Ρινοπλαστική

Dimisius

New Member
Ένα θέμα που καίει ...
Ένα θέμα που η σωστή πληροφορία κ ενημέρωση μπορεί να σώσει ανθρώπους απο μεταγενεστερες ψυχολογικες παθησεις.
Η ρινοπλαστική.
Ποιος δεν θελει μια ομορφη μυτη , οχι τελεια. Ποιος δεν θελει να ξυπναει το πρωι κ να βλεπει τον εαυτο του στον καθρεπτη κ να χαιρεται.
Ποιος δεν θελει να βγαινει ωραιες φωτοφραφιες με την παρεα του κ οχι να λεει <<δεν μαρεσουν οι φωτος>>
Φυσικα κ σαρεσουν, απλα δεν αισθανεσαι ομορφα με εσενα.
Ετσι κ γω, ειμαι ενας απο εσας που ειστε εδω τωρα κ διαβαζετε αυτη την στιγμη αυτο. Απο παιδι απο παντα ηθελα να κανω επεμβαση κ νομιζω τωρα στα 34 ηρθε η ωρα μου. Εχω κ προβλημα στο διαφραγμα.
Οχι δεν εχω κλεισει ακομα ωρα κ μερα.
Ναι φοβαμαι πολυ. Οχι την διαδικασια αλλα το αποτελεσμα.
Αλλα απο την αλλη θελω να σκεφτομαι θετικα.
Τον Λουλουδη Δημήτρη τον εχει επισκεφτει κανεις;
Μου εβγαλε ενα καλο συναισθημα.
Αν εχετε πληροφοριες χτυπηστε μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω τον εχω ακουστα τον συγκεκριμενο ιατρο απο το ψαροντουφεκο. Ειναι αρκετα γνωστο ονομα. Παιδια που ειχαν στραβο διαφραγμα απευθυνονταν σε αυτον. Τωρα στο καλλιτεχνικο κομματι δεν γνωριζω αν το εχει. Καλη επιτυχια ευχομαι.
 

Dimisius

New Member
Εγω τον εχω ακουστα τον συγκεκριμενο ιατρο απο το ψαροντουφεκο. Ειναι αρκετα γνωστο ονομα. Παιδια που ειχαν στραβο διαφραγμα απευθυνονταν σε αυτον. Τωρα στο καλλιτεχνικο κομματι δεν γνωριζω αν το εχει. Καλη επιτυχια ευχομαι.
Ευχαριστω πολυ!!!
 

Melina16

New Member
Ένα θέμα που καίει ...
Ένα θέμα που η σωστή πληροφορία κ ενημέρωση μπορεί να σώσει ανθρώπους απο μεταγενεστερες ψυχολογικες παθησεις.
Η ρινοπλαστική.
Ποιος δεν θελει μια ομορφη μυτη , οχι τελεια. Ποιος δεν θελει να ξυπναει το πρωι κ να βλεπει τον εαυτο του στον καθρεπτη κ να χαιρεται.
Ποιος δεν θελει να βγαινει ωραιες φωτοφραφιες με την παρεα του κ οχι να λεει <<δεν μαρεσουν οι φωτος>>
Φυσικα κ σαρεσουν, απλα δεν αισθανεσαι ομορφα με εσενα.
Ετσι κ γω, ειμαι ενας απο εσας που ειστε εδω τωρα κ διαβαζετε αυτη την στιγμη αυτο. Απο παιδι απο παντα ηθελα να κανω επεμβαση κ νομιζω τωρα στα 34 ηρθε η ωρα μου. Εχω κ προβλημα στο διαφραγμα.
Οχι δεν εχω κλεισει ακομα ωρα κ μερα.
Ναι φοβαμαι πολυ. Οχι την διαδικασια αλλα το αποτελεσμα.
Αλλα απο την αλλη θελω να σκεφτομαι θετικα.
Τον Λουλουδη Δημήτρη τον εχει επισκεφτει κανεις;
Μου εβγαλε ενα καλο συναισθημα.
Αν εχετε πληροφοριες χτυπηστε μου.
Έχεις επισκεφθεί τον Λυρα ? Γνωρίζεις κάποιον που να έχει εμπειρία από ρινοπλαστικη του ?
 
εγω την εκανα στην Δεμιρη,στην θεσσαλονικη είναι,ειχα σοβαρα θεμα με το διάφραγμα και εκατσε και η ρινοπλαστικη...ΑΨΟΓΗ
 

nikosssss

Active Member
Στην θεσσαλονικη αν ενδιαφέρεσαι υπάρχει ή Πουλατζα Μαιρη. Έκανε ή κοπέλα μου εκεί. Γνώρισα και εγώ τη γιατρό και είναι πραγματικά απίστευτη. Πήγαινε μία επίσκεψη και θα καταλάβεις και μόνος
 
Μπλουζα