Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμόσχ

teleiomenos

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

SHOOTER είπε:
Γι' αυτό σου λέμε όλοι ότι δεν τελείωσαν όλα.Και αν έχεις και καλή δότρια.....Βλέπεις αποτελέσματα;

Ε.Α. για να μην ξεφεύγουμε,περιμένουμε φωτογραφίες σου με την όποια εξέλιξη.


Ευχαριστώ φίλε. Κάτι βλέπω αν και ειναι νωρίς (2 μήνες) αλλά και πάλι λείπει αρκετή εώς πολύ πυκνότητα.. Θα δούμε σε λίγους μήνες.. Μέχρι τότε μαζεύω λεφτά για την τελευταία πράξη του δράματος. Μετά δηλώνω Παλαιστίνιος και θερίζω τους ^&()(*&^%$^&*()_)(*&^
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

SHOOTER

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

teleiomenos είπε:
Ευχαριστώ φίλε. Κάτι βλέπω αν και ειναι νωρίς (2 μήνες) αλλά και πάλι λείπει αρκετή εώς πολύ πυκνότητα.. Θα δούμε σε λίγους μήνες.. Μέχρι τότε μαζεύω λεφτά για την τελευταία πράξη του δράματος. Μετά δηλώνω Παλαιστίνιος και θερίζω τους ^&()(*&^%$^&*()_)(*&^

Ε μη σε δούμε και στα κανάλια :explod
 

SHOOTER

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Τι εννοείς ότι μαζεύεις λεφτά για την τελευταία πράξη του δράματος;;;
 

SHOOTER

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

teleiomenos είπε:
Για επέμβαση εξωτερικο
Έτσι το σκέφτηκα αρχικά και εγώ, απλά με τόσες απειλές άρχισα να το σκέφτομαι αλλιώς.Λέω, πάει, θα γίνει καμικάζι αυτοκτονίας και θα τους τινάξει στον αέρα όλους ??????.... :explod
 

SHOOTER

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Ε.Α. συγνώμη αλλά σου χαλάσαμε λίγο το θέμα.... :eek:fft:
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

:D Ε, όχι και χαλάσατε το νήμα..πήρε λίγο χρώμα!

Εγώ πάντως φίλε Σούτερ θα ανεβάζω κανονικά φωτό. Να' σαι καλά.
 

ano1986

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

//edit//μου πανε να περιμενω γυρω στους οχτο μινες για να δει3ει..στεκει αυτο? περνω και προπεσια σιναμα..διαβασα και καλα και κακα σχολεια γιαυτο...αλλα δεν με επηρεασε σε κατι απο τι καταλαβο...πολυ συνχαριτιρια φιλε εσυ ποθ ανεβαζεις τις φωτο απο τουρκια...πρεπει να σε πολυ καλο παιδι πραγματικα...
 

hater_of_baldness

Active Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

EA με ψήνεις τρελά για Ozgur!!! :chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch ;D ;D ;D

Άντε και σύντομα αφάνας!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

SHOOTER

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

ano1986 είπε:
καλησπερα παιδες..και γω καινουργιος ειμαι.εκανα μεταμοσχευση πριν 3 μηνες στην κυπρο..απο κυπρο ειμαι...εχουνε βγει καπιες τριχες αλλα ακομα τπτ το ιδιαιτερο...μου πανε να περιμενω γυρω στους οχτο μινες για να δει3ει..στεκει αυτο? περνω και προπεσια σιναμα..διαβασα και καλα και κακα σχολεια γιαυτο...αλλα δεν με επηρεασε σε κατι απο τι καταλαβο...πολυ συνχαριτιρια φιλε εσυ ποθ ανεβαζεις τις φωτο απο τουρκια...πρεπει να σε πολυ καλο παιδι πραγματικα...
Αν μπορείς και θέλεις, ξεκίνα την μεταμόσχευση σου σαν ξεχωριστό θεματάκι, και με περισσότερες λεπτομέρειες και φωτο.
1.Για να μάθουμε πιο πολλά για εσένα και τη h.t. σου και
2.Για να μην χαλάμε το συγκεκριμένο θέμα.

Περιμένουμε και ευχόμαστε για τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα.
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

ano1986 είπε:
καλησπερα παιδες..και γω καινουργιος ειμαι.εκανα μεταμοσχευση πριν 3 μηνες στην κυπρο..απο κυπρο ειμαι...εχουνε βγει καπιες τριχες αλλα ακομα τπτ το ιδιαιτερο...μου πανε να περιμενω γυρω στους οχτο μινες για να δει3ει..στεκει αυτο? περνω και προπεσια σιναμα..διαβασα και καλα και κακα σχολεια γιαυτο...αλλα δεν με επηρεασε σε κατι απο τι καταλαβο...πολυ συνχαριτιρια φιλε εσυ ποθ ανεβαζεις τις φωτο απο τουρκια...πρεπει να σε πολυ καλο παιδι πραγματικα...

Καλό παιδί; Χμμ..δεν ξέρω αλλά τουλάχιστον προσπαθώ να μην είμαι ακοινώνητος. Πάντως ευχαριστώ για τα καλά λόγια :)

Το ότι το πλήρες αποτέλεσμα στην επέμβασή σου θα φανεί έπειτα από 7-8 μήνες όντως ισχύει. Στους 3 μήνες πάνω αρχίζουν τα πρώτα φυντάνια να βγαίνουν. Αλλά διαρκεί λίγο μέχρι να βγουν όλα. Γιατί δεν ανοίγεις ένα νήμα με την περίπτωσή σου; Με φωτό κτλ;
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

_damn_ είπε:
EA με ψήνεις τρελά για Ozgur!!! :chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch ;D ;D ;D

Άντε και σύντομα αφάνας!!!!

Χαχα..ρασταφάρι κι έτσι; Λες; :D

Είναι πραγματικά κορυφαίος ο τύπος..δεν θα κάνεις λάθος..
 
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Ε.Α. έχει καλυφτεί πλέον η ουλή?
Θέλω κι εγώ να καλύψω την ουλή από παλαιότερη επέμβαση. Η περίπτωσή μου είναι η παρακάτω: http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,2345.msg42154.html#msg42154
Αφού την καλύψω και κόψω τα μαλλιά μου πολύ κοντά θα δω τι θα κάνω με το υπόλοιπο κεφάλι και πότε. Πάντως η περίπτωση του Οζγκιούρ φαντάζει πολύ ελκυστική κυρίως σε ότι αφορά στη σχέση αποτελέσματος - κόστους
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Για σου φίλε Δημήτρη,

είδα την περίπτωσή σου. Όπως λενε και τα παιδιά, βασικά εσύ άμα κάνεις μια φούε έστω και μικρή μπροστά (λέω μικρή γιατί δεν θες να είσαι Ν1) για να καλυφθούν οι κουκλότριχες και μια φούε πίσω στην ουλή θα είσαι πρώτος μάγκας.

Αλλά πραγματικά η ουλή σου δεν φαίνεται καλά ή δεν είναι τόσο μεγάλη όσο η δικιά μου. Πάντως με φούε μπορείς να την καλύψεις.

Το θέμα είναι ότι η ουλη δεν είναι πρόσφορο έδαφος για οποιαδήποτε μεταμόσχευση κι έτσι δεν φυτρώνουν όλα τα τριχοθυλάκια που θα φύτρωναν σε κανονική περιοχή.

Τί γίνεται τώρα. Εγώ έκανα μια φουε στον Όζγκιουρ για να καλύψω στα χοντρά την ουλή. Δηλαδή δεν είχα σκοπό να είμαι με το μαλλί πολύ κοντό. Θα γούσταρα βέβαια αλλά δεν θέλω να πιέζω καταστάσεις. Βάλαμε 400 τριχοθυλάκια ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΙ για να δούμε πως αντιδράει η ουλή στα μοσχεύματα. Ως τώρα δείχνει να πάει καλά, γιατί πολλά μοσχεύματα ΔΕΝ ΠΕΣΑΝ ΚΑΝ!

Αλλά πραγματικά ΔΕΝ θέλω να προτρέχω και να βγάζω συμπεράσματα. Όταν λοιπόν θα συμπληρωθούν οι 7-8 μήνες από την μεταμόσχευση και φυσικά θα έχω ανεβάσει σε φωτό την εξέλιξη και τα αποτελέσματα, θα μπορώ κι εγώ αλλά κι ο καθένας να εκφέρει μια ασφαλή άποψη.

Πάντως έχεις δότρια πολύ καλά και θα΄ναι κρίμα να το αφήσεις έτσι το εμπρός μέρος του κεφαλιού σου. Και σίγουρα μπορείς όταν θα κάνεις μια καλή φούε στο μπρος μέρος, να βάλεις και 200 τριχοθυλάκια στην ουλή για να δεις πως αντιδρά. Εάν έπειτα είσαι ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα και το ποσοστό επιτυχίας, μπορείς να πας για μια ολοκληρωτική επιδιόρθωση.

Αυτή είναι η άποψή μου. Δηλαδή αυτό έκανα εγώ τουλάχιστον ...
 
Μπλουζα