Σκέψη για μεταμόσχευση, αριθμός grafts.

Aldo

Well-Known Member
Μπορω να πω χίλιους λόγους που δε συμφωνώ με αυτο .
Αλλα δε θα ειμαι αντικειμενικός επειδή εχω έρωτα με την Ισπανία και ειδικά με τη χωρα των Βάσκων .
Όλα bueno τα βλέπω .
Είναι Αγγλίδα αδελφούλη ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

silero

New Member
Καλησπέρα παιδιά,

ευχαριστώ για τις απαντήσεις και τις προτάσεις σας, φαίνεται πως υπάρχουν επιλογές.

πήρα μια εικόνα για την γενική κατάσταση της μμ .

θα επανέλθω στο νήμα αφού προχωρήσω σε κάποια ραντεβού κ μάθω λεπτομέριες για grafts και χρήματα .

να είστε καλά!
 

Harris_G

Well-Known Member
Μπορω να πω χίλιους λόγους που δε συμφωνώ με αυτο .
Αλλα δε θα ειμαι αντικειμενικός επειδή εχω έρωτα με την Ισπανία και ειδικά με τη χωρα των Βάσκων .
Όλα bueno τα βλέπω .
Αγγλιδα είναι που απλά δουλεύει στου Lorenzo
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η διαφορά μεταξύ Lorenzo και Pekiner είναι ότι ο Pekiner κάνει επέμβαση μόνο σε έναν ασθενή την ημέρα και όλα τα βασικά μέρη της επεμβασης μόνος του, ενώ ο Lorenzo κάνει νομιζω τρεις επεμβασεις την ημέρα και ο ιδιος μόνο την εμφύτευση. Επίσης ο Kaan είναι και expert στα beards.

Ποιά είναι η διαφορά? Μόνο το extraction. Θεωρώ όπως είπε και ο Harris ότι η Grace είναι σαφώς καλύτερη στο extraction από τον Lorenzo (κατά δήλωση του ίδιου). Ο Lorenzo σαν χειρούργος, σε επίπεδο τεχνικής χρήσης του pen δεν συγκρίνεται με κανέναν και το pen έχει σαφέστατα πλεονεκτήματα τα οποία αναλύσαμε (για άλλη ακόμα μια φορά) στο νήμα του Vlafo. Το team Lorenzo-Grace είναι σαφώς world leading σαν skills, από εκεί και πέρα με τι τρελλαίνεται ο καθένας είναι και λίγο υποκειμενικό με την έννοια του γούστου αλλά και των δεδομένων που είναι διαθέσιμα για να γίνει η σύγκριση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπορω να πω χίλιους λόγους που δε συμφωνώ με αυτο .
Αλλα δε θα ειμαι αντικειμενικός επειδή εχω έρωτα με την Ισπανία και ειδικά με τη χωρα των Βάσκων .
Όλα bueno τα βλέπω .

Τζάμπα αναστατώθηκες. Μεταγραφή από Manchester city.
 

Harris_G

Well-Known Member
Όντως η Ισπανική σχολη είναι παρα πολυ καλη, αλλά σε εμενα προσωπικά σε παγκόσμιο επίπεδο θεωρώ ότι μου αρέσουν περισσότερο οι Couto, HLC και Pekiner, οχι ότι δεν μου αρέσουν τα αποτελέσματα του Lorenzo (προφανως είναι αριστος γιατρος), αλλά δεν με τρελαίνουν τόσο όσο αυτών που προανέφερα.
Vago ο Lorenzo ειναι σα τον Hendrix μπορει μετα απο αυτον να βγηκαν πιο βιρτουοζοι, αλλα αυτος ανακαλυψε την ηλεκτρικη κιθαρα
 
Μπλουζα