Σκέφτομαι σοβαρά να κάνω μεταμόσχευση κ θέλω την βοήθεια σας !!

kamounias

Member
Παιδια γεια σας! Λοιπόν μετά απο πολλές προσπάθειες κ διάφορα ματζουνια toppik κ αλλα νομίζω μόνο μια λύση μένει η μεταμόσχευση! Θέλω να ρωτήσω μερικά πράγματα κ θέλω την άποψη σας καθώς δεν έχω ιδέα...

1ον) ποια θεωρείται καλύτερη κ με πιο "σιγουρα" αποτελέσματα εταιρία-γιατρό για μεταμόσχευση κ με ποια μέθοδο;

2ον) επειδή η συνθήκες οικονομικά ειναι δύσκολες μπορώ να πληρώνω με δώσεις π.χ. Καθε μήνα;

3ον)νπορω να βάλω όσες τρίχες θέλω κ μετά σπο καιρό αν δω αποτελέσματα να συμπληρώσω κ το υπόλοιπο κεφάλι; Π.χ. Τωρα θέλω να βάλω μπροστά μετά πίσω.

Ευχαριστω κ συγγνώμη αν κάνω χαζές ερωτήσεις αλλα δεν έχω ιδέα με την όλη διαδικασία...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
1) δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό, ο καθένας θα σου λέει το μακρύ του και το κοντό του ανάλογα με τις προτιμήσεις και τα συμφέροντα του.
2) Αν προτιμήσεις Ελλάδα ναι, μερικές κάνουν και ευκολίες.
3) φυσικά, αυτό θέλουν και οι κλινικές-γιατροί, μόνιμους πελάτες.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
πανε στις παρουσιασεις μεταμοσχευσεων διαβαζε ενα νημα την ημερα επι 2 μηνες για να σχηματισεις μια εικονα το τι γινεται.
Μονο ετσι θα καταλαβεις. Θελει υπομονη και πολυ διαβασμα.
Αν δε εχεις χρημα κανε υπομονη να μασεις.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Οντως φιλε αν δεν δουμε φωτογραφιες και καποιες πχ πληροφοριες οπως ηλικια....τι να σου πουμε?Απο εκει κ περα εγω θεωρω την μεθοδο fue καλυτερη χωρις ομως να αποκλειω κ το strip σε καποιες περιπτωσεις.Γινεται να βαλεις μπροστα κ μετα πισω.Ελλαδα θα προτεινα μονο dhi αλλιως Κυπρο η εξωτερικο.
 

Bouklas

Well-Known Member
Φιλε Kamounia όπως είπε και ο John πήγαινε στις παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων διάβασε τα νήματα και θα σου λυθούν όλες οι απορίες και θα μπορέσεις να σκεφτείς που σε βολεύει να πας. Το να σου πω πχ κανε εκεί θα θεωρηθεί διαφήμιση. A και να πεις πως είσαι μέλος εδώ.
 
Μπλουζα