Προσπαθω να συμμετεχω στο φορουμ

conq7

New Member
Λοιπον για να μη τα πολυλογω εκανα χτες ενα λογαριασμο και πηγα να φραψω την αποψη μου και με μπαναρανε επειδη ειχα ιδιο παροχο !! (ναι οπως το βλεπετε) με καποιον σπαμμερ .

Επειδη τυχαινει να ειναι η δουλεια μου οι υπολογιστες θα επιμεινω και ζητησω απο το σπιρτο τον μοντ ενα geolocation της ip μου ... Δεν ειμαι αυτος ο λυδιος και υπαρχει τροπος να αποδειχτει .

Δεν παραβιασα κανενα κανονα και δε σπαμμαρα πουθενα στο φορουμ ουτε ενοχλησα κανενα .

Μπορειτε να πειτε τη γνωμη σας !

Α και επισης μη τολμησετε οσοι εχετε φορθνετ να μιλησετε για διατροφη !! Ο μοντ θα σας μπαναρει αυτο εχω καταλαβει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

petrospap

Active Member
ρε φιλε πραγματικα δεν εχεις βαρεθει???
στο τελευταιο θεμα σου ειπες οτι δεν θα ξαναενοχλησεις κ οτι αυτα π ειχες να πεις τα ειπες
γιατι ξαναεκανες λογαριασμο???
εχεις φυχολογικα προβληματα μαλλον και το μονο που κανεις ειναι να περνας την ωρα σου στα φορουμ..ειναι η μονη πιθανη απαντηση...btw moderator υπαρχουν 2 ip...αυτη π αλλαζει με restart του router και αυτη π δν αλλαζει ποτε...δεν υπαρχει τροπος να μαθουμε την δευτερη??
 

conq7

New Member
Online υπαρχει μονο μια ip . Απλα μια και ο μοντ εχει τις ip που εμπαινε εκεινο το μελος που νομιζετε οτι ειμαι νομιζω θα ηταν πιο σωστο να δειτε απο που εμπαινε και απο που μπαινω .

Φαντασου τωρα να γραφεσε νεο μελος εδω και να σου λενε εισαι ο ταδε και να σε μπαναρουν...

Ψυχολογικα δεν εχω εγω αλλα ο μοντ που με μπαναρει χωρις λογο .... απο τη στιγμη που ειμαι σωστος και δεν ενοχλω δε μπορω να καταλαβω το λογο . Δεν ειχα αλλο ονομα ποτε μου εδω μεσα ουτε σπαμμαρω το θεμα κανενος ... Ανοιξα ενα θεμα που απλα λεω την αποψη μου . Ολα τα αλλα ειναι στο μυαλο του μοντ
 

lydios21

New Member
Φιλε μου,προφανως θα εχουμε κοινες αποψεις για να σε μπαναρουν και να συγχεουν τα ατομα μεταξυ τους.

Η πραγματικοτητα ειναι οτι ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ αυτα που λεμε.
Ειναι καιτ ενδομυχο,κατι σαν δευτερη μας φυση .

Και οταν καποιος ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΟΤΙ Η ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΗ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΕ ΑΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΖΩΗ .ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΝΟΟΥΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ.

Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ:(και στο θεμα της αναγεννησης παντα)
Ειμαστε ζωντανοι χαρη στην ενεργεια και δυναμη που μας εμψυχωνει
απο πνευματικες δυνατοτητες σε υλικες υποστασεις-πραγματικοτητες.

Η εν λογω δυναμη εχει ηλεκτρικο-μαγνητικη φυση.
Το σωμα μας απλως πρεπει να ειναι ΚΑΘΑΡΟ ΑΠΟ ΥΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΕΣ ΤΟΞΙΝΕΣ
ωστε ακριβως να συνεχισει να αποτελει το ηλεκτρικο κυκλωμα της ζωης
διαμεσου του οποιου περναει η εν λογω ενεργεια και σε αναζωογονει.

ΟΠΟΤΕ αν καποιος λεει εχεις ελλειψη σιδηρου,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΙΔΗΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ενα απαραιτητο στοιχειο για να ολοκληρωθει η αγωγιμοτητα αυτου του κυκλωματος
και η ενεργεια πλεον να δωσει δυναμη στον οργανισμο και να τον απαλλαξει απο καθε ασθενεια
και παρακμη.
Αυτο ακριβως σημαινει χτιζω οργανισμο.Δηλαδη επαναφερω το σωμα σε κατασταση καθαρου ΝΑΟΥ οπου μπορει πλεον η συμπαντικη ενεργεια απο την οποια αποτελουνται ολοι οι ζωντανοι οργανισμοι να εισελθει προς τα μεσα.

ΑΡΑ ΑΔΑΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ CHS ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΟΛΥΝΟΥΝ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΧΗΜΙΚΑ ΑΝΤΙΑΝΔΡΟΓΟΝΑ ΚΑΙ ΧΗΜΙΚΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ που ολοενα θετουν τον οργανισμο τους σε κατασταση παρακμης.
Γιατι πλεον λειπουν εκεινα τα στοιχεια που δινουν το δρομο να εμφυσησουν τη ζωη,.


Και τελειωνοντας θυμηθειτε.Δεν ειναι ο οργανισμος που κατακτα την υγεια.Απλα ο οργανισμος μπορει να την ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΑΝ συμμορφωθει προς τους νομους της φυσης.

Τα πραγματα δεν αποκτωνται.Εξαρταται το κατα ποσο ανοιχτοι ειμαστε ωστε να ερθουν σε εμας!
 

krhtikos21

Member
πω ρε φίλε είμαστε στο 2013 και ακόμα μερικοί πιστευουνε πως άμα αλλάξουμε διατροφή θα βγάλλουμε μαλλιά έλεοςςςςςςς...
τα πρεζάκια γτ έχουνε μαλλιά? οι υποσιτισμένοι γτ έχουνε μαλλιά κύριοι επιστημονάρες?


όλο μ@λ@κίες ακούω απογευματιάτικα
 

lydios21

New Member
krhtikos21 είπε:
πω ρε φίλε είμαστε στο 2013 και ακόμα μερικοί πιστευουνε πως άμα αλλάξουμε διατροφή θα βγάλλουμε μαλλιά έλεοςςςςςςς...
τα πρεζάκια γτ έχουνε μαλλιά? οι υποσιτισμένοι γτ έχουνε μαλλιά κύριοι επιστημονάρες?


όλο μ@λ@κίες ακούω απογευματιάτικα

Γιατι τρωνε λιγο.

O ανθρωπος στον αρχικο κυκκλο ζωης ηταν αναπνοιστης,ζουσε δηλαδη μονο με αυτα που του παρεχει ο αερας.
Ανα γεννεες συνεχιζε να ξεπεφτει.Ξεπεσε σε φρουτοφαγος,μετα χορτοφαγος και τελος σαρκοφαγος.
 

krhtikos21

Member
αχαχααχαχα! ρε φίλε κάποια μέρα θα γίνεις δικγόρος αυτά θα λες στο δικαστήριο? ρε φίλε ωρίμασε λίγο αλήθεια
 

conq7

New Member
Λοιπον να ξεκαθαρισω εγω κατι ??

δεν εχω σχεση με το παραπανω μελος αν και τυχαινει να εχουμε τον ιδιο παροχο ...

Εγω απλα εκφραζω καποιες παρενεργιες απο γαλακτοκομικα και γλουτενη τα οποια εχω κοψει

Δεν σπαμαρα δεν εκανα τιποτα κακο . Χρησιμοποιουσα καιρο μινοξιδιλη και ειναι το μονο φαρμακο το οποιο δουλευε για μενα αλλα πλεον δε το χρειαζομαι . Τα ειπα σε αλλο θρεντ .

Μπορει ο μοντ να καταλαβει τι διαφορα και να μη με μπαναρει ?


krhtikos21 είπε:
πω ρε φίλε είμαστε στο 2013 και ακόμα μερικοί πιστευουνε πως άμα αλλάξουμε διατροφή θα βγάλλουμε μαλλιά έλεοςςςςςςς...
τα πρεζάκια γτ έχουνε μαλλιά? οι υποσιτισμένοι γτ έχουνε μαλλιά κύριοι επιστημονάρες?


όλο μ@λ@κίες ακούω απογευματιάτικα

Δεν ειπα οτι αν αλλαξεις την διατροφη σου θα βγαλεις μαλλια , αλλα σταματωντας να τρως ορμονες θα σταματησεις να εχεις ορμονικο θεμα με τα ανδρογονα σου . Εγω αυτο που λεω ειναι καθαρα ιατρικο . Οι αγελαδες δινουν γαλα με πολλες ανδρικες ορμονες αν θελεις και δε με μπαναρουν ξανα μπορω να παρουσιασω ερευνα απο γιατρους . Εγω στηριζομαι σε στοιχεια .

Ο καθενας μπορει να εχει την γνωμη του . Αλλα ειναι δικαιωμα του καθενος να την εκφρασει ακομα και του λυδειου αν σεβεται τους κανονες του φορουμ . Δε ξερω αν σπαμμαρει σε αλλα θεματα και σας ενοχλει αλλα δεν ειμαστε το ιδιο ατομο . Και προτεινα geolocation στις ip μας στο αλανι τον μοντ ο οποιος βλεπει φαντασματα ...


Και για να συνοψισω εγω αυτο που εκανα και προτεινα σε αλλο θρεντ ειναι να συνεχισετε την αγωγη σας κοβοντας τα γαλακτοκομικα και τη γλουτενη για 6 μηνες και μετα να σταματησετε για να δειτε αποτελεσματα (εχοντας τραβηξει φωτογραφιες)

Δεν ειπα κατι περιεργο ουτε ειχα κακο σκοπο ....
 

gpeiraias

Member
Η κλωνοποίηση μαλλιών μπορέι να αργέι ακόμα...αλλά από ότι βλέπω οι μ@κ@κες του site κλωνοποιούνται σε επικίνδυνο βαθμό....
 

conq7

New Member
gpeiraias είπε:
Η κλωνοποίηση μαλλιών μπορέι να αργέι ακόμα...αλλά από ότι βλέπω οι *** του site κλωνοποιούνται σε επικίνδυνο βαθμό....

δεν ειμαι κλωνος φιλε μου απλα εχω καταλαβει πολυ απλα οτι απο την τροφη μας παιρνουν επιπροσθετες ορμονες οι οποιες οφειλονται για την τριχοπτωση οπως οοολοι οι γιατροι λενε .

Εγω δε θα σου λεω αερολογιες οπως αυτος που νομιζατε οτι ειμαι αλλα θα σου μιλαω με επιχειρηματα


Ουτε ενεργεις ουτε σαχλαμαρες ουτε ηλεκτρικα κυκλωματα . Ορμονες απλη χημεια ...καποτε οι γιατροι ηταν υπερ των γαλακτοκομικων επειδη λεγανε πως εχει ασβεστιο . Πλεον ειναι βεβαιο οτι το ασβεστιο αυτο δε μπορει αποροφηθει απο τον οργανισμο μας .

Η αποδειξη

www.tragiko.net/2013/06/blog-post_4970.html

Το θεμα ομως με την τριχοπτωση δεν βρισκεται εκει αλλα στις ορμονες που περιεχει .
 

gpeiraias

Member
Τύπε , μου θυμίζεις κάτι ιεχωβάδες που προσπαθούν να σου αλλάξουν γνώμη έχοντας πάρει κάποια μεμονομένα αποσπάσματα απο Αγια γραφή κ.λ.π. Η απάντηση μου είναι η ίδια με αυτή που δίνω και σε αυτούς.Κράτα τη σωτηρία για τον εαυτό σου....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

conq7

New Member
gpeiraias είπε:
Τύπε , μου θυμίζεις κάτι ιεχωβάδες που προσπαθούν να σου αλλάξουν γνώμη έχοντας πάρει κάποια μεμονομένα αποσπάσματα απο Αγια γραφή κ.λ.π. Η απάντηση μου είναι η ίδια με αυτή που δίνω και σε αυτούς.Κράτα τη σωτηρία για τον εαυτό σου....

Κοιτα να δεις που ειναι η διαφορα εγω δε βριζω τα φαρμακα ουτε τις θεραπειες κι εγω ο ιδιος αγοραζω μινοξιδιλη και φολιτζεν .Απλα ανακαλυψα κατι και ειπα να το πω δημοσια . Δε σου επιβαλλω τη γνωμη μου αν θελεις το ψαχνεις παραπανω αν οχι δε σε υποχρεωνω .
 

gpeiraias

Member
Δε θέλουμε τύπε σε ευχαριστούμε.Έχουμε γεμίσει φωστήρες και σωτήρες.Έχουμε ίντερνετ και μπορούμε να βρούμε τα πάντα.Να σαι καλά....
 

Komis

Active Member
cong7 καλα εκανες και ειπες την αποψη σου.Ισως εχεις ενα δικιο σε αυτα που λες.
Υπαρχει ενα αντιστοιχο νημα του Gomi,ο οποιος εχει αναφερει οτι τα γαλακτωκομηκα και η γλυκοζη αυξανουν την ινσουλινη και συγκεκριμενα την IGF-1 στο σωμα μας,η οποια ειναι μια
απο τις πολλες αιτιες που δημιουργουν προβληματα στη τριχοπτωση.
Δες εδω το νημα: http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8742.html
 

conq7

New Member
Komis είπε:
cong7 καλα εκανες και ειπες την αποψη σου.Ισως εχεις ενα δικιο σε αυτα που λες.
Υπαρχει ενα αντιστοιχο νημα του Gomi,ο οποιος εχει αναφερει οτι τα γαλακτωκομηκα και η γλυκοζη αυξανουν την ινσουλινη και συγκεκριμενα την IGF-1 στο σωμα μας,η οποια ειναι μια
απο τις πολλες αιτιες που δημιουργουν προβληματα στη τριχοπτωση.
Δες εδω το νημα: http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8742.html

Ακολουθω μαζι με μινοξιδιλη διατροφη χωρις γαλακτοκομικα και γλουτενη και εχω δει μεγαλη διαφορα .Ειναι φυσικο να με θεωρουν περιεργο αφου οταν ας πουμε δε τρωω τυρι με κοιτανε ολοι περιεργα . Δεν ειμαι απο αυτους τουσ φυσιολατρες και καλα που λενε για βοτανα κτλπ . Μου αρεσει η ιατρικη και καθομαι και διαβαζω πολυ .

Θα διαβασω τι γραφει το μελος του φορουμ ευχαριστω για το λινκ
 
Μπλουζα