Προσωπικες συναντησεις σε Ηρακλειο-Αθηνα 27,29 κ´ 30 Σεπτεμβρη απο εκπροσωπο της HDC

Δημητρης38

Active Member
pithikas είπε:
Χαχα τηλεμαρκετινγκ εχει γινει εδω μεσα!
Πολυ φυσιολογικοι οι διαλογοι. Ουτε η εξυπνη σιτα, τετοια φυσιολογικοτητα...
Καποια στιγμη ισως να κανω κι εγω μεταμοσχευση κι εχω μια απορια που θελω να μου λυθει.
Αφου ειναι ολοι υπερευχαριστημενοι απο τις μεταμοσχευσεις τους, ειτε στην Κυπρο ειτε εδω, γιατι συνεχιζουν να συμμετεχουν μανιωδως στο σαιτ, αφου δηλωνουν οτι εχουν λυσει το θεμα τους, με τους σουπερ γιατρους που τους περιποιηθηκαν?


xAXXaxAXaxAXaxAXa Σωραιος !!!!! :14m:
Εσυ τι πιστευεις οτι συμβαινει ? ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Προσωπικες συναντησεις σε Ηρακλειο-Αθηνα 27,29 κ´ 30 Σεπτεμβρη απο εκπροσωπο της H*C

Kαι ποιος σε ειπε οτι ολοι ειναι υπερευχαριστημενοι?
Οι πιο πολλοι δεν ειναι ακομη και σε μας που πηγαν σχετικα καλα τα πραγματα.
Προσπαθουμε ολοι να βρουμε λυσεις να μειωσουμε τις τιμες και ακομα μπορει να ειμαστε ο λογος για να γινει ενας γιατρος καλυτερος πιο προσεχτικος και εντιμος.
Δε λες παλι καλα που υπαρχει και ενα αξιοπιστο φορουμ ελληνικο.
Φυσικα ανα διαστηματα εμφανιζονται και καποιοι υποπτοι.
 

Stripar

Established Member
RE: Προσωπικες συναντησεις σε Ηρακλειο-Αθηνα 27,29 κ´ 30 Σεπτεμβρη απο εκπροσωπο της H*C

Χτές ολοκλήρωσα τον κύκλο των consultations-συνομιλιών μου
(στον Ελλαδικό - Κυπριακό και όχι μόνο χώρο)
συνομιλώντας με τον κο.Θεόδωρο Φιούρη!.

Ιδιαίτερη μνεία χρήζει ότι (τουλάχιστον εμένα) δέν με αντιμετώπισε ώς euro , αφοπλιστικά ειλικρινείς & ευγενείς!...
 

aeratos28

Just aeratos
RE: Προσωπικες συναντησεις σε Ηρακλειο-Αθηνα 27,29 κ´ 30 Σεπτεμβρη απο εκπροσωπο της H*C

Γεια σας παιδια.μολις χθες εφτιαξα λογαριασμο στο φορουμ..ηθελα να ρωτησω αν ειναι ευκολο να μου πειτε πως μπορω να παω για consultation με τον κ.Φιουρη.ειμαι απο επαρχια και δεν ξερω που θα ειναι.για αυτο.ευχαριστω απο τωρα
 
Μπλουζα