Σχολιάστε εδω και κερδίστε !!rogaine foam_kirkland foam 3μηνη θεραπεια

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Υπομονή ούτε εγώ τον μπαναρα, εξάλλου είναι γνωστό ότι δεν ασχολούμαι με τα εκτός των μμ. Θα το συζητήσουμε (οι mond) μεταξύ μας και θα σας ενημερωσουμε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Εγώ τον μπάναρα, γιατί δεν μου άρεσε ο τρόπος προσέγγισης του. Θα περιμένω να δω την κλήρωση.

Παντως, σε αλλα forums, για λογους promotion, κανονικοτατα κανουν κληρωσεις.
Πχ το πολυ μεγαλο και παλιο -και γνωστο σε ολους, ελληνικο φορουμ myphone.gr, καθε βδομαδα ανελλιπως, εχει κληρωσεις, απο προμηθευτες που προμοταρουν τα προιοντα τους.
Που το μεμπτο;
Το τερπνον μετα του ωφελιμου!
Φυσικα δεν ξερω σε βαθος πως παει το θεμα, δηλαδη ελπιζω δεν μιλαμε για μουφες-κληρωσεις, αλλα σιγουρα υπαρχει τροπος, το myphone δεν ειναι τυχαιο site, αρα δεν χρειαζεται σε αλλο forum να ανακαλυψουν τον τροχο απο την αρχη!

Υπάρχει μια διαφορά, στο myphone παίρνουν τα ανάλογα μπόνους τους. Εγώ δεν έφτιαξα (και λειτουργώ) το forum για να πουλάει ο καθένας εδώ ότι θέλει, βρήκε κόσμο και θέλησε να κάνει μπίζνες. Αν κάποιος αποφάσισε να ανοίξει eshop, μπορεί να πάει στο eBay ή στο shopify να πουλήσει ότι θέλει.
 

ΝΙΚΟΣ

Member
Την πήρε που την πήρε την προώθηση, κάτσε να κάνει την κλήρωση και μπάναρε τον μετά. (αστειεύομαι)
 

crossfire

Well-Known Member
Εγώ τον μπάναρα, γιατί δεν μου άρεσε ο τρόπος προσέγγισης του. Θα περιμένω να δω την κλήρωση.



Υπάρχει μια διαφορά, στο myphone παίρνουν τα ανάλογα μπόνους τους. Εγώ δεν έφτιαξα (και λειτουργώ) το forum για να πουλάει ο καθένας εδώ ότι θέλει, βρήκε κόσμο και θέλησε να κάνει μπίζνες. Αν κάποιος αποφάσισε να ανοίξει eshop, μπορεί να πάει στο eBay ή στο shopify να πουλήσει ότι θέλει.

Νομίζω συμφωνώ.
Ούτε εμένα μου άρεσε ο τροπος του με τα pm που μ’ έστελνε , “από που αγοράζω μινοξ, ότι ενδιαφέρεται να αγοράσει και αυτός, κτλ ,“ πριν ανοίξει το νήμα με την κλήρωση........νομίζω έστειλε σε πολλούς.
Για αυτό άλλωστε και δεν σχολίασα.......δεν με ενδιαφέρει η κλήρωση.
Τέλος πάντων , ας την κάνει και ας αποφασίσουν οι διαχειριστές .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
ρε παιδια ελεος....οντως δεν το ξεκινησε καλα το πραγμα αλλα μετα εκτοσ το οτι παραδεχτηκε την μλκ του εκανε στροφη..... κ επειδη εγω προσωπικα εχω παραγγειλει 2-3 φορες σας λεω οτι ειναι σωστοι επαγγελματιες.....σαν εμποροι αυτοι κανουν την δουλεια τους και στηνβ τελικη νομιζω επωφελουμαστε κ μεις απ τις εκαστοτε προσφορες και εκπτωσεις και τετοια πραγματα πρεπει να στηριζονται. δεν ειμαστε ολοι κρισοι εδω μεσα που για πλακα κανουμε μια μμ 20.000 και περνουμε αβερτα προιντα απο που να ναι χωρις να μας νοιαζει το κοστος.
 

anargiros88

Well-Known Member
ρε παιδια ελεος....οντως δεν το ξεκινησε καλα το πραγμα αλλα μετα εκτοσ το οτι παραδεχτηκε την μλκ του εκανε στροφη..... κ επειδη εγω προσωπικα εχω παραγγειλει 2-3 φορες σας λεω οτι ειναι σωστοι επαγγελματιες.....σαν εμποροι αυτοι κανουν την δουλεια τους και στηνβ τελικη νομιζω επωφελουμαστε κ μεις απ τις εκαστοτε προσφορες και εκπτωσεις και τετοια πραγματα πρεπει να στηριζονται. δεν ειμαστε ολοι κρισοι εδω μεσα που για πλακα κανουμε μια μμ 20.000 και περνουμε αβερτα προιντα απο που να ναι χωρις να μας νοιαζει το κοστος.

Οι κανόνες του φόρουμ το απαγορεύουν και οφείλουμε να τους σεβαστούμε ! Κάλο θα ήταν να υπάρξει ένα λινκ με τους κανόνες για να γίνει ένα φρεσκάρισμα .
 

Harris_G

Well-Known Member
Mods μια φορα ειπαμε να παρουμε τσαμπε μινοξ εχουμε ματωσει κανονικα 40 ευρω το μηνα δινουμε (αλλος με 100/μηνα παιρνει αυτοκινητο) και τον μπαναρετε?? Αμα ειναι να πληρωνουμε και συνδρομη για να ειμαστε μελη.
 

anargiros88

Well-Known Member
Mods μια φορα ειπαμε να παρουμε τσαμπε μινοξ εχουμε ματωσει κανονικα 40 ευρω το μηνα δινουμε (αλλος με 100/μηνα παιρνει αυτοκινητο) και τον μπαναρετε?? Αμα ειναι να πληρωνουμε και συνδρομη για να ειμαστε μελη.

Δίκιο έχεις αλλά το φόρουμ έχει κανόνες και πρέπει να τους τηρούμε . Κάναμε και εμείς το λάθος που δώσαμε τόσο μεγάλη έκταση στο θέμα αλλά εγώ προσωπικά που στήριξα τόσο πολύ τον φίλο δεν γνώριζα ότι οι κανόνες το απαγορεύουν .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlakis

Member
καλησπερα και απο εμενα .διαβασα τ κανονισμους και ολα τα παραπανω.νομιζω οτι εφοσον ρωτησε εξ αρχης τον διαχειριστη επρεπε να γινει η κληρωση και μην τον μπναναρετε η πριν γινει καποια ενεργεια να του βαζατε ορους.παντως οι τιμες ειναι ειδικες και συμφερουν.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω θα ελεγα να βρει ακρη ο ιδιοκτητης του φορουμ να κανει ενα e-shop και να παίρνουμε απο εκει.
Εφοσον περναμε τοσο χρονο στο φορουμ γιατι να μην παιρνουμε τα αναλωσιμα απο εκει και να βοηθαμε ετσι και στα εξοδα που εχει.
Ο φιλος το πηγε πολυ επιθετικα. Και με το νημα της κληρωσης ξεφυγε καποια στιγμη.
 

maria87

New Member
Καλησπέρα σε όλους στο φόρουμ. Νομίζω οτι το θέμα το έχουμε τραβήξει από παντού. Εγώ πιστεύω ότι έγινε έγινε. Και αυτός σίγουρα θα κατάλαβε το λάθος του με τον αποκλεισμό που του έγινε. Απλως δεν πρέπει να μείνουμε σε αυτό. Είναι κάτι που είναι για το καλο όλων μας. Ολοι-ολες θα επωφεληθουμε απο προϊόντα που αγοράζουμε μηνιαία και μας κοστίζουν. Γιατί να μην τα παρουμε και με λιγότερα χρήματα. Πιστεύω οτι όλοι θα βολευτουμε. Και οι μεν και οι δε. Αυτα.
 

cool11

Well-Known Member
Εγώ τον μπάναρα, γιατί δεν μου άρεσε ο τρόπος προσέγγισης του. Θα περιμένω να δω την κλήρωση.

Υπάρχει μια διαφορά, στο myphone παίρνουν τα ανάλογα μπόνους τους. Εγώ δεν έφτιαξα (και λειτουργώ) το forum για να πουλάει ο καθένας εδώ ότι θέλει, βρήκε κόσμο και θέλησε να κάνει μπίζνες. Αν κάποιος αποφάσισε να ανοίξει eshop, μπορεί να πάει στο eBay ή στο shopify να πουλήσει ότι θέλει.

Α μαλιστα...δεν ηξερα οτι παιρνουν bonus. Οσο ζω μαθαινω τελικα.
Νομιζω δεν θα ειχε προβλημα αν εκανε ολη την προωθηση στο αντιστοιχο section με τις αγγελιες, σωστα;
Παντως, ορθολογικα μιλωντας, πιστευω η αληθεια ειναι καπου στη μεση.
Αν καποιος, σεβομενος τους κανονες, μπορει να ενημερωσει οτι 'πουλω φτηνα', δεν νομιζω ειναι κακο, ειδικα τη σημερον ημερα. Αρκει να μην γινεται ενοχλητικος στα μελη του φορουμ.
Εξαλλου, εδω στο φορουμ, απο τη μια ενημερωνομαστε για τα της τριχοπτωσης, αλλα επειδη δεν ειμαστε κροισοι, μας ενδιαφερει οτι αγοραζουμε να ειναι σε καλες τιμες.
Και γιατι οχι, αν ειναι να παρει τα λεφτα ενας ξενος, ας τα παρει ενας ελληνας, αν εχει οντως τιμια προταση.

Εξαλλου, νομιζω πριν λιγο καιρο, ενας αγγλος seller ηταν εδω και εδινε απαντησεις με google translate στα ελληνικα! Κανω λαθος;

Εγω αγοραζω παντα απο ebay, αλλα καταλαβαινω και οτι
- καποιοι δεν ειναι εξοικειωμενοι με αγορες εξωτερικου
- οτι καποιοι προσπαθουν εγχωριως να βιοπορισουν

Σιγουρα οι κανονες ειναι σεβαστοι, απλα να μην φτανουμε σε εκατερωθεν ακροτητες, οπως λενε πχ στα πανεπιστημια 'εξω οι επιχειρησεις', λες και οι αποφοιτοι οταν αποφοιτησουν θα δουλεψουν στο φεγγαρι και δεν πρεπει να υπαρχει καμια προτερη επαφη....
Παν μετρον αριστον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Άκης

Administrator
OK, κάτι θα γίνει, ώστε να αλλάξει αυτό προς το καλύτερο -για τα μέλη (και από άποψη ευκολίας). Ένας λόγος που δεν ήθελα να συμμετέχουν έμποροι εδώ είναι επειδή στο παρελθόν έχουμε δει πολλά να γίνονται. Αλλά πιστεύω μια πλατφόρμα που θα μπορεί κάποιος να πουλάει αυτό που θέλει, θα είναι καλύτερο.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Κ οι κανονες να αυμπληρωσω ειναι για να αλλάζουν η να διορθώνονται προς όφελος κ την βελτίωση της κοινωνίας ...συγκεκριμενα της διαδικτυακής σ αυτην την περιπτωση.δεν σημαινει οτι επειδη καπου καποτε αποφασίστηκε κάτι θα ισχυει για παντα αυτο.
Υγ.:Κάτι τετοια λενε κ οι Τούρκοι για την συμφωνια της χαγης κ θελουν το Αιγαίο πισω :p
 
Μπλουζα