Συμπληρωματική θεραπεία με βιταμίνες

Mad Max

Member
Θα'θελα να μου προτείνετε μια καλή πολυβιταμίνη για την τριχόπτωση.Ήδη παίρνω φιναστερίδη 8 μήνες και έχω δει αρκετή διαφορά στην ποιότητα της τρίχας,όμως επειδή εργάζομαι αρκετές ώρες και δε διατρέφομαι σωστά σκέφτομαι να προσθέσω και ένα συμπλήρωμα.Ευχαριστώ.:smiley:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

arhs

Member
Mad Max είπε:
Θα'θελα να μου προτείνετε μια καλή πολυβιταμίνη για την τριχόπτωση.Ήδη παίρνω φιναστερίδη 8 μήνες και έχω δει αρκετή διαφορά στην ποιότητα της τρίχας,όμως επειδή εργάζομαι αρκετές ώρες και δε διατρέφομαι σωστά σκέφτομαι να προσθέσω και ένα συμπλήρωμα.Ευχαριστώ.:smiley:


Σπιρλουλινα παίρνω εγώ
 

pardi21

New Member
Mad Max είπε:
Θα'θελα να μου προτείνετε μια καλή πολυβιταμίνη για την τριχόπτωση.Ήδη παίρνω φιναστερίδη 8 μήνες και έχω δει αρκετή διαφορά στην ποιότητα της τρίχας,όμως επειδή εργάζομαι αρκετές ώρες και δε διατρέφομαι σωστά σκέφτομαι να προσθέσω και ένα συμπλήρωμα.Ευχαριστώ.:smiley:

βιοτινη εγω.
 

dk1984

Member
εχει δοκιμασει κανενας αυτο το προιον http://www.sourcenaturals.com/products/GP1194/ ή να μου προτεινει καποια καλυτερη πολυβιταμινη...διοτι εκτος απο το γυμναστηριο εχω στο μυαλο μου να εχει μεσα συστατικα που να κανουν καλο και στα μαλλια...
 

giannis25

Member
Dk1984 μακρια απ αυτο γιατι εχει πολυ βιταμινη α. Που προκαλει τριχοπτωση. Για το ducray anacaps και το ducray tri activ ειχα διαβασει καλες κριτικες στο amazon.
 
Μπλουζα