Σχολιάστε εδω και κερδίστε !!rogaine foam_kirkland foam 3μηνη θεραπεια

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τον μπαναραν λόγο διαφήμισης αλλά γιατί τώρα και όχι πριν τόσες μέρες που ανηξε το νήμα?
 

anargiros88

Well-Known Member
Τον μπαναραν λόγο διαφήμισης αλλά γιατί τώρα και όχι πριν τόσες μέρες που ανηξε το νήμα?

Σιγά , και γιατί το νήμα είναι ακόμα ανοιχτό ? Έστω ότι έγινε όπως τα λέει την κλήρωση θα μπορούσε να την κάνει και να δώσει τα προϊόντα . Απατεώνας είναι , οπότε πρέπει όσοι αγοράζεται μινοξιδιλι να του κάνετε μποϋκοτάζ !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Anargire τον έχω φίλο στο fb και έχει φαγωθεί να ανοίξουν το λογαριασμό του να κάνει την κλήρωση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν ανοίγει ο λογαριασμός του στο hairloss με είπε ότι του ήρθε μήνυμα ότι τον μπαναραν λόγο διαφήμισης χωρίς να ειδοποίησή τους διαχειριστες.
 

anargiros88

Well-Known Member
Δεν ανοίγει ο λογαριασμός του στο hairloss με είπε ότι του ήρθε μήνυμα ότι τον μπαναραν λόγο διαφήμισης χωρίς να ειδοποίησή τους διαχειριστες.

Και πως περιμένει να ανοίξει ? μέσο φεις μπουκ ? Αν δεν κάνει κλήρωση πρέπει να τον μαυρίσουμε όλοι και κανένας να μην πάρει από το μαγαζί του ! Για να μάθει να κοροϊδεύει !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μα δεν μπορεί να γράψει πλέον στο φόρουμ πως να κάνει την κλήρωση?
 

anargiros88

Well-Known Member
Μα δεν μπορεί να γράψει πλέον στο φόρουμ πως να κάνει την κλήρωση?

αφού δεν μπορεί να γράψει πως περιμένει να ανοίξει ο λογαριασμός του ? ας την κάνει όπως θα την έκανε και πριν και ας πει σε σένα τους νικητές να τους ανακοινώσεις !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Mε έχουνε ρίξει το ένα πόδι στον τάφο και περιμένεις να κάνω κλήρωση? Χαχαχαχα
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδια μισο λεπτο ... τα πραγματα ειναι πολυ απλα ... καταρχάς ποσοι ειναι διαχειριστές του φόρουμ ; Τους ρωτάμε αν τον μπαναραν να δουμε αν ειναι αληθές αυτο....να ξεκινησουμε απ αυρο κ μετα βλεπουμε τι κανουμε .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Να πάρω και εγώ θέση.
Δεν τον μπάναρα εγώ.
Το συγκεκριμένο μέλος είχε ζητήσει την άδεια μου για να το κάνει αυτό και του είπα οκ εγώ δεν έχω πρόβλημα και ας είσαι δηλωμένος έμπορος
Τι γίνεται τώρα....έρχεται σε ρίξη με τους κανονισμούς του φόρουμ.οποτε τον μπάναρε άλλος.
Μην βιαστείτε να τον κατακρίνετε απατεώνα αν δεν έχετε μιλήσει τηλεφωνικά μαζι του
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω έχω μιλήσει μαζί του άλλα δεν με ακούνε.Δεν είναι απατεώνας παιδιά.

35077706_1818129958482351_3380219049559457792_n.png
 

anargiros88

Well-Known Member
Ανακαλώ λοιπόν ( αν και περσοτερο στην πλάκα τα έλεγα ) μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατάσταση ωστόσο αν η κλήρωση δεν γίνει θα επαναφέρω στα σοβαρά τα κοσμητικά επίθετα !
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αποδεδειγμένα θα φανει αυτο αν μονο βγει ο διαχειριστής κ πει εγω τον μπαναρα γι αυτον κ γι αυτον τον λογο ... προς το παρον εγω κραταω μικρο καλάθι ....
 

nikolakis

Well-Known Member
Ε ωραια ας κανει τη κλήρωση κ ας ενημερώσει το John John για την έκβαση κ αυτος με τη σειρά του εμάς κ καλώντας στα τηλ που έδωσε ο μπαναρισμενος θα γίνει το νταραβερι. Τι; Όχι;
 

cool11

Well-Known Member
Να πάρω και εγώ θέση.
Δεν τον μπάναρα εγώ.
Το συγκεκριμένο μέλος είχε ζητήσει την άδεια μου για να το κάνει αυτό και του είπα οκ εγώ δεν έχω πρόβλημα και ας είσαι δηλωμένος έμπορος
Τι γίνεται τώρα....έρχεται σε ρίξη με τους κανονισμούς του φόρουμ.οποτε τον μπάναρε άλλος.
Μην βιαστείτε να τον κατακρίνετε απατεώνα αν δεν έχετε μιλήσει τηλεφωνικά μαζι του

Παντως, σε αλλα forums, για λογους promotion, κανονικοτατα κανουν κληρωσεις.
Πχ το πολυ μεγαλο και παλιο -και γνωστο σε ολους, ελληνικο φορουμ myphone.gr, καθε βδομαδα ανελλιπως, εχει κληρωσεις, απο προμηθευτες που προμοταρουν τα προιοντα τους.
Που το μεμπτο;
Το τερπνον μετα του ωφελιμου!
Φυσικα δεν ξερω σε βαθος πως παει το θεμα, δηλαδη ελπιζω δεν μιλαμε για μουφες-κληρωσεις, αλλα σιγουρα υπαρχει τροπος, το myphone δεν ειναι τυχαιο site, αρα δεν χρειαζεται σε αλλο forum να ανακαλυψουν τον τροχο απο την αρχη!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Mε ενημέρωσε ο jothess εάν μπορείτε να ανοίξετε το προφίλ του να ολοκλήρωση την κλήρωση.
 
Μπλουζα