Συναντησεις μελων του φορουμ

aeratos28

Just aeratos
εγώ γελαω με τον giodion..χαχαχαχαχαχα !!! τελείως άκυρος όμως..ανηξε ο dimitris50423 ενα νήμα συναντήσεων των παιδιών και ο giodion μας λέει ότι δεν λουζετε...χαχαχαχαχαχαχαχα ρε τον τρελακια το σκύλο βραδυατικα.!χαχαχα ελιωσα στο γέλιο.!ωραίος..μην τα πάρεις φίλε giodion ελπίζω να καταλαβαίνεις το χιούμορ..χαχα;)
Παιδια καθε ποτε λουζεστε? Εγω 2 φορες την βδομαδα γιατι φοβαμαι παραπανω. Ειστε ικανοποιημενοι με τα σαμπουαν που χρησιμοποιητε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Επισης εσεις που το ματι σας ειναι εμπειρο βλεπετε σχετικα επιτυχημενες μμ στην καθημερινοτητα σας? Γιατι εγω νομιζω οτι συναντω μονο αποτυχημενες, ξερετε αυτες που βλεπουμε στο πισω μερος την γραμμη της μμ και πανω στο κεφαλι μια σκορπια διαδηλωση.

Είναι λογικό να μήν βλέπεις επιτυχημένες μτχ στην καθημερινότητά σου...
Άν την έβλεπες ΔΕΝ θα ήταν επιτυχημένη!

;)
 

Bouklas

Well-Known Member
Μπράβο John και Δημήτρη για την συνάντηση σας, αν έμενα και εγώ σε πρώτεουσα-συμπρωτεύουσα θα επεδίωκα σίγουρα συναντήσεις.
Οποτε Johnny ο Δημήτρης με αυτά που είδες εσύ έχει: Καλή ποιότητα τρίχας, όχι την καλύτερη φυσικότητα (όχι και χάλια όμως), και είναι ένα καλο αποτέλεσμα για τα Ελληνικά δεδομένα.
Για να σε καταλάβω ακόμα καλύτερα Johnny, 1) τι ποσοστό δίνεις στην φυσικότητα του? 50%-70%-90%? Γράψε ότι αριθμό θες ασχέτως με αυτά που έβαλα εγώ. 2) Με ένα καλο αποτέλεσμα Κύπρου τι διαφορες έχουν? 10%-20%-30% χειρότερο? Πάλι ότι αριθμό θες.
 

mikegad

Well-Known Member
εγώ γελαω με τον giodion..χαχαχαχαχαχα !!! τελείως άκυρος όμως..ανηξε ο dimitris50423 ενα νήμα συναντήσεων των παιδιών και ο giodion μας λέει ότι δεν λουζετε...χαχαχαχαχαχαχαχα ρε τον τρελακια το σκύλο βραδυατικα.!χαχαχα ελιωσα στο γέλιο.!ωραίος..μην τα πάρεις φίλε giodion ελπίζω να καταλαβαίνεις το χιούμορ..χαχα;)
Γιατί που είναι το πρόβλημα;
Δεν μπορούμε εκεί που θα συναντηθούμε να πιούμε ένα καφέ ,να ρίξουμε και ένα λούσιμο.....έτσι για τα ρέστα:D
 

salonikios30

Active Member
Αυτα ειναι τα θετικα του φορουν,γνωριζεις απο κοντα περιστατικα ανταλασεις αποψεις κ.τ.λ!Ως προς το αποτελεσμα του δημητρη ειναι αυτο που λεμε καλυτερα δε γινετε αμα συμμεριστεις οτι ηταν κ τελειως αδειος. φουλ φυτρωση καλος σχεδιασμος κ με λιγα λογια αλλος ανθρωπος αν κρινω απο φωτογραφιες πως ηταν πριν.Δεν αναφερομαι στην τιμη γιατι ειμαι της αποψης οτι πρεπει να κρινουμε το αποτελεσμα κ οχι τα χρηματα .Αγγγιζει το τελειο(βοηθαει κ η ποιοτητα τριχας που εχει) με εξαιρεση λιγο την φυσικοτητα το οποιο ειναι μηδαμινο πχ εγω αν ημασταν σε κοινη παρεα κ δεν εστιαζα στην hairline δε θα καταλαβαινα τιποτα ποσο μαλλον καποιος που δεν ξερει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτα ειναι τα θετικα του φορουν,γνωριζεις απο κοντα περιστατικα ανταλασεις αποψεις κ.τ.λ!Ως προς το αποτελεσμα του δημητρη ειναι αυτο που λεμε καλυτερα δε γινετε αμα συμμεριστεις οτι ηταν κ τελειως αδειος. φουλ φυτρωση καλος σχεδιασμος κ με λιγα λογια αλλος ανθρωπος αν κρινω απο φωτογραφιες πως ηταν πριν.Δεν αναφερομαι στην τιμη γιατι ειμαι της αποψης οτι πρεπει να κρινουμε το αποτελεσμα κ οχι τα χρηματα .Αγγγιζει το τελειο(βοηθαει κ η ποιοτητα τριχας που εχει) με εξαιρεση λιγο την φυσικοτητα το οποιο ειναι μηδαμινο πχ εγω αν ημασταν σε κοινη παρεα κ δεν εστιαζα στην hairline δε θα καταλαβαινα τιποτα ποσο μαλλον καποιος που δεν ξερει.

Το θεμα ειναι,αποψη μου παντα περιστατικα οπως το δικο σου που πας για κατι πιο τελειο η για περιστατικα οπως το μελος P70 που θελει προσεχτικη δουλεια εφοσον μπει σε μαμα μαλλια διαχυτα και μια ψιλοφαγωμενη hairline που οι κινδυνοι shockloss ειναι περισσοτεροι (και να πω εδω εξαιρω το crown του) θα επρεπε να γινει σε καποιον καλυτερο γιατρο-κλινικη που πιστευω εχουν περισσοτερες πιθανοτητες επιτυχιας.
Σαυτο το τομεα πιστευω υστερει λιγο η κλινικη του Β.γιατι οπως να το κανουμε αλλο καθαρο φαλακρο σημειο και αλλο περιπτωσεις πιο δυσκολες σαν του P70 και αλλων παιδιων.
Οπως θα θελα να θιξω λιγο και την δοτρια.
Η δοτρια του σαλονικιου που την εβλεπα Live εγινε πολυ καλη προσεγγιση κατα την γνωμη μου με την δοτρια του δημητρη που την θεωρησα λιγο οργωμα και του το ειπα και αυτο,αυτο το πραμα λιγο με τρομαξε γιατι ισως με αυτο το οργωμα εχουν καταστραφει διπλανα grafts απο shock η απο οτιδιποτε αλλο.Και εαν καταστραφηκαν grafts δεν θα ηταν και λιγα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μπράβο John και Δημήτρη για την συνάντηση σας, αν έμενα και εγώ σε πρώτεουσα-συμπρωτεύουσα θα επεδίωκα σίγουρα συναντήσεις.
Οποτε Johnny ο Δημήτρης με αυτά που είδες εσύ έχει: Καλή ποιότητα τρίχας, όχι την καλύτερη φυσικότητα (όχι και χάλια όμως), και είναι ένα καλο αποτέλεσμα για τα Ελληνικά δεδομένα.
Για να σε καταλάβω ακόμα καλύτερα Johnny, 1) τι ποσοστό δίνεις στην φυσικότητα του? 50%-70%-90%? Γράψε ότι αριθμό θες ασχέτως με αυτά που έβαλα εγώ. 2) Με ένα καλο αποτέλεσμα Κύπρου τι διαφορες έχουν? 10%-20%-30% χειρότερο? Πάλι ότι αριθμό θες.

Αν συγκρινω φυσικοτητα με εμενα εγω ετσι πως με βλεπω και με αλλα μελη που με ειδαν εχω 100% φυσικοτητα.
Το Δημητρη θα τον βαλω ενα 65-70% με σχεση με μενα γιατι οπως ειπα δεν ειναι και οπως τα μαλλια κουκλας που βλεπαμε παλια.
Αν και δεν μπορουσαμε να ψηριστουμε πολυ στα μαλλια λογο καφετεριας και σκοταδιου μπορει να αξιολογηθει και με ενα καλο αποτελεσμα της Κυπρου αν εξαιρεσεις φυσικοτητα και καποιους αλλους παραγοντες που αναφερω πιο πανω στο αλλο μου post.
Οπως ακομα που στην κυπρο και στις 2 κλινικες δουλευεις με συγκεκριμενο γιατρο και placers ενω στην d*i και B. αυτο το θεμα ειναι λιγο περιεργο και τα εχουμε πει και σε αλλα νηματα αυτο.
 

salonikios30

Active Member
Βασικα δεν εχω δει ακομα στο φορουμ ενα ασχημο αποτελεσμα του Β για να μιλησουμε για ποσοστα επιτυχιας,ως προς την επιλογη μου για κυπρο πιστευω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη κ λογικο ο καθενας να θελει το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα.Ελπιζω να μη πεσω εξω :) .Ως προς την δοτρια πειστευω εγινε καλη διαχειρηση(ποσο μαλλον που δεν εχω τοσο καλη δοτρια) αλλα η επεμβαση μου ηταν μικρη για να συγκρινουμε.
 

geok

Member
Εδω εγινε συναντηση κορυφης και ενα σωρο αντιπαραθεσεις στα νηματα τι να τις κανουμε τις φωτο live ειδωθηκαμε και πηγαμε για καφε πηγαμε με τον ανθρωπο.Εεε την αλλη φορα καμια σελφι στο λευκο πυργο.
Το έγραψα ότι ήταν χιουμοριστικο γιατί πλέον εάν δεν υπάρχουν φώτο δεν πιστεύουμε τίποτα.
Πολύ καλά κάνατε που τα είπατε από κοντά, μόνο ως καλό το βλέπω.
Ελπίζω οι επικοδομοιτικες αντιπαράθεσεις να συνεχιστούν.
 

Tasmania

Active Member
Μπραβο που βρεθηκατε παιδια. Πλεον δεν υπαρχει λογος-αιτια-αφορμη για να αμφισβητησει κανεις ξανα το αποτελεσμα του Δημητρη που οντως σε φαλακρη περιοχη με 2300 γραφτς (μονο) ειναι για αρκετους απο εμας δυσκολο να πιστεψει πως εχει αυτο το αποτελεσμα βλεποντας τις φωτο στο νημα του...ομως το εχει και χαιρομαι γι'αυτο. Η χοντρη και καλης ποιοτητας τριχας ειναι ενα extra στο καλο αποτελεσμα του. Αυτο που πρεπει ολοι οι υπολοιποι να προσεξουν ειναι οτι αν παει καποιος με λεπτη τριχα με 23οο δεν θα εχει αυτο το αποτελεσμα (λογικο) αρα θα χρειαστει περισσοτερα γραφτς περισσοτερη πυκνοτητα. Υπαρχει μια καλη καβα περιστατικων στο φορουμ απο κλινικη Β. οπου συντομα θα εχουμε αρκετα ολοκληρωμενα περιστατικα για να εξαχθουν τα τελικα συμπερασματα. Δειχνει να εχει καλα ποσοστα φυτρωσης, υστερει στο κομματι αισθητικης εκτος απο του Αντη που μεχρι τωρα στο ματι μου δειχνει τελειως φυσικο. Μακαρι να συνεχισει ετσι η κλινικη Β. και καλυτερα ακομη ιδιως στο κομματι αισθητικη ,πλανο τοποθετησης και διαχειριση δοτριας (μελλοντικη αραιωση). Καλη συνεχεια σε ολους .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν συγκρινω φυσικοτητα με εμενα εγω ετσι πως με βλεπω και με αλλα μελη που με ειδαν εχω 100% φυσικοτητα.
Το Δημητρη θα τον βαλω ενα 65-70% με σχεση με μενα γιατι οπως ειπα δεν ειναι και οπως τα μαλλια κουκλας που βλεπαμε παλια.

Γιαννη δεν νομιζω οτι εφοσον με ειδες απο κοντα εχει νοημα να μιλας για μαλλια κουκλας. μιλωντας για τη φυσικοτητα στη hairline για να καταλαβεις κατι πρεπει να ερθεις σε αρκετα μικρη αποσταση που και στη δικη σου μεταμοσχευση ενα εμπειρο ματι σαν το δικο μας καταλαβαινει οτι εχεις κανει κατι.
για τη φυσικοτητα συνολικα στο μαλλι μου ειμαι πολυ ευχαριστημενος γιατι και η hairline μου αρεσει και εχουν δεσει και εγιναν ενα τα μεταμοσχευμενα με τα μαμα μαλλια χωρις κενα.


Η δοτρια του σαλονικιου που την εβλεπα Live εγινε πολυ καλη προσεγγιση κατα την γνωμη μου με την δοτρια του δημητρη που την θεωρησα λιγο οργωμα και του το ειπα και αυτο,αυτο το πραμα λιγο με τρομαξε γιατι ισως με αυτο το οργωμα εχουν καταστραφει διπλανα grafts απο shock η απο οτιδιποτε αλλο.Και εαν καταστραφηκαν grafts δεν θα ηταν και λιγα.

για τη δοτρια επισης σου την εδειξα εσενα και στον σαλονικιο. ειχα πολυ καλη δοτρια αυτο ειναι σιγουρο και δεν εχει νιωσει τιποτα απο τα 2300 που εφυγαν. οποτε δεν παιζει καμια καταστροφη αλλιως θα ηταν αραιωμενη.
επισης ο ορος οργωμα τι σημαινει? οτι μεταφερθηκαν πολλα μοσχευματα? αυτο ηταν το ζητουμενο το δικο μου. να μεταφερω οσο το δυνατον περισσοτερα απο τη δοτρια μπροστα και να πιασω φυτρωση για να καλυψω την αδεια περιοχη. η εξαγωγη εγινε απο ολη την πισω περιοχη εκτος απο τα πλαινα. μακαρι να μου εβγαζαν και περισσοτερα αν προλαβαιναν.


Αυτα ειναι τα θετικα του φορουν,γνωριζεις απο κοντα περιστατικα ανταλασεις αποψεις κ.τ.λ!Ως προς το αποτελεσμα του δημητρη ειναι αυτο που λεμε καλυτερα δε γινετε αμα συμμεριστεις οτι ηταν κ τελειως αδειος. φουλ φυτρωση καλος σχεδιασμος κ με λιγα λογια αλλος ανθρωπος αν κρινω απο φωτογραφιες πως ηταν πριν.Δεν αναφερομαι στην τιμη γιατι ειμαι της αποψης οτι πρεπει να κρινουμε το αποτελεσμα κ οχι τα χρηματα .Αγγγιζει το τελειο(βοηθαει κ η ποιοτητα τριχας που εχει) με εξαιρεση λιγο την φυσικοτητα το οποιο ειναι μηδαμινο πχ εγω αν ημασταν σε κοινη παρεα κ δεν εστιαζα στην hairline δε θα καταλαβαινα τιποτα ποσο μαλλον καποιος που δεν ξερει.

Βασικα δεν εχω δει ακομα στο φορουμ ενα ασχημο αποτελεσμα του Β για να μιλησουμε για ποσοστα επιτυχιας,ως προς την επιλογη μου για κυπρο πιστευω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη κ λογικο ο καθενας να θελει το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα.Ελπιζω να μη πεσω εξω :) .Ως προς την δοτρια πειστευω εγινε καλη διαχειρηση(ποσο μαλλον που δεν εχω τοσο καλη δοτρια) αλλα η επεμβαση μου ηταν μικρη για να συγκρινουμε.


ο salonikios αυτα μου ειπε και χθες που βρεθηκαμε απο κοντα. πιστευω οτι θα παει καλα γιατι η περιοχη που ειχε να καλυψει ηταν μικρης εκτασης και μπηκαν αρκετα μοσχευματα. επισης προσεχει οτι πρεπει να προσεξει ωστε οι συνθηκες να ειναι ιδανικες για να πιασει φουλ φυτρωση.


για τον john john εχει μεγαλη αλλαγη απο το πως ηταν προ μεταμοσχευσης και εχει διορθωσει το μπροστα κομματι εχοντας ακομη να κανει δουλεια στο crown και μαλλον πυκνωση μπροστα απο αυτο.
εχει ομοιομορφη φυτρωση αλλα οπως του ειπα και οταν βρεθηκαμε το αποτελεσμα του στις φωτογραφιες του στο φορουμ μοιαζει πιο πυκνο απο οτι ειναι απο κοντα. δεν φαινεται να εχει την πυκνοτητα που πιστευα απο τις φωτογραφιες χωρις να ειναι κατι ασχημο.
κατα τα αλλα οταν κανει το πισω θα παρει πολλους ποντους το αποτελεσμα του συνολικα αν καλυφθει το crown.

Μιλωντας για ρισκο να μην παει καλα καποιος στη μεταμοσχευση του πηγαινοντας σε διαφορες κλινικες ανεβαινει οταν βλεπεις μετρια η κακα αποτελεσματα και μειωνεται με τον καιρο με σταθεροτητα σε ικανοποιητικα και καλα αποτελεσματα. μεχρι τωρα οπως ειπε και ο σαλονικιος ουτε εγω εχω δει κατι ασχημο απο βεκρη στο φορουμ. η καθε κλινικη δοκιμαζεται και αξιολογειται συνεχως. και σου ειχα πει και απο κοντα οταν λεγαμε για το ρισκο οτι και η HDC εχει καποια μετρια αποτελεσματα εδω. το θεμα ειναι σε βαθος πολλων περιστατικων αυτα να ειναι η εξαιρεση για οποια κλινικη και να μιλαμε.
οσα γραφονται στη συζητηση και απο τους 3 μας εχουν ειπωθει και απο κοντα στις συναντησεις μας.
εγω περασα πολυ καλα και με τα δυο παιδια αλλα με το σαλονικιο λιγο καλυτερα για το μονο λογο οτι τρωγαμε κι ολας πολλα θαλασσινα και επινα και τα ουζακια μου :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ΣΕ απαντω πρωτα στο πρωτο σκελος.
Δεν ειπα οτι εχεις σαν τα παλια μαλια κουκλας που βλεπαμε σαν αποτελεσμα και οτι σε σχεση με μενα το δικο μου ειναι 100%φυσικο αλλο δεν θα πηγαινε και ουτε ενα εμπειρο ματι θα ξεχωριζε κατι.Ειμαι καθετος σε αυτο οσο αφορα την φυσικοτητα μου.
Δευτερον και εγω να ειχα την δικια σου φυσικοτητα δεν θα με απασχολουσε τοσο γιατι οπως ξαναειπα δεν εχει να κανει με τα παλια μαλλια κουκλας που βλεπουμε σε μερικες παλιες μεταμοσχευσεις.
Παει αυτο το σκελος.Παμε στο αλλο....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο Ορος οργωμα οπως και να το κανουμε αλλη τεχνικη εχει η κυπριακες και πολλες αλλες του εξωτερικου και αλλη εχει ο Β.
Αν σας εβαζαν διπλα διπλα με τον σαλονικιο ακομη και 2300 να του βγαζαν και σενα 2300 τοτε θα καταλαβενες τι εννοω οργωμα...χρισιμοποιουν αλλες τακτικες στην μια αλλες στην αλλη.και οσο για αν εγιναν ζημια σε διπλανα σου grafts απο shockloss και αλλους παραγοντες πχ.αν καταστραφηκαν 700 grafts αυτο δεν μπορεις και να το καταλαβεις και τοσο ευκολα.
Στο σαλονικιο ομως μειωνονται αυτες η πιθανοτητες δεν χρησημοποιουν μοτερακι πως το λενε για να κανει ζημια.
Οπως μου ειπες ο Β.μπορει να εχει 4 περιστατικα την μερα.Με αυτην την λογικη ο Βεκ.θελει να βγαζει παραγωγη και να κανει αρπαχτη και ας εχει και καλο αποτελεσμα η μετριο.Δουλεια να βγαινει με λιγα λογια.Αποψη μου το πως σκεφτεται λεω εγω τωρα.
Στις κυπριακες θα σε προσεξουν καλυτερα θα κανουν το αδυνατο δυνατο να κανουν μια προσεγμενη καλη δουλεια ασχετα παλι εαν δουμε και μετριο αποτελεσμα στην τελικη.Θα προσεξουν καλυτερα το πελατη ουτο σωστε να ελαχιστοποιηθει ο τυχον κινδυνος.Και δε μιλαω μονο για τις κυπριακες αλλα και για τις υπολοιπες τις ευρωπης..
Αυτη η απαντηση μου στο δευτερο σκελος σου.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ναι απλα οταν μιλας οτι δεν ειναι σαν τα παλια αποτελεσματα που ηταν σαν μαλλια κουκλας ο αλλις φανταζεται οτι ειναι λιγο καλυτερο απο αυτο. Δεν ειπα εγω οτι το ειπες για μενα . εγω δεν πιστευω οτι μπορει να χασεις μοσχευματα στη δοτρια απλα και μονο απο την εξαγωγη. Οτι δουλεια γινεται με το χειροκινητο γινεται κ με το αυτοματο. Σκεψου δηλ laroiso k pilotaki πως θα επρεπε να ειναι οι δοτριες τους που εκαναν διπλη συνεδρια με 4000 μοσχευματα αν τα διπλανα τους καταστρεφονταν. Που το στηριζεις αυτο που λες με την καταστροφη ; το αν θα νιωσεις οτι θα σε προσεξουν στην κυπρο αλλα στην τελικη παρεις μετριο αποτελεσμα εμενα προσωπικα δε μου κανει. Οχι μονο για την κυπρο οπου και να πας. Δεν ειναι θεμα χρηματων. Οσα και να δωσεις μπαινεις στη διαδικασια για να παρεις ενα ικανοποιητικο αποτελεσμα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και παμε στο τριτο σκελος με το αποτελεσμα το δικο μου.
Ας μιλησω για τις φωτογραφιες μου πρωτα που εχω στο νημα μου και ειναι καμια 130 φωτο απο διαφορες ληψεις που με κολακευουν που με αδικουν που που που.......

Αν καποιος τις δει ολες προσεχτικα και διαβασει το νηματακι θα δει οτι εχω πολυ ξεγυμνωτικες φωτογραφιες και θα βαλω και αλλες στα 4 χρονια που κλεινω σε λιγες μερες.
Λογικο ειναι να εχω μια αλφα αραιωση απο τοτε που εκανα μεταμοασχευση και δεν γινεται να συγκριθω πως ημουν στο πρωτο χρονο οπως εισαι εσυ και πως ειμαι στο 4 χρονο που ειμαι τωρα εγω.

Εαν υποθεσουμε οτι οταν εκανα μεταμοσχευση ειχε 1500grafts μαμα μαλλια εκει που εβαλα και τα μεταμοσχευμενα τοτε απο τοτε που περασαν 4 χρονια τα μισα μου να επεσαν φτανει να κανει την καποια διαφορα που ισως για μενα ειναι αμηλητεα στο ματι μου.
Επισης μετα το χρονο γινεται και διαφορετικος κυκλος του μαλλιου.Πιστευω οτι ποτε δεν θα εχεις το αποτελεσμα πυκνοτητας του χρονου στα 4 χρονια λογο οτι καποια πεφτουν καποια βγαινουν και υπαρχει ασυχρονια.

Ενα αλλο ακομη θεμα που εχω στην ακρη του μυαλου μου ειναι και οι πιθανοτητες εφοσον αδειαζεις με τα χρονια στην δοτρια ισως να εχεις χασει και καποια grafts απο εκει παλι.
Πραμα που δεν θελω να συμβαινει καν γιατι με τρομαζει αυτο το σεναριο.

Επισης.Εγω ηρθα με λακ στο μαλλι και ενα τσικ αφρο στην hairline που εαν βαλεις εστω και λακ κολανε οι τριχες μεταξυ τους και σε κανουν πιο αραιω σε αποτελεσμα αντιθετος που εσυ ηρθες με καθαρο στεγνο μαλλι.
Στο στεγνο μαλλι και σε μενα φενεται σιγουρα πιο πυκνο αλλα δεν θα μπορουσα να κυκλοφορησω εξω γιατι δεν στρωνει καθολου στεγνο.
Αυτα ειχα να πω αν θυμιθω κατι αλλο θα το γραψω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Το οτι μπορει μια κλινικη να κανει 3 μμ τη μερα φυσικα και κονομαει ολες για το κερδος ειναι πρωτα. Μπορει να σημαινει ομως οτι εχει και αξιολογα αποτελεσματα. Εφυγα για δουλεια τα λεμε το βραδακι
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μακαρι να πατε ολοι καλα παιδια ειληκρινα και να βλεπουμε καλα αποτελεσματα με μικρη τιμη.
Ολοι μας λιγο πολυ παινευουμε το σπιτι μας δηλαδη εκει που καναμε..
Δεν με νοιαζει που θα παει ο καθενας και τι θα κανει εγω ξερω την καθε μια κλινικη ρολο τι βαραει πλεον.
Και οταν περνεις ενα καλο αποτελεσμα τοτε δεν γινεται να αλλαξεις κλινικη οπως και ο δημητρης που τον ρωτησα εαν πηγαινε κυπρο η καπου αλλου αυτος παλι θα προτιμησει οπως και εγω εκει που πηγαμε εξ αρχης.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο δημητρης ειναι ενα καλο υσηχο παιδι το συμπαθησα και τα πιο πολλα τα συζητησαμε που λεμε και εδω σαν παρεα υσηχα και ωραια..Απο κει και περα αν κατι δεν ειπαμε μπορουμε να το συζηταμε και εδω να δουμε συν+πλυν τις καθε κλινικης...
Και παρακατω θα αναφερθω και στο θεμα τιμης μιας και το θιξαμε λιγο με το δημητρη.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το οτι μπορει μια κλινικη να κανει 3 μμ τη μερα φυσικα και κονομαει ολες για το κερδος ειναι πρωτα. Μπορει να σημαινει ομως οτι εχει και αξιολογα αποτελεσματα. Εφυγα για δουλεια τα λεμε το βραδακι

Ναι επισης μπορει να σημαινει και αμαθια.
Δεν ειναι ολοι ψαγμενοι σαν και εμας, και ακομα και οι ελληνες ηθοποιοι και τραγουδιστες βλεπεις ξεκαθαρα την ασχετοσυνη τους πανω στο θεμα μεταμοσχευσεις και τι δουλειες εχουμε δει να τους κανουν.
Ποιος μπαινει να την ψαξει αποδαυτους εδω μεσα?
Απλα ο Βεκ.φενεται ανθρωπος του Lifestyning της αθηνας μαζι με ολο το επιτελιο που εχει εκει και θεωρουν οτι δεν υπαρχει αλλος.
Βλεπε και dhi το ιδιο ποσες φορες βλεπαμε καμια συζητηση στα πρωιναδικα και αλλου ειδους διαφημισεις.
Οταν ο αθηναιος-ελληνας φαλακρος τα βλεπει αυτα τα Lifestyling με καλη διαφημηση πιστευει εχει βρει τον μαστορα του.
Πειτε με ποιες κυπριακες κλινικες διαφημιζονται στην ελλαδα για να αναγνωριστουν?
Μονο απο δω μεσα αναγνωριζονται με τα δικα μας αποτελεσματα και την εμπιστοσυνη που δειχνουν τοσα χρονια στο πελατη
 

dimitris50423

Well-Known Member
Και παμε στο τριτο σκελος με το αποτελεσμα το δικο μου.
Ας μιλησω για τις φωτογραφιες μου πρωτα που εχω στο νημα μου και ειναι καμια 130 φωτο απο διαφορες ληψεις που με κολακευουν που με αδικουν που που που.......

Αν καποιος τις δει ολες προσεχτικα και διαβασει το νηματακι θα δει οτι εχω πολυ ξεγυμνωτικες φωτογραφιες και θα βαλω και αλλες στα 4 χρονια που κλεινω σε λιγες μερες.
Λογικο ειναι να εχω μια αλφα αραιωση απο τοτε που εκανα μεταμοασχευση και δεν γινεται να συγκριθω πως ημουν στο πρωτο χρονο οπως εισαι εσυ και πως ειμαι στο 4 χρονο που ειμαι τωρα εγω.

Εαν υποθεσουμε οτι οταν εκανα μεταμοσχευση ειχε 1500grafts μαμα μαλλια εκει που εβαλα και τα μεταμοσχευμενα τοτε απο τοτε που περασαν 4 χρονια τα μισα μου να επεσαν φτανει να κανει την καποια διαφορα που ισως για μενα ειναι αμηλητεα στο ματι μου.
Επισης μετα το χρονο γινεται και διαφορετικος κυκλος του μαλλιου.Πιστευω οτι ποτε δεν θα εχεις το αποτελεσμα πυκνοτητας του χρονου στα 4 χρονια λογο οτι καποια πεφτουν καποια βγαινουν και υπαρχει ασυχρονια.

Ενα αλλο ακομη θεμα που εχω στην ακρη του μυαλου μου ειναι και οι πιθανοτητες εφοσον αδειαζεις με τα χρονια στην δοτρια ισως να εχεις χασει και καποια grafts απο εκει παλι.
Πραμα που δεν θελω να συμβαινει καν γιατι με τρομαζει αυτο το σεναριο.

Επισης.Εγω ηρθα με λακ στο μαλλι και ενα τσικ αφρο στην hairline που εαν βαλεις εστω και λακ κολανε οι τριχες μεταξυ τους και σε κανουν πιο αραιω σε αποτελεσμα αντιθετος που εσυ ηρθες με καθαρο στεγνο μαλλι.
Στο στεγνο μαλλι και σε μενα φενεται σιγουρα πιο πυκνο αλλα δεν θα μπορουσα να κυκλοφορησω εξω γιατι δεν στρωνει καθολου στεγνο.
Αυτα ειχα να πω αν θυμιθω κατι αλλο θα το γραψω.

συμφωνω γιαννη και οπως σου ειχα πει με τρομαζει και εμενα το ενδεχομενο αυτο.. ελπιζω να μην υπαρξει προβλημα στο μελλον
 
Μπλουζα