Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Xristos87

Well-Known Member
Τα ιδια και τα ιδια...

ο αερατος κολλημενος, ο αλλο βλαφο μετραει τα περιστατικα, ο ντισκο το βιολι του...

ρε παιδια ανακυκλωνεται κατι κ κουραζομαστε!!

Ο γιατρος Αναστασακης προτεινει μια ΛΥΣΗ...παντε κ τα εξοδα απο εμενα! να προχωρησουμε.

Δεν θελετε; Εχετε καποια αλλη λυση, υλοποιησιμη; πειτε την...

Αν τπτ απο τα 2 δεν σας αρεσει ή δεν θελετε τοτε τι να πω....σκουφα 42
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα ιδια και τα ιδια...

ο αερατος κολλημενος, ο αλλο βλαφο μετραει τα περιστατικα, ο ντισκο το βιολι του...

ρε παιδια ανακυκλωνεται κατι κ κουραζομαστε!!

Ο γιατρος Αναστασακης προτεινει μια ΛΥΣΗ...παντε κ τα εξοδα απο εμενα! να προχωρησουμε.

Δεν θελετε; Εχετε καποια αλλη λυση, υλοποιησιμη; πειτε την...

Αν τπτ απο τα 2 δεν σας αρεσει ή δεν θελετε τοτε τι να πω....σκουφα 42

Ούτε εσύ βοηθάς.
 

aeratos28

Just aeratos
Καλά ότι κόβει το μάτι μου, μην έχεις αμφιβολία..πάνε ψάξε στο 98% των νημάτων σου που έχουμε γράψει ότι είναι μέτρια, να δεις που πάσχουν ..αναφέρουμε όλοι τι και πως..
Κραταω οτι θα σταματησεις να εισαι γραφικός
Αν βρεις χρονο μου λες ποια αποτελεσματα βασει μοσχευματων δεν ειναι καλα να τα κατεβασω, μιας και κοβει το ματι σου και εισαι και αδεκαστος.
 

Xristos87

Well-Known Member
Με συγχωρεις.

Δινεται μια λυση απο την Α πλευρα. Η Β πλευρα δεν τη δεχεται. οκ.

Η Β δεν δινει λυση. Δεν προτεινει κατο. Δεν θελει να λυθει. Δεν μπορει πως το λενε, ΔΕΝ..

οκ μεχρι εδω;

πες μου σε παρακαλω, πως λεγετε αυτο
 

aeratos28

Just aeratos
Ο αερατος είναι κολλημένος ρε ντενεκε γτ κάνετε την κότα και δεν δέχεστε να βρεθούμε και να δημοσιευτούν τα email που έχουν σταλεί στα παιδιά..δίνει συγκατάθεση ο ιατρός να δημοσιευθούν όλα αυτά ? Και να γίνει με τις συνθήκες που είπα το μετά? Έξω στον ήλιο live το βίντεο με χτενισμα-ανακατεμα από εμένα στα παιδιά .πλήρη διαφάνεια σε όλα..
Και άσε τα κουβαρντηλικια ότι πληρώνεις εσύ για εμάς..εσύ κοίτα να κάνεις τον αυλοκόλακα μπας και πάρεις καμία έκπτωση όπως έκανες και στην πρώτη επέμβαση .εγώ δεν δέχτηκα ποτέ και από κανέναν να μου κάνει σκόντο ..το κατάλαβες?πληρωνω αυτό που μου ζητάνε και τέλος..και μάζεψε τη γλώσσα σου και μην ξαναμιλήσεις για λεφτά..
Τα ιδια και τα ιδια...

ο αερατος κολλημενος, ο αλλο βλαφο μετραει τα περιστατικα, ο ντισκο το βιολι του...

ρε παιδια ανακυκλωνεται κατι κ κουραζομαστε!!

Ο γιατρος Αναστασακης προτεινει μια ΛΥΣΗ...παντε κ τα εξοδα απο εμενα! να προχωρησουμε.

Δεν θελετε; Εχετε καποια αλλη λυση, υλοποιησιμη; πειτε την...

Αν τπτ απο τα 2 δεν σας αρεσει ή δεν θελετε τοτε τι να πω....σκουφα 42
 

aeratos28

Just aeratos
Κάνετε skip και λέτε αυτά που σας βολεύουν...τα δεν με κεφαλαία ανήκουν στον Αναστασάκη και μόνο...αυτός ΔΕΝ έχει απαντήσει εδώ και ένα χρόνο,αυτός ΔΕΝ δίνει συγκατάθεση να βγουν δημόσια τα emails που αναφέρουν όλα αυτά και απείλησε με μηνύσεις..λεγκενια ένα ένα εδώ μέσα..παραποίηση είναι αυτό που κάνεις στα λεγόμενα μου και άλλων και προσπαθείς να βγάλεις αφήγημα που να σας βολεύει ..μαζέψου και θα ξαναμιλήσεις μόνο αν δεχτεί ο γιατρός αυτό που ζητάμε εδώ και ένα χρόνο..
Με συγχωρεις.

Δινεται μια λυση απο την Α πλευρα. Η Β πλευρα δεν τη δεχεται. οκ.

Η Β δεν δινει λυση. Δεν προτεινει κατο. Δεν θελει να λυθει. Δεν μπορει πως το λενε, ΔΕΝ..

οκ μεχρι εδω;

πες μου σε παρακαλω, πως λεγετε αυτο
 

Xristos87

Well-Known Member
Ο αερατος είναι κολλημένος ρε ντενεκε γτ κάνετε την κότα και δεν δέχεστε να βρεθούμε και να δημοσιευτούν τα email που έχουν σταλεί στα παιδιά..δίνει συγκατάθεση ο ιατρός να δημοσιευθούν όλα αυτά ? Και να γίνει με τις συνθήκες που είπα το μετά? Έξω στον ήλιο live το βίντεο με χτενισμα-ανακατεμα από εμένα στα παιδιά .πλήρη διαφάνεια σε όλα..
Και άσε τα κουβαρντηλικια ότι πληρώνεις εσύ για εμάς..εσύ κοίτα να κάνεις τον αυλοκόλακα μπας και πάρεις καμία έκπτωση όπως έκανες και στην πρώτη επέμβαση .εγώ δεν δέχτηκα ποτέ και από κανέναν να μου κάνει σκόντο ..το κατάλαβες?πληρωνω αυτό που μου ζητάνε και τέλος..και μάζεψε τη γλώσσα σου και μην ξαναμιλήσεις για λεφτά..
Σκουφα 42
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή δεν το έχω σε τίποτα να μπανάρω τις τελευταίες 2 σελίδες γιατί πραγματικά σκάτε γάιδαρο και δεν καταλαβαίνεται Χριστό, ο επόμενος που θα το συνεχίσει θα τους πάρει όλους στο λαιμό του. Με πρήξατε!
 

aeratos28

Just aeratos
Είναι η δεν είναι ψευτακος?αυτό θέλει η τρύπα η τρύπια ο Χρηστάκης..να φάω Μπαν να μην ακούγονται αυτά που λέω στο είδωλο του..καταλαβες?άμα θες μπαναρε με..ξέρεις ,δεν έχω θέμα ..
Αλλά μόλις επιστρέψω μαύρο φίδι που τους έφαγε .αυτό σου λέω μόνο..
Μάζεψε τον γτ πολλά τα ψέματα του και οι παραποιήσεις που κάνει
Επειδή δεν το έχω σε τίποτα να μπανάρω τις τελευταίες 2 σελίδες γιατί πραγματικά σκάτε γάιδαρο και δεν καταλαβαίνεται Χριστό, ο επόμενος που θα το συνεχίσει θα τους πάρει όλους στο λαιμό του. Με πρήξατε!
 

tasos33

Well-Known Member
Επειδή δεν το έχω σε τίποτα να μπανάρω τις τελευταίες 2 σελίδες γιατί πραγματικά σκάτε γάιδαρο και δεν καταλαβαίνεται Χριστό, ο επόμενος που θα το συνεχίσει θα τους πάρει όλους στο λαιμό του. Με πρήξατε!
Και έχεις αργησει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@aeratos28, @Xristos87, @Anastasakis Hair Clinic ban μέχρι 21/8. Από εδώ και στο εξής όποιος δεν συμμορφώνεται άμεσα στις οδηγίες μου και δεν προχωρά παρακάτω χωρίς "μου και μα" διευκολύνοντας το moderation θα μπανάρετε πάραυτα. Σας έδωσα πολλές ευκαιρίες, το έγραψα ευγενικά αλλά μόνο το ban τελικά καταλαβαίνετε. Κρίμα.
 

gregkont13

Verified MM member
Η τομή σου ηταν άριστα ραμμενη και το μεγεθος του μοσχευματος λεπτότερο πάνω από τις μαστοειδεις αποφυσης όπως ακριβως πρέπει .
Λογω ιδιοσυγκρασιας, στα κλασσικα σημεια που αλλάζουν οι συνιστωσες της τασης λόγω καμπυλότητας, η ουλή "άνοιξε".
Αυτο ειναι εξαιρετικα σπανιο σε άτομα >40 ετων και ειναι ιδιοσυγκρασιακό και μη προβλέξιμο.
Τα έχω εξηγησει και παλαιότερα.
Πιστευω στα έχει επιβεβαιώσει και ο @CVIAL και υποθετω και ο Δρ. Γεωργιου.
Ησουν σταδιο VII, κακός (έως και ακατάλληλος) υποψηφιος για εκτενη ΜΕΤ με μονο FUE και το αποτέλεσμά σου ποιοτικά και ποσοτικά θα παρακαλεσω το @CVIAL να το κρινει αυτος, εγω δεν θα πάρω άλλη θέση.

Λυπαμαι που αποκαλεσα καποια στιγμη το χτενισμα σου σαν "μπακαλογατος"
Σου ζηταω συγνωμη, ηταν άκομψο και δυστυχως εκνευριστηκα από την εσκεμμενη προσπαθεια σου να φανει το αποτέλεσμα αισθητικα χειρότερο από ότι ειναι στην πραγματικότητα.

Ησουν από την πρώτη στιγμη χολωμενος απλα επειδή προκειμενου να αφαιρεσω τα μοσχευματα που ειχαμε συμφωνησει χρειαστηκε να σε κουρεψω και να κανουμε και FUE. Αυτο σου προκάλεσε τεραστια κοινωνική ανησυχια και έκτοτε εντελώς διαφορετική συμπεριφορα προς εμενα, την οποια επικροτούν καποιοι εδω μεσα για τους λογους τους.

Αν θες επιστημονική τεκμηριωση θα στην ανεβασω αλλα αυτο θα σε δεσμευσει μετα στο να με "αθωωσεις" στη συνειδηση σου και να σταματησεις να προσπαθεις να μου προκαλέσεις συνεχως βλαβη, αδικα μάλιστα.
Συμφωνούμε????????????

@CVIAL μπορουμε κάπου να κάνουμε μια κουβέντα πάνω σε αυτο; Σύμφωνα με το μουρεσανου η τομη ειναι καλυτερο να γινετε πρωτα στο πισω μερος του κεφαλιου και τη δευτερη μερα στα πλαινα επειδη συνηθως υπαρχει διαφορετικη ελαστικότητα στις δυο αυτες περιοχες. Ετσι αμα γινει με τη μια απο το ένα αυτί στο άλλο μπορει να υπαρξουν προβληματα στις ενώσεις λόγω διαφορετικής ελαστικότητας στην καθε περιοχη. Αυτο μου ειπαν. Εγω δεν ειμαι γιατρος. Αν εχω καταλαβει καλα ο αναστ. κάνει με τη μια ολη τη τομη. Μπορουμε να συζητησουμε καπου αν αυτο ειναι καλη πρακτικη; Ο γιατρος λεει πως την εραψε αριστα κλπ κλπ αλλα δεν ξερω αν αυτο ισχυει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gregkont13

Verified MM member
Επίσης αν ο γιατρος συμφωνησει να δημοσιευσει ο αλντο αυτα που εχει πει εγω μετα υποσχομαι να μην ξαναγραψω σε κανενα νημα του
 

JimKan1

Well-Known Member
@CVIAL μπορουμε κάπου να κάνουμε μια κουβέντα πάνω σε αυτο; Σύμφωνα με το μουρεσανου η τομη ειναι καλυτερο να γινετε πρωτα στο πισω μερις του κεφαλιου και τη δευτερη μερα στα πλαινα επειδη συνηθως υπαρχει διαφορετικη ελαστηκοτητα στις δυο αυτες περιοχες. Ετσι αμα γινει με τη μια απο το ένα αυτί στο άλλο μπορει να υπαρξουν προβληματα στις ενώσεις λόγω διαφορετικής ελαστηκότητας στη καθε περιοχη. Αυτο μου ειπαν. Εγω δεν ειμαι γιατρος. Αν εχω καταλαβει καλα ο αναστ. Κανει με τη μια ολη τη τομη. Μπορουμε να συζητησουμε καπου αν αυτο ειναι καλη πρακτικη; Ο γιατρος λεει πως την εραψε αριστα κλπ κλπ αλλα δεν ξερω αν αυτο ισχυει.
Σωστος και καλο θα ηταν να ανοιξει καπου ενα νημα για πληροφοριες σχετικα με την FUT
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@CVIAL μπορουμε κάπου να κάνουμε μια κουβέντα πάνω σε αυτο; Σύμφωνα με το μουρεσανου η τομη ειναι καλυτερο να γινετε πρωτα στο πισω μερις του κεφαλιου και τη δευτερη μερα στα πλαινα επειδη συνηθως υπαρχει διαφορετικη ελαστηκοτητα στις δυο αυτες περιοχες. Ετσι αμα γινει με τη μια απο το ένα αυτί στο άλλο μπορει να υπαρξουν προβληματα στις ενώσεις λόγω διαφορετικής ελαστηκότητας στη καθε περιοχη. Αυτο μου ειπαν. Εγω δεν ειμαι γιατρος. Αν εχω καταλαβει καλα ο αναστ. Κανει με τη μια ολη τη τομη. Μπορουμε να συζητησουμε καπου αν αυτο ειναι καλη πρακτικη; Ο γιατρος λεει πως την εραψε αριστα κλπ κλπ αλλα δεν ξερω αν αυτο ισχυει.

Ευχαρίστως μόλις επιστρέψει και η κλινική.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επίσης αν ο γιατρος συμφωνησει να δημοσιευσει ο αλντο αυτα που εχει πει εγω μετα υποσχομαι να μην ξαναγραψω σε κανενα νημα του

Έτσι όπως το θέτεις ακούγεται εκβιαστικό. Εσύ πρέπει να κάνεις αυτό που σου λέει η συνειδησή σου να κάνεις άσχετα το τι θα κάνουν ο γιατρός και ο Aldo.
 

gregkont13

Verified MM member
Έτσι όπως το θέτεις ακούγεται εκβιαστικό. Εσύ πρέπει να κάνεις αυτό που σου λέει η συνειδησή σου να κάνεις άσχετα το τι θα κάνουν ο γιατρός και ο Aldo.

Το εκβιαστικο για μένα είναι που μπήκε σε ένα φόρουμ που υπάρχει ανωνυμία, όπως όλα τα φόρουμ στον κόσμο και ζητάει συνεχώς ονόματα. Να του τα πούμε σαν άντρες απο κοντά. Ας δώσει λοιπόν αυτός σαν άντρας την άδεια του στον Άλντο να δημοσιοποιήσει αυτά που θέλει και τότε και εγω δεν θα ασχολούμαι μαζί του όπως μου έχει ζητήσει πολλάκις. Άμα και αυτός είναι σωστός και «άντρας» ας δώσει την άδεια του. Εγώ δεν τον εκβιάζω, αυτος μου λέει βαλε ταμπελάκι με το όνομα σου και μπες ζουμ και άλλα τέτοια αστεία.
 

Kostas97

Well-Known Member
Επειδη συνεχως αναφερουμε συγκεκριμενα περιστατικα, οι ιδιοι εχουν αφησει το ζητημα καπου και προχωρανε... εαν ο Αλντο και ο Τζακ θελουν να προσθεσουν κατι μπορουν.
Τωρα εμεις εχουμε μπει σε μια λουπα και ο,τι και να πει ο Αναστασακης λεμε τα ιδια και τα ιδια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το εκβιαστικο για μένα είναι που μπήκε σε ένα φόρουμ που υπάρχει ανωνυμία, όπως όλα τα φόρουμ στον κόσμο και ζητάει συνεχώς ονόματα. Να του τα πούμε σαν άντρες απο κοντά. Ας δώσει λοιπόν αυτός σαν άντρας την άδεια του στον Άλντο να δημοσιοποιήσει αυτά που θέλει και τότε και εγω δεν θα ασχολούμαι μαζί του όπως μου έχει ζητήσει πολλάκις. Άμα και αυτός είναι σωστός και «άντρας» ας δώσει την άδεια του. Εγώ δεν τον εκβιάζω, αυτος μου λέει βαλε ταμπελάκι με το όνομα σου και μπες ζουμ και άλλα τέτοια αστεία.

Νομίζω ότι κάπου εδώ πρέπει να σταματήσεις και εσύ. Δεν έφυγαν οι άλλοι για να συνεχίσουν οι υπόλοιποι.
 
Μπλουζα