Προτεινω συναντηση μελων του site μεσα στο καλοκαιρι.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Σε αυτο το site ειμαστε καποιοι αρκετο καιρο καποιοι λιγοτερο.Σιγουρα υπαρχουν καποια παιδια τα οποια γνωριζονται κ εκτος site,ειτε μεσω fb ειτε μεσω κ φιλιας ακομα.Τυγχαινει να γνωριζω κ εγω 2-3 ατομα απο εδω σε προσωπικο επιπεδο.Ειχα προτινει κ πιο παλια,δεν θυμαμαι ποσο,να βρεθουμε οσα μελη θελουν και να τα πουμε σε καποιο μερος σε προσωπικο επιπεδο.Αυτο βεβαια δεν ειναι κ τοσο ευκολο μιας κ καποιοι μενουν στην επαρχια,οπως εγω πχ κ δεν ειναι ευκολο αρκετα να ανεβω στην Αθηνα.Θα ηθελα να βρεθουμε για να δουμε ολοι κ καποια αποτελεσματα απο μεταμοσχευσεις face to face και οχι απο φωτογραφιες.Ακομα καλο θα ηταν κ για καποιους που δεν εχουν μπει στην διαδικασια αυτη να παρουν μια ιδεα.Εγω παντως ειμαι προθυμος οχι αμεσα αλλα να δωσουμε μεσα στο καλοκαιρι μια ημερομηνια σε καποιο μερος κ να ανταλαξουμε αποψεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Φιλε και μενα θα μου αρεσε αλλα μου φαινεται οτι δεν προκειται να γινει γιατι ουσιαστικα θα γινει για να υπαρξουν ερωτησεις και απαντησεις και μαλλον οι πιο σχετικοι θα το βρουν βαρετο, οτι θα τους ζαλισουν με ερωτησεις κτλ.
Μακαρι να γινει γιατι περα απο αυτο που εγραψα πιο πανω καλο ειναι σε ενα προβλημα να γνωριζομαστε απο κοντα , καλος και ο υπολογιστης αλλα δεν ειναι το ιδιο .
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Θα είσαι αγόρι μου!!! Στην Αγία Νάπα θα κάνουμε Σύνολο Καραφλοκορυφής με συνέδριο παρουσίασης μεταμοσχευμένων.
 

Bouklas

Well-Known Member
Δυστυχώς μένω επαρχία, αλλα έχω σκοπό μέσα στο καλοκαίρι να έρθω Αθήνα και ίσως μείνω μόνιμα. Αν τύχει και σας προλάβω μακάρι να είμαι και εγώ στην συνάντηση. ;)
Πάντως για αυτό που προτείνει ο Dance είμαι μέσα 1000%, συνέδριο δεν ξέρω αν θα κάνουμε όμως ωραία σίγουρα θα περάσουμε! :D :18m:
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Αν δεν κανω λαθος το θεμα αυτο το ειχα ανοιξει κ περισυ.Παντως αν κανονιστει θα προσπαθησω να φερω μαζι κ τον Fenimore............
 

gkast

Active Member
John_John1 είπε:
Θεσσαλονικη ποιος μπορει?

Είναι μια αιτία να ανέβω για θεσσαλόνικα αλλά χειμώνα δυστυχώς ...
Στην συνάντηση παιδιά αυτοί που δεν έχουν κάνει μετα/ση μπορουν να έρθουν με τορικ δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joan87

Active Member
Κελεμπία σου κάνει; Χαχα! Απλά είναι και άλλη μια κοπέλα που σκέφτομαι ότι ίσως έρθει. Αν είναι και έρθει και η συγκεκριμένη που έχω στο μυαλό μου και δεν έχετε πρόβλημα...γιατί όχι;;; Θα μας βόλευε Θησείο πάντως. Και εμείς τρελαμένες είμαστε μωρέ... :( λύσεις ψάχνουμε.
 

gkast

Active Member
Joan87 είπε:
Κελεμπία σου κάνει; Χαχα! Απλά είναι και άλλη μια κοπέλα που σκέφτομαι ότι ίσως έρθει. Αν είναι και έρθει και η συγκεκριμένη που έχω στο μυαλό μου και δεν έχετε πρόβλημα...γιατί όχι;;; Θα μας βόλευε Θησείο πάντως. Και εμείς τρελαμένες είμαστε μωρέ... :( λύσεις ψάχνουμε.

Μην προβληματίζεστε παρακαλώ πολύ ....γιαυτό είμαστε εμείς να σας λύσουμε όλα τα προβλήματα....:m02:
 

Stripar

Established Member
manos.ba είπε:
Και εγώ είμαι μέσα για θεσσαλονίκη :)


//Edit από Chs: Greeklish σε Ελληνικά//

Δηλ. άν δέν γίνει Θεσααλονίκη και γίνει για παράδειγμα Κρήτη...να βγάλουμε τις κορμάρες ρες μας στην παραλία , να πιούμε τις μπύρες μας και τις τεκίλες , θα πείς ΟΧΙ?...φαντάζομαι ΝΑΙ!.

ΌΛΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΑ ΘΈΛΕΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ!....

Εγώ πάντως είμαι μέσα ακόμα και άν γίνει στην Κάριστο
 
Μπλουζα