Πρόταση!!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dragster

New Member
Παιδιά μακάρι καποια στιγμη να μαζευτούμε πολλά μέλη στο φορουμ πχ 1000 ετσι ωστε να μπορεσει ο admin να στειλει mail σε γιατρους του εξωτερικου ώστε να συμπεριλαβουν και την Ελλάδα ως προορισμό για τα consultation trips που κανουν!!! φανταστειτε να μπορουσαμε να βρισκομασταν μια φορα τον χρονο ολοι απο το φορουμ και να μιλησουμε με καποιον απο τους τοπ γιατρους.... θα μπορουσαμε ακομα να κλειναμε μεταμοσχευσεις μαζι σε καποιον γιατρο του εξωτερικου!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Πρόταση!!!!

Σωστή η ιδέα σου. Μακάρι να γίνει κάπως έτσι. Το forum κοντεύει 3 μήνες ζωής (από 2 Ιουνίου), οπότε καταλαβαίνεις ότι απαιτεί χρόνο να γνωριστεί στην community.
Εγώ είχα σαν ιδέα, όταν μαζευτούμε πολλά άτομα να κοιτάμε για mass buys προϊόντων ή για καμιά συνάντηση.
Είδωμεν...
 

karaflas_1

New Member
Απ: Πρόταση!!!!

Ειναι οτι καλυτερω παιδια αυτο που λετε και για μεταμοσχευσεις να πηγαιναμε ομαδικα ακουγετε πολυ καλο εγω νομιζω οτι μπορει να γινει αρκει να υπαρχει θεληση. Οπως βλεπουμε εξω γινετε σωστη δουλεια με αριστα αποτελεσματα απο πλευρας φυσικοτητας που ειναι πολυ συμαντικο και απο πλευρας πυκνοτητας.
Εγω γλιτωσα στο tsak να κανω μεταμοσχευση στην αθηνα και στο τελος το αποτελεσμα θα ηταν αθλιο απο ολες τις πλευρες
Στην Ελλαδα το μονο που ξερουμε ειναι να κοροιδευουμε ειμαστε πρωτοι σε αυτο.
Χιλια μπραβο στον Ακη που εκανε αυτο το forum και για τις συμβουλες που δινει
Εγω εκτος του regaine και του proscar δεν ηξερα καποιο αλλο προιον και οσα επερνα δεν εκαναν δουλεια και δεν ηταν αποτελεσματικα.
 

Ntia

New Member
Απ: Πρόταση!!!!

E, αν κάνετε κάτι τέτοιο, τότε θα έρθω για να σπάσω την πολύ αντρίλα που θα μαζευτεί...! Ακόμα μία είμαι :'(, δυστυχώς δεν έχει γράψει κάποια άλλη κοπέλα για να ανταλλάξουμε εμπειρίες... Αναμένοντας λοιπόν! Αυτή τη στιγμή συμπλήρωσα 3 μήνες palmetto (320mg ημερησίως) και ενάμισυ μήνα χρήσης σαμπουάν folliplus extra, pantogrin, fungoral ( 2 φορές την εβδομάδα) και folliplus extra lotion (καθημερινά). Έχω παρατηρήσει ότι περιορίστηκε σημαντικότατα ο αριθμός που φεύγει ημερησίως. Έχανα πάνω από 120 την ημέρα καί τώρα πρέπει να είναι γύρω στις 20 πάνω κάτω. Ακόμα δεν έχω δει πύκνωση βέβαια. Γιατί ξαφνικά απότομα είχε αυξηθεί ο αριθμός και έχανα πολλές καθημερινά και για 2μήνο, όποτε άδειασε απότομα. Διατηρώ ακόμα τις ελπίδες μου... Αυτό που με προβληματίζει είναι η διάρκεια χρήσης του palmetto και κάποιες άλλες πληροφορίες, σκέφτομαι να βρω κάποιο γιατρό ολιστικής ιατρικής και να πάω για να μου δώσει πληροφορίες.
 

Άκης

Administrator
Απ: Πρόταση!!!!

Είχα ψάξει ntia για να βρώ για πόσο καιρό μπορεί κανείς να παίρνει saw, αλλά πουθενά δεν έλεγε κανείς για κάποιου είδους παρενέργειες από αυτό.
Ελπίζω να βρείς κάποιον να σου πεί.
Αντρίλα θα μαζεύεται όσο δεν θα παίρνουμε το samson που έχει ισχυρό αντιανδρογόνο :D :D :D
[Πλάκα κάνω, μη με βαράτε] :-[
 

karaflas_1

New Member
Απ: Πρόταση!!!!

Για παραγγελιες ειμαι μεσα οσο για τον καφε ειναι δυσκολο γιατι πρεπει να ταξιδευω 12 ωρες με το πλοιο
 

Άκης

Administrator
Απ: Πρόταση!!!!

Ε, το καλοκαίρι ('09) θα γίνει σε σένα κάποια συνάντηση και θα μας φιλοξενίσης εσύ ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Πρόταση!!!!

Eλατε οποτε θελετε ;D το καλοκαιρι ειναι ορεα τωρα που αρχιζει το φθινοπορο ειναι ερημια το χειμονα ακομα χειροτερα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα