikos76

Member
Απ: ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ NOURKRIN

Παναγιωτης είπε:
κατσε ρε φιλε γιατι θα μας τρελανεις
ειναι δυνατον μεσα σε ενα μηνα να βγαλεις μαλλια δεν γινεται αυτο
ουτε να αν βαζεις ολα αυτα μαζι 3 φορες την μερα spirono.... 1 το πρωι sulfate minoxidil ουτε avodart 1 revivogen
αυτα που ειναι απο τα πιο δυνατα προιοντα και ολα μαζι να τα βαλεις σε ενα μηνα δεν προκειται να δεις τετοιες αλλαγες

Παναγιώτη δεν ε'ιπα ότι έγινα και Γιοκαρίνης απλά σταματησε η τριχόπτωση,δυνάμωσε το ήδη υπάρχον μαλί (δηλαδή έγινε πιο μαύρο και χοντρό) και σε περιοχές όπου ηπήρχε παλιά μαλί αλλά είχε πέσει άρχισε να βγαίνει πάλι καινούριο...αλλά στον ένα μήνα σταμάτησα γιατί είχα τις παρτενέργείες που σου είπα.Δεν ξέρω αν την έπερνα την βιταμίνη για έξι μήνες που πρότηνε η συσκευασία τη θα γινότανε αλλά σε ένα μήνα περίπου, 2 την ήμερα, αυτά είδα.

Δεν έχω λόγο να πω ψέματα αλλά και ούτε δοκίμασα όλα τα προιόντα που μου έγραψες παραπάνω,εκτός από μινοξιδίλη, για να σου πω την γνώμη μου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα