Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
@John_John1 μπορείς να ρωτήσεις την κλινική αν έχουνε παρόμοια περιστατικά όπως αυτό
https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/64526-dr-marashdc-2900-grafts/
θα ενδιαφερε πόλους εδώ πιστεύω, περιστατικά με πυκνότητες 60g/cm².
Ωραία περίπτωση. @John_John1 βλέποντας τι γίνεται με τους δύο γιατρούς στην Ελλάδα,νομίζω μόνο η Hdc έχει το χάρισμα να επιβιώνει και να μένει αλώβητη ..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@John_John1 μπορείς να ρωτήσεις την κλινική αν έχουνε παρόμοια περιστατικά όπως αυτό
https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/64526-dr-marashdc-2900-grafts/
θα ενδιαφερε πόλους εδώ πιστεύω, περιστατικά με πυκνότητες 60g/cm².
Γενικά έχεις δει τα περιστατικά που ανεβάζω? Υπάρχουν αρκετά περιστατικά άλλα πως τους τα παίρνεις. :)
 

Α. Γιώργος

Active Member
Γενικά έχεις δει τα περιστατικά που ανεβάζω? Υπάρχουν αρκετά περιστατικά άλλα πως τους τα παίρνεις. :)
Βασικά τα περιστατικά που ανεβάζεις δεν είναι με ιδιαίτερα μεγαλες πυκνότητες και πιστεύω αν ο Μάρας το έχει και μπορεί να τοποθετεί με 60g/cm² θα ήτανε ενδιαφέρον να δούμε μερικά τέτοια περιστατικά κάτι που μόνο καλό θα έκανε στην κλινική σας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στο €1,50 με Χριστίνα και €2,00 με Μάρα μόνο για την καλοκαιρινή περίοδο χωρίς εισιτήριο.

Η κάλυψη εισιτηρίου έχει ως εξής:
Μέχρι €200 κάλυψη αεροπορικού για επεμβάσεις 3000 μοσχεύματα στα €1,70 και €2,20 αντίστοιχα.

Από εκεί και πέρα οποίος μπορεί να διαπραγματευτει κάτι προς το καλύτερο ας το κάνει.
 

nick90

Well-Known Member
Στο €1,50 με Χριστίνα και €2,00 με Μάρα μόνο για την καλοκαιρινή περίοδο χωρίς εισιτήριο.

Η κάλυψη εισιτηρίου έχει ως εξής:
Μέχρι €200 κάλυψη αεροπορικού για επεμβάσεις 3000 μοσχεύματα στα €1,70 και €2,20 αντίστοιχα.

Από εκεί και πέρα οποίος μπορεί να διαπραγματευτει κάτι προς το καλύτερο ας το κάνει.
Φίλε εσυ δεν είχες πει οτι περιλαμβάνει και τα μεταφορικά το 1.5 ευρώ/g ; Και για την καλοκαιρινή περίοδο τώρα το αναφέρεις, ενώ πριν μιλούσες γενικά :p

Δες τι είχες γράψει.
 

Συνημμένα

  • 6F71D1E5-05C5-4908-9B84-02667AA84697.jpeg
    6F71D1E5-05C5-4908-9B84-02667AA84697.jpeg
    718.3 KB · Προβολές: 94

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε εσυ δεν είχες πει οτι περιλαμβάνει και τα μεταφορικά το 1.5 ευρώ/g ; Και για την καλοκαιρινή περίοδο τώρα το αναφέρεις, ενώ πριν μιλούσες γενικά :p

Δες τι είχες γράψει.
Ναι εγώ αλλά με δίνουν νέες οδηγίες τι να κάνω. Τα αεροπορικά μου είπαν έχουν αυξηθεί έδωσαν αυτην την εξήγηση σε εμένα. Λέω αποφασίστε λίγο δεν θα παίζουμε με τις τιμές καθε μήνα. Γι'αυτό ανέφερα παραπάνω ότι όσο μπορεί ο καθένας να διαπραγματευτει στην τιμή αν είναι σίγουρος ότι θα κλείσει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πριν καμία εβδομάδα μου το είπαν αλλά με την ευκαιρία που με ρώτησε το παλικάρι το εγραψαμ
 

montecristo

Well-Known Member
Φίλε εσυ δεν είχες πει οτι περιλαμβάνει και τα μεταφορικά το 1.5 ευρώ/g ; Και για την καλοκαιρινή περίοδο τώρα το αναφέρεις, ενώ πριν μιλούσες γενικά :p

Δες τι είχες γράψει.
Έχει τον Dr Γεωργίου στην Κύπρο που είναι πιο έμπειρος γιατρός από τη Βρυωνίδου με 1.5€ και όλα πληρωμένα..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι όμως έχουμε δει πατάτες και από εκεί. Ενώ από την Βρυωνιδου βλέπουμε πολύ θετικά αποτελέσματα και είναι χρόνια στην κλινική πόση άλλη εμπειρία. Σίγουρα κάτι περισσότερο μαθενεις σε βάθος χρόνου αλλά είναι δυνατή. Και εγώ σε αυτήν έκανα.
 

montecristo

Well-Known Member
Ναι όμως έχουμε δει πατάτες και από εκεί. Ενώ από την Βρυωνιδου βλέπουμε πολύ θετικά αποτελέσματα και είναι χρόνια στην κλινική πόση άλλη εμπειρία. Σίγουρα κάτι περισσότερο μαθενεις σε βάθος χρόνου αλλά είναι δυνατή. Και εγώ σε αυτήν έκανα.
Ναι απλά ο Γεωργίου είναι πιο έμπειρος θα έλεγα, καθώς χειρουργεί περισσότερα χρόνια. Και από τη Βρυωνίδου έχουμε δει αρνητικά περιστατικά στο φόρουμ και δότριες που δεν ήταν σε καλή κατάσταση μετά την επέμβαση, ενώ ο Γεωργίου κάνει καλύτερη διαχείριση δότριας από την HDC με manual punch.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η κλινική θα παραμείνει κλειστή έως 29/08/2022 λόγο διακοπών οποίος επιθυμεί ας επικοινωνεί μαζί μου.
 
Μπλουζα