ΣΟΣ: Προτάσεις για καλούς γιατρούς;

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vaso

New Member
Καλησπέρα σας. Έχω ξαναγράψει στο forum ρωτώντας γνώμες ή εμπειρείες σχετικά με τη μέθοδο της μεσοθεραπείας.
Είμαι 32 και εδώ και αρκετά χρόνια έχω τριχόπτωση ( φυσικά με όλα τα άσχημα επακόλουθα στην ψυχολογία μου ). Το είχα ψάξει παλιότερα στου Συγγρού με τριχοριζόγραμμα, φερριτίνη, αίμα κτλ, και είχα πάρει reg για κάποιον καιρό, αλλά μετά, απογοητευμένη, τα παράτησα.
Τελοσπάντων, τώρα αποφάσισα να ασχοληθώ σοβαρά με το θέμα. Το πρόβλημα είναι ότι ζω σε νησί μακριά από την Αθήνα και δε μου είναι εύκολες οι επισκέψεις σε γιατρούς. Το Πάσχα, όμως, θα είμαι Αθήνα και γι' αυτό το λόγο θα ήθελα να μου προτείνει κάποιος ή κάποια (με προσωπικό μήνυμα ή όχι) κανέναν καλό γιατρό για να κλείσω ραντεβού και να το ψάξω. Κάποιον γιατρό που να ενδιαφερθεί για το πρόβλημά μου. Έχω σημειώσει από το ίντερνετ κάποιους δερματολόγους και πλαστικούς, αλλά δεν ξέρω ποιοι και κατά πόσο είναι καλοί.
Επίσης, κάποιος ή κάποια από εσάς μπορεί να έχει πάει σε κάποιον που να ΜΗΝ είναι καλός και θα μου συνιστούσε να ΜΗΝ πάω σ' αυτόν..
Είμαι πολύ μπερδεμένη, όπως και πολλοί από εσάς.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Please help me!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα