Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

cool11

Well-Known Member
Απ: Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

Διαβαζοντας ολα περι saw palmetto, αναρωτιεμαι αν τελικα ειναι ενα υπερτιμημενο συστατικο ή υποτιμημενο.

Θαυματα δεν περιμενει κανεις, ουτε μονοθεραπειες φυσικα(τα εχουμε πει κι αλλου αυτα τα θεματα) αλλα τελικα ειναι μια αχρηστη ουσια που σε τιποτε δεν συνεισφερει στην καταπολεμηση της dht και της τριχοπτωσης?
Ενας μυθος που βαλθηκαν να συντηρουν ολες οι εταιριες μαζι, κι εμεις πιστευουμε το παραμυθι?

Ή τελικα μηπως αξιζει αλλα απλα ακομη δεν εχει αυτο αποδεδειγμενα πιστοποιηθει, και γι αυτο εκφραζονται οι οποιες αμφιβολιες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

πολλά προϊόντα με saw palmetto έχουν δείξει πολύ καλά αποτελέσματα-revivogen,crinagen,ιδιοκατασκευές με saw palmetto... ::)

σίγουρα προσφέρει σε τοπική χρήση και πάντα συνδυαστικά με φινα/ντουτα,μινοξ.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

ναι σπυρο αλλα αυτα τα προιοντα ου αναφερεις εχουν μεσσ lipoic acids και αλλα πολλλα και τα κανουν αποτελεσματικα

σκετο palmetto ανικανο και το λεω αυτο γιατι ειχε πεσει το ματι μου σε κατι προιοντα μουφα και πετουσαν το ονομα palmetto εξω για να πουλησουν
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

τεραστιοατλαντικέ Παναγιώτη αυτό ήθελα να αφήσω να εννοηθεί-σε συνδυασμό με άλλα προσφέρει το saw palm. αλλά όχι μόνο του... ;)
 

NIKOLAS

New Member
Απ: Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

Γεια σας παιδιά μου πρότειναν την παρακάτω σειρά προιόντων http://www.haircareusa.com/american_crew_revitalize_hair_loss_hair_growth.htm που περιλαμβάνει σαμπουάν και λοσιόν και είδα οτι περιέχει saw palmetto. Ήθέλα να ρωτήσω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει κάποιο από αυτά τα προιόντα και αν είδε κάποιο καλό αποτέλεσμα, η μήπως συμπεριλαμβάνονται και αυτά στα snake oil και δώσουμε τζάμπα λεφτά;
 

Άκης

Administrator
Απ: Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

NIKOLAS είπε:
Γεια σας παιδιά μου πρότειναν την παρακάτω σειρά προιόντων http://www.haircareusa.com/american_crew_revitalize_hair_loss_hair_growth.htm που περιλαμβάνει σαμπουάν και λοσιόν και είδα οτι περιέχει saw palmetto. Ήθέλα να ρωτήσω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει κάποιο από αυτά τα προιόντα και αν είδε κάποιο καλό αποτέλεσμα, η μήπως συμπεριλαμβάνονται και αυτά στα snake oil και δώσουμε τζάμπα λεφτά;
Τι έχουν μέσα γράφει πουθενά;
Για βασική θεραπεία το θες;

ANAR είπε:
Κανει τιποτα αυτο το εχεις δοκιμάσει φιλε;;
Δεν κάνει τίποτα, αν περιέχει σαν βασικό το palmetto μόνο
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

Ακη την ψάχνω για κατι διαφορετικό απο αυτα που εβαζα γιατι ΑΜΑ αποδειχθεί οτι το προβλημα που ειχα οφείλετε στα φαρμακα που έπαιρνα πρεπει να τα κοψω για παντα και να βρω κατι αλλο :-[
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

show_palmettos

New Member
Απ: Προϊόντα με Saw palmetto και αποτελέσματα

εχεις ωραιο αβαταρ φιλε..το πρωτο πραγμα που θα εκλεβα παντως δε θα ηταν λεφτα αλλα ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ απο τα προιοντα τριχοπτωσης που εγω θα ηθελα
μια γυναικα αγχωνεται πριν βγει εξω για το τι ρουχα θα φορεσει....γιαυτο εχει ενα σωρο στο ντουλαπι να διαλεξει
εγω αγχωνομαι για το πως ειναι και ποσα εινα τα μαλλια μ..γιαυτο θα ηθελα να ειχα μια μεγαλη γκαμα προιοντων στην κατοχη μ να επιλεγω ποιο θα χωσω στο μαλλι πριν βγω εξω....τριχοπτωσομανιακος ειμαι και για αυτο λεω οτι θα επιθυμουσα να κλεψω ολα τα προιοντα τριχοπτωσης που αποδεδειγμενα (φραση του ακη) δουλευουν !
 
Μπλουζα