Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Gianney

Well-Known Member
Πριν 3 χρόνια το Graff στην dhi κόστιζε 1 ε.τοσο μου είχαν πει.ας μην σχολιάσω dhi είναι περιττό. Laser line το 07 φτηνά και εκεί αλλά με κατέστρεψαν.πιστευω ως επί των πληστων πιστεύω απ αυτά που έχω δει είναι απ τους καλύτερους. Η ζυγαριά νομίζω υπερτερεί με θετικό πρόσιμο. Τέλειος δεν είναι κανένας.
[/QUO TE]
Χμ να σου πω από τα λίγα που ξέρω,ο γιατρός σίγουρα είναι ο πιο διαβασμενος στην Ελλάδα ,όμως όπως ξέρεις από την θεωρία στην πράξη δεν είναι και τόσο εύκολο.Τα ανεξάρτητα περιστατικά που έχουμε δει είναι ένα δύο αν θυμάμαι καλά ,τα άλλα τα ανεβάζει ο ίδιος που και εσύ αν ήσουν γιατρός μην μου πεις τι θα ανέβαζες... αυτονόητο.Επισης παίζει πολύ με fut και combo ενδεχομένως και σε αρκετες περιπτώσεις που μάλλον δεν χρειάζεται.Τελειος δεν είναι κανείς σαφώς.θετικο η αρνητικό πρόσημο δεν ξέρω.Πσοσωπικα εγώ θα περάσω όταν έρθει και η ώρα του από τον ίδιο για εξέταση κτλ.Εσυ σαφώς ότι θες πράξε.Ο Τιρκαλας κερδίζει τελευταία έδαφος και σαφώς εξωτερικό Κύπρος Ισπανία αν δεν ξες θα τα μάθεις.Εσυ τ λες για Τιρκαλα και γενικά για τον Αναστασακη και τους άλλους;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δεν τον ξέρω τον τιρκαλα. Σε ποια κλινική είναι?fut δεν κάνω για κανένα λόγο.μονο fue.εχω κλεισμένο ραντεβού και θα δω.για επιδιόρθωση πάω θα δω τι θα μου πει. Να τραβιέμαι εξωτερικό ούτε καν. Ε τι να πω τώρα έχω δει βίντεο τα βρέχει τα κάνει τα ρανει τα χτενιζει όλα μουφα ξέρω γω..όλες οι κριτικές μουφα τι να πω
 

Gianney

Well-Known Member
Δεν τον ξέρω τον τιρκαλα. Σε ποια κλινική είναι?fut δεν κάνω για κανένα λόγο.μονο fue.εχω κλεισμένο ραντεβού και θα δω.για επιδιόρθωση πάω θα δω τι θα μου πει. Να τραβιέμαι εξωτερικό ούτε καν. Ε τι να πω τώρα έχω δει βίντεο τα βρέχει τα κάνει τα ρανει τα χτενιζει όλα μουφα ξέρω γω..όλες οι κριτικές μουφα τι να πω
Starks Θεσσαλονίκη.Τι να σου πω ρε φίλε δεν ξέρω.Τιμες όμως 2,5 και 3 που ακούγονται γιατί ακριβώς δεν ξέρω ότι έχω ακούσει λέω θα έδινες;
 
Starks Θεσσαλονίκη.Τι να σου πω ρε φίλε δεν ξέρω.Τιμες όμως 2,5 και 3 που ακούγονται γιατί ακριβώς δεν ξέρω ότι έχω ακούσει λέω θα έδινες;
Εξαρτάται τα τριχοθυλακια που θα χρειαστώ. Επειδή με τρώει ένα μαράζι 14 χρόνων θέλω να διορθώσω ένα λάθος που έκανα στα 26.δεν χρειαζοταν να την κάνω και την πάτησα άσχημα.ευτυχως από τότε σταθεροποιηθηκε η τριχόπτωση και δεν έμεινα με 2 τούφες στους κροτάφους.η ουλη απαράδεκτη με ξέσκισε.αν θέλω πολλά καληνύχτα.
 

oreo

Well-Known Member
Εξαρτάται τα τριχοθυλακια που θα χρειαστώ. Επειδή με τρώει ένα μαράζι 14 χρόνων θέλω να διορθώσω ένα λάθος που έκανα στα 26.δεν χρειαζοταν να την κάνω και την πάτησα άσχημα.ευτυχως από τότε σταθεροποιηθηκε η τριχόπτωση και δεν έμεινα με 2 τούφες στους κροτάφους.η ουλη απαράδεκτη με ξέσκισε.αν θέλω πολλά καληνύχτα.
Βάλε καμμια φώτο Νικόλα, να δούμε τι κέντησαν οι μοίρες στην κεφαλή σου :cool:
 

Gianney

Well-Known Member
Εξαρτάται τα τριχοθυλακια που θα χρειαστώ. Επειδή με τρώει ένα μαράζι 14 χρόνων θέλω να διορθώσω ένα λάθος που έκανα στα 26.δεν χρειαζοταν να την κάνω και την πάτησα άσχημα.ευτυχως από τότε σταθεροποιηθηκε η τριχόπτωση και δεν έμεινα με 2 τούφες στους κροτάφους.η ουλη απαράδεκτη με ξέσκισε.αν θέλω πολλά καληνύχτα.
Χμ καταλάβα καλή επιτυχία πάντως.Βαλε καμία φώτο.Ξεχασα να σου πω ότι ο γιατρός ρίχνει και καμιά απειλή για μήνυση ,εγώ φθηνά την γλίτωσα χαχα να προσέχεις.Τωρα αυτό πως σου ακούγεται;;;
 
Μην περιμένετε καμία υπεραναλυση φωτο.προχειρες είναι.τωρα τα κόψα.η φωτο που είναι πιο μακρυά στις φωτο είναι τα λεγόμενα μαλλιά κούκλας.χοντρα τρυχοθυλακια.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20210912-165802_Gallery.jpg
    Screenshot_20210912-165802_Gallery.jpg
    542.4 KB · Προβολές: 150
  • 20210912_165507.jpg
    20210912_165507.jpg
    921.3 KB · Προβολές: 164
  • 20210912_165405.jpg
    20210912_165405.jpg
    688.3 KB · Προβολές: 150
  • 20210912_165449.jpg
    20210912_165449.jpg
    601.4 KB · Προβολές: 136
  • 20210912_165454.jpg
    20210912_165454.jpg
    708.2 KB · Προβολές: 129
  • Screenshot_20210912-165652_Gallery.jpg
    Screenshot_20210912-165652_Gallery.jpg
    187.7 KB · Προβολές: 128
Δε μπορεί.
Αυτό θα το θυμόμουν εγώ αν κάποιος μου το έκανε.
Αδερφέ δεν θυμάμαι ειλικρινά. Έκλεισε και η κλινική. Προφανώς και θα το έλεγα. Έχω χάσει και τα χαρτιά. Αλλά να ξέρεις τότε δεν ήταν έτσι. Απλά με έβαλαν μου κάναν την αναισθησία και ήρθε κάποιος και έκανε την τομή. Αμα ήξερα θα έψαχνα και θα τον έβρισκα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Άστα να πάνε φίλε.πισω παίζει καμιά φωτο; βέβαια χαλάμε το νήμα του γιατρού και θα μας περιποιηθεί όταν τα δει αλλά τεσπα
 

Stratos

Well-Known Member
Μην περιμένετε καμία υπεραναλυση φωτο.προχειρες είναι.τωρα τα κόψα.η φωτο που είναι πιο μακρυά στις φωτο είναι τα λεγόμενα μαλλιά κούκλας.χοντρα τρυχοθυλακια.
παρόμοιο πρόβλημα είχα και εγώ φίλε με τα άσχημα μεταμοσχευμένα μαλλιά μπροστά αλλά εσύ έχεις αρκετά περισσότερα.
πήγαινε για μεταμόσχευση και ζήτα να στα τοποθετήσουν αλλού όπως έκανα και εγώ.
 
Μπλουζα