Πως να σταματήσω να έχω αφανα?

Kostikos

New Member
Καλησπέρα στην ομάδα θέλω την συμβουλή σας για ένα θέμα που έχω... Το μαλλί μου από μικρός μέχρι και τώρα οπότε δεν τα ισιονω μου γίνονται αφανα ή απλά δεν στέκονται έτσι όπως τα θέλω... Το τελευταία 2 χρόνια χρησιμοποιώ την ισιοτικη για να τα φτιάξω αλλά τον τελευταίο καιρό χάνω λίγες τρίχες εξαιτίας της ισιοτικης... Για να το σταματήσω αυτό θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο ειδικό σαμπουάν ή μαλακτικό για να μου είναι τα μαλλιά μου απαλά και να μην χρειάζεται να ξανά χρησιμοποιήσω την ισιοτικη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

fasda

Active Member
Σαμπουαν βάλε Head and shoulders ,βέβαια πριν την ισιοτικη μπορείς να αγοράσεις Spray heat protection και έτσι θα προστατευτεί το μαλλί από το κάψιμο που προκαλείς
 

Kostikos

New Member
Τέλεια ευχαριστώ... Ποιο head and shoulders να πάρω? Και το spray heat το βάζω αφού στεγνώσω τα μαλλιά με την πετσέτα ή πρέπει να είναι υγρά τα μαλλιά μου?
 

fasda

Active Member
Φιλε δες βίντεο YouTube για το Spray heat γιατί δεν ξέρω ,Head and shoulders πάρε η το Classic clean η το for men και τα 2 μαλακώνουν το μαλλί τουλάχιστον σε εμένα
 

fasda

Active Member
Hairlosscursed σε 5 χρόνια θα φτιάχνουμε και εμείς τέτοια θέματα για το πως να ισιώνουμε τις αφανές μας
 
Μπλουζα