Πωλούνται Kirkland Minoxidil 5% σε χαμηλή τιμή.

skarman

New Member
Γεια σας παίδες!!! Ελπίζω να μην παραβαίνω κάποιο κανονισμό του φόρουμ... Απλά θεωρώ ότι δεν κάνω και τίποτα το τρομερό μιας κ δεν είμαι κάποιος έμπορος ή κάποιος που να κερδοσκοπεί στο συγκεκριμένο χώρο...

Αγόρασα το οικονομικό πακέτο της Κιρκλαντ και πήρα αρκετά φιαλίδια των 60mL τα οποία απ ότι φαίνεται, θα μου περισέψουν...
Τα φιαλίδια λήγουν το Δεκέμβριο του 2014.
Τα δίνω για 10 ευρώ το ένα... Πιστεύω είναι αρκετά αξιόλογη τιμή αν σκεφτείτε πόσα περισσότερα χρειάζεται να δώσεις στην ελληνική κ ξένη αγορά...

έχω γύρω στα 10 φιαλίδια..
Αυτά θ αποσταλούν από Αθήνα.

όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ΠΜ ή να γράψει σχόλιο εδώ στο θέμα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
skarman είπε:
Τα φιαλίδια λήγουν το Δεκέμβριο του 2014.
Τα δίνω για 10 ευρώ το ένα... Πιστεύω είναι αρκετά αξιόλογη τιμή αν σκεφτείτε πόσα περισσότερα χρειάζεται να δώσεις στην ελληνική κ ξένη αγορά...

έχω γύρω στα 10 φιαλίδια..
Αυτά θ αποσταλούν από Αθήνα.

Τα αγορασες 5 ευρω το ενα και τα πουλας 10 και μας λες οτι δεν θες να κερδοσκοπήσεις.
Ειναι φως φαναρι οτι το κανεις για να βγαλεις φραγκα και οχι για να βοηθήσεις τα μελη του φορουμ...σου υπενθυμίζω οτι ο σκοπος του φορουμ αυτος ειναι η αλληλοβοήθεια.

Ασε που εισαι και ποιο ακριβος απο την ελληνικη αγορα.
http://www.beautypaths.eu/el/category/39333136/product/393631383237/productdetails.aspx
 

horhitto4

Member
ANAR είπε:
skarman είπε:
Τα φιαλίδια λήγουν το Δεκέμβριο του 2014.
Τα δίνω για 10 ευρώ το ένα... Πιστεύω είναι αρκετά αξιόλογη τιμή αν σκεφτείτε πόσα περισσότερα χρειάζεται να δώσεις στην ελληνική κ ξένη αγορά...

έχω γύρω στα 10 φιαλίδια..
Αυτά θ αποσταλούν από Αθήνα.
γιγαντα αναρ!!

Τα αγορασες 5 ευρω το ενα και τα πουλας 10 και μας λες οτι δεν θες να κερδοσκοπήσεις.
Ειναι φως φαναρι οτι το κανεις για να βγαλεις φραγκα και οχι για να βοηθήσεις τα μελη του φορουμ...σου υπενθυμίζω οτι ο σκοπος του φορουμ αυτος ειναι η αλληλοβοήθεια. ΓΙΓΑΝΤΑ ΑΝΑΡ!!

Ασε που εισαι και ποιο ακριβος απο την ελληνικη αγορα.
http://www.beautypaths.eu/el/category/39333136/product/393631383237/productdetails.aspx


ΓΙΓΑΝΤΑ ΑΝΑΡ ΠΕΣ ΤΑ!!
 
Μπλουζα