Στρες & Επίδραση στην ΑΑ

adelino225

Active Member
Ναι ξέρω, μέσα σε μήνες ή και εβδομάδες όπως είπες μπορεί να σου κάνει πολλά.
Ούτε λακ ούτε τίποτα αδελφέ άμα λεπτύνει η τρίχα, διότι θα φαίνονται 3 φορές χειρότερα. Κόβε απλά τα πίσω και τα πλαινά πολύ κοντά.
ΜΜ δε θες προς το παρόν, θες σταθεροποίηση ή τουλάχιστο αισθητή επιβράδυνση της ΑΑ, μετά από τα πρόσφατα ορμονικά "όργια" που ξεκίνησε. Και αυτό με φίνα. Και ΜΜ να βιαστείς να κάνεις η ΑΑ θα συνεχίζει να ροκανίζει.
Αφού ηρεμήσει η κατάσταση γενικά, με την συνδρομή της φίνας, στο μέλλον σκέφτεσαι τη ΜΜ.
Πόση δόση παίρνεις;
Τι Norwood stage είσαι;
Οχι τελος οι λακ και οι βλακειες...Τωρα πειρα μια φυτικη παστα και δεν βαζω τιποτα αλλο...Λιγο με την χτενα και οκ...Μπροστα ειμαι αρκετα καλα....Πανω εχω λιγο θεμα,που αμα σηκωσω το μαλλι δεν φαινεται τοσο πολυ οσο το εχω κατω...Φαση norwood 1 ειμαι θα ελεγα...Αλλα η λεπτη η τριχα με φοβιζει :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

adelino225

Active Member
Ναι ξέρω, μέσα σε μήνες ή και εβδομάδες όπως είπες μπορεί να σου κάνει πολλά.
Ούτε λακ ούτε τίποτα αδελφέ άμα λεπτύνει η τρίχα, διότι θα φαίνονται 3 φορές χειρότερα. Κόβε απλά τα πίσω και τα πλαινά πολύ κοντά.
ΜΜ δε θες προς το παρόν, θες σταθεροποίηση ή τουλάχιστο αισθητή επιβράδυνση της ΑΑ, μετά από τα πρόσφατα ορμονικά "όργια" που ξεκίνησε. Και αυτό με φίνα. Και ΜΜ να βιαστείς να κάνεις η ΑΑ θα συνεχίζει να ροκανίζει.
Αφού ηρεμήσει η κατάσταση γενικά, με την συνδρομή της φίνας, στο μέλλον σκέφτεσαι τη ΜΜ.
Πόση δόση παίρνεις;
Τι Norwood stage είσαι;
 
Μπλουζα