Συζήτηση & Πληροφορίες για την κλινική

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εδώ θα γίνονται οι γενικές συζητήσεις που αφορούν την κλινική, έτσι ώστε το κάθε μέλος να μπορεί να βρίσκει συγκεντρωμένες πληροφορίες. Επίσης εδώ θα μεταφέρονται και χρήσιμα σχόλια για την κλινική από άλλα νήματα. Θα παρακαλούσα κάποιους από αυτούς που έχουν κάνει μμ εδώ να ξεκινήσουν δίνοντας κάποιες γενικές πληροφορίες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παρακαλώ όσοι ξέρουν να μου ποστάρουν τα link των μμ της κλινικής που δεν έχω μεταφέρει. Ευχαριστώ.
 

DoctorWho

Well-Known Member
Επειδή βλέπω ακούγονται πολύ θετικά πράγματα για την κλινική και τον γιατρό κ. Τυρκαλά έψαξα να βρω το βιογραφικό του στο ίντερνετ και δεν έχω δει κάτι. Έχω διαβάσει κάπου στο φόρουμ ότι ήταν για χρόνια γιατρός στην dhi και ότι αυτή τη στιγμή κάνει την ειδικότητα του στην ενδοκρινολογία... Αλλά ούτε στη σελίδα της Starks Thessaloniki βρήκα να αναφέρεται το όνομα του ή περαιτέρω στοιχεία. Γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω?
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Επειδή βλέπω ακούγονται πολύ θετικά πράγματα για την κλινική και τον γιατρό κ. Τυρκαλά έψαξα να βρω το βιογραφικό του στο ίντερνετ και δεν έχω δει κάτι. Έχω διαβάσει κάπου στο φόρουμ ότι ήταν για χρόνια γιατρός στην dhi και ότι αυτή τη στιγμή κάνει την ειδικότητα του στην ενδοκρινολογία... Αλλά ούτε στη σελίδα της Starks Thessaloniki βρήκα να αναφέρεται το όνομα του ή περαιτέρω στοιχεία. Γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω?

Ομοίως. Δεν βρήκα ούτε φωτογραφία του!
 

DoctorWho

Well-Known Member
Ενδοκρινολόγος είναι
Αλλά τι σημασία έχει?
Καμία ουσιαστική από καθαρό ενδιαφέρον, δεδομένου ότι πρόκειται από τις καλύτερες επιλογές σε Ελλάδα από αυτά που διαβάζω... Δεν είναι με κακή πρόθεση η ερώτηση σε καμία των περιπτώσεων
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν είναι ολοι attention whore να μην αφήνουν ευκαιρία για φωτό και βαυκαλισμα ότι είναι ιατροί.λες να μην είναι μαλλιοπισωγυριστη και να κρύβεται από τον κόσμο μην ανακαλυφθεί κάτι κρυφό?:eek::oops::rolleyes:
Ομοίως. Δεν βρήκα ούτε φωτογραφία του!
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Προσωπικά μου κάνει εντύπωση να μην υπάρχει (εγώ τουλάχιστον δεν βγήκα) φωτογραφία του στο διαδίκτυο. Όποιον και να έχω αναζητήσει έχω βρει, και κατά κύριο λόγο στην ιστοσελίδα τους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Δεν είναι ολοι attention whore να μην αφήνουν ευκαιρία για φωτό και βαυκαλισμα ότι είναι ιατροί.λες να μην είναι μαλλιοπισωγυριστη και να κρύβεται από τον κόσμο μην ανακαλυφθεί κάτι κρυφό?:eek::oops::rolleyes:

Όταν είχα γράψει το ανωτέρω μήνυμα δεν είχε δημοσιευθεί το δικό σου. Γιατί ρε συ, δεν σου κάνει εντύπωση; Δεν το έχω συναντήσει ξανά, προφανώς κάποιους -ποιους;- λόγους θα έχει.
 

nick90

Well-Known Member
Γενικά δεν ασχολείται με το site της Starks από ότι έχω δει, ούτε ανεβάζει εκεί περιστατικά...Άλλοι το χρησιμοποιούν ως μέσο διαφήμισης και marketing, οπότε βάζουν και πληροφορίες και ανεβάζουν περιστατικά στις ιστοσελίδες τους.
 

DoctorWho

Well-Known Member
Υποψιάζομαι γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό. Ως γιατρός άνευ ειδικότητας δεν επιτρέπεται -απ όσο γνωρίζω - να διατηρείς ιατρείο στο όνομα σου (Παρ ότι επιτρέπεται να κάνεις αυτόνομα ιατρικές πράξεις σε ιατρείο κάποιου άλλου). Επομένως μέχρι να λάβει την ειδικότητα της ενδοκρινολογίας ενδεχομένως να διατηρεί το ιατρείο στο όνομα του franchisee (starks global). Όχι ότι η ιατρική ειδικότητα είναι τεκμήριο ικανότητας. Για του λόγου το αληθές ο Bruno Ferreira δεν έχει κάνει ποτέ τίποτα σε σχέση με ιατρική ειδικότητα, αφού αμέσως μετά τη λήξη πτυχίου ιατρικής ξεκίνησε να ασχολείται με τις μμ. Σε κάθε περίπτωση οι ερωτήσεις μου ήταν γενικού και προσωπικού ενδιαφέροντος.
 

aeratos28

Just aeratos
Το προφανώς από πού προκύπτει που λες?
Όταν είχα γράψει το ανωτέρω μήνυμα δεν είχε δημοσιευθεί το δικό σου. Γιατί ρε συ, δεν σου κάνει εντύπωση; Δεν το έχω συναντήσει ξανά, προφανώς κάποιους -ποιους;- λόγους θα έχει.

..επίσης πως να δημοσιευθει αυτό το μνμ το δικό μου πρώτο,αφού ήταν απάντηση στο δικό σου
 

alex7

Well-Known Member
Όλη αυτή η συζήτηση έχει γίνει πριν ενάμιση χρόνο στο νήμα του Vlafo από όσο θυμάμαι και κάποιος έβαλε τη φωτό που έχει ο γιατρός στο Facebook.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Το προφανώς από πού προκύπτει που λες?


..επίσης πως να δημοσιευθει αυτό το μνμ το δικό μου πρώτο,αφού ήταν απάντηση στο δικό σου


Για μην εμφανίζεται στον ιστότοπο που λειτουργεί το επάγγελμά του, κάποιο λόγο δεν θα έχει; εκτός αν όλοι οι άλλοι ανά την υφήλιο σκέφτονται λαθεμένα. Εν τω μεταξύ στη διαδρομή από starksglobal για Greece μου βγάζει το ιταλικό παράρτημα. https://starksglobal.com/gr/
 

aeratos28

Just aeratos
Άρα κάτι ύποπτο,
Για μην εμφανίζεται στον ιστότοπο που λειτουργεί το επάγγελμά του, κάποιο λόγο δεν θα έχει; εκτός αν όλοι οι άλλοι ανά την υφήλιο σκέφτονται λαθεμένα. Εν τω μεταξύ στη διαδρομή από starksglobal για Greece μου βγάζει το ιταλικό παράρτημα. https://starksglobal.com/gr/

παράνομο υποβόσκει?
 
Μπλουζα