Πώς βλέπετε αυτές τις τιμές?

zapatas

New Member
Έστω ότι έχουμε έναν άριστο στη δουλειά του γιατρό, διεθνούς φήμης, με πραγματικά καλά αποτελέσματα.
Και σας δίνει τιμή 1.9 Ευρώ/graft (strip). Επίσης δίνει και 2.9 Ευρώ/graft για FUE.
Ο ίδιος πάντως προτείνει την strip τεχνική, αλλά κάνει και τις δύο και εγώ προτιμώ την FUE, αλλά θα το σκεφτώ.
Πώς τις βλέπετε τις τιμές?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Απ: Πώς βλέπετε αυτές τις τιμές?

Δώσε μας όνομα του γιατρού για να σου πούμε...ΟΚ οι τιμές είναι καλές..Αλλά αν δεν μας πεις ποιος είναι δεν έχει νόημα...
 

xaris12

Member
Απ: Πώς βλέπετε αυτές τις τιμές?

Αν τις συγκρίνεις με τις τιμές των 5-6 κορυφαίων,είναι super.απο εκεί και πέρα πρέπει να δώσεις το όνομα του γιατρού για να δούμε αποτέλεσμα και να κρίνουμε...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πώς βλέπετε αυτές τις τιμές?

Απο το Μεξικό ειναι ο γιατρός και λεγεται Speedy Gonzales. Κάνει strip κυρίως απο την περιοχή του πρωκτού!!
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Πώς βλέπετε αυτές τις τιμές?

danceworld_2001 είπε:
Απο το Μεξικό ειναι ο γιατρός και λεγεται Speedy Gonzales. Κάνει strip κυρίως απο την περιοχή του πρωκτού!!

Εγώ πάντως κώλο δεν δίνω....!!!!Προτιμώ καράφλα...!!!
 

zapatas

New Member
Απ: Πώς βλέπετε αυτές τις τιμές?

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Υποθετική είναι η ερώτηση. Έγραψα "Έστω ότι..." κλπ.
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Πώς βλέπετε αυτές τις τιμές?

Μας κάνεις πλάκα έτσι;;;


Έστω ότι έχουμε έναν άριστο στη δουλειά του γιατρό, διεθνούς φήμης, με πραγματικά καλά αποτελέσματα.
Και σας δίνει τιμή 0,10 Ευρώ/graft (strip). Επίσης δίνει και 0,3 Ευρώ/graft για FUE.
Ο ίδιος πάντως προτείνει την strip τεχνική, αλλά κάνει και τις δύο και εγώ προτιμώ την FUE, αλλά θα το σκεφτώ.
Πώς τις βλέπετε τις τιμές?


Έστω ότι έκανα εγώ έτσι την ερώτηση τι νομίζεις ότι θα απαντούσαν όλοι εδώ???Πες μας τώρα τον γιατρό που εχει αυτές τις τιμές...
 
Απ: Πώς βλέπετε αυτές τις τιμές?

Τέτοιες τιμές έχει ο Dr Arvind Poswal στην Ινδία.Αυτόν εννοείς?
Άριστο πάντως δεν τον λες σε καμία περίπτωση
 
Μπλουζα