Προτεινω συναντηση μελων του site μεσα στο καλοκαιρι.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
danceworld_2001 είπε:
Κάρυστο.... μμμμ ωραία ιδέα!!! Έχω σόγια εκεί!!!

Και εγώ κάτι "διψασμένα" μωράκια:m02:

Αλλά εσύ dance:guillotine παντρέυεσε...μήν σε βγάλουμε απο τον "ίσιο" δρόμο:7m:

Αθήνα να μαζευτούμε περισότεροι....
 

Joan87

Active Member
Δεν βλέπω να καταλήγετε κάπου...οπότε,λέω τώρα εγώ............
Θησείο 27/7 (αμεσα) ή 3/8 απογευματάκι -μην μας πεθάνει και η ζέστη- είναι καλά;;; :p
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εγώ είμαι μέσα για κέντρο Αθήνας και στις 2 ημερομηνίες, καλύτερα 03/08, άλλωστε 15/08 φεύγω διακοπες.
 

Joan87

Active Member
Οκ! Υποθέτω ότι θα πρέπει να περιμένουμε απαντήσεις από διάφορα μέλη για να κλείσει η συνάντηση. Γιατί το να πάμε μόνο 2-3 άτομα, δεν θα έχει ουσία (όχι ότι με προβληματίζει κιόλας :p)
Και εγώ πιστεύω ότι 3/8 είναι καλύτερα.
 

raphael2012

Member
Λοιπόν παιδιά, απ'ότι βλέπω είμαστε ήδη τουλάχιστον 5 άτομα (και μπορεί να έρθουν κι άλλοι φυσικά). Νόμιζω πως είναι μια χαρά. Προτείνω να βρεθούμε στις 7.30 ή στις 8.00 (πείτε τι ώρα προτιμάτε) έξω από την στάση του μετρό στο Θησείο. Αρκετά αργά για να μην καίει ο ήλιος αλλά και αρκετά νωρίς για καφεδάκι και για να δούμε τα μαλλιά όσων παιδιών έχουν κάνει μεταμόσχευση (όπως εγώ) υπό το φως του ήλιου (καλό και χρήσιμο θα ήταν λοιπόν να έρθουμε χωρίς toppik).

Αν συμφωνείτε, ας απαντήσουν όσοι είναι μέσα και να το θεωρήσουμε κανονισμένο.
 
αμα το κλεισετε και γω μεσα ειμαι αλλα δεν εχω μεταμοσχευσεις και ιστοριες ,ειμαι νιουφικο νοργουντ...αλλα πειτε το οκ για να ξερουμε .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Αν και ειναι κυριακη το ψηνω και εγω να ερθω. Υπαρχει καποιος τροπος για να γνωριστουμε???? Πως θα καταλαβουμε ποιος ειναι ποιος??? Θα ρωταμε τον κοσμο εισαι το παιδι απο το σιτε????
 

Joan87

Active Member
Ισχύει;;;; Αν είναι να ανταλλάξουμε τηλέφωνα πριβέ από όποιον είναι μέσα τελικά!
 
Μπλουζα