Προιόντα styling που πυκνώνουν τα μαλλιά

LoverBoy

Well-Known Member
Θέλω να προχωρήσω σε παραγγελία ίνες calvani, αλλά με προβληματίζει το τι χρώμα να παραγγείλω, σε toppik παλαιότερα είχα dark brown και ήταν οκ. Εδώ στα δείγματα που βλέπω φένεται ανοιχτόχρωμο κάπως το dark brown. Βγάζει και σε extra dark brown αλλά νομίζω ότι θα είναι πιο σκούρο προς μαύρο.

Mηπως έχει κάνει χρήση κανείς το χρώμα που λέω, και αν η εικόνα με τα χρώματα που ανέβασα αντικατοπτρίζει τα πραγματικά;

Δεν υπάρχουν και δείγματα για να έκανα δοκιμή, από ότι ρώτησα απο 12g και
Πάρε το νταρκ όχι το έξτρα εκτός Κ αν έχεις κατάμαυρο μαλλί.... μοιάζει με τα τοππικ στις αποχρώσεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikeshair

Member
Πάρε το νταρκ όχι το έξτρα εκτός Κ αν έχεις κατάμαυρο μαλλί.... μοιάζει με τα τοππικ στις αποχρώσεις
Αν είναι ίδια απόχρωση με το toppik είμαι στο dark brown και όχι στο extra, με προβλημάτισε η εικόνα με τα δείγματα γιατί σίγουρα δεν είναι το χρώμα μου έτσι όπως όπως δείχνει. Όχι προς μαύρο το δικό μου δε το λες
 

LoverBoy

Well-Known Member
Αν είναι ίδια απόχρωση με το toppik είμαι στο dark brown και όχι στο extra, με προβλημάτισε η εικόνα με τα δείγματα γιατί σίγουρα δεν είναι το χρώμα μου έτσι όπως όπως δείχνει. Όχι προς μαύρο το δικό μου δε το λες
Οπότε σίγουρα νταρκ..... μην πάρεις το έξτρα θα φαίνεται κάρβουνο
 

mikeshair

Member
Έχεις δει κάποιο από τα 2 εσύ loverboy; από ότι θυμάμαι μαύρο χρησιμοποιείς εσύ.

Αυτό φοβάμαι μην κάνει αντίθεση μπαμ, όποτε dark καλύτερα.
Ευτυχώς που έχουμε και εσένα εδώ μεσα :)
 

LoverBoy

Well-Known Member
Έχεις δει κάποιο από τα 2 εσύ loverboy; από ότι θυμάμαι μαύρο χρησιμοποιείς εσύ.

Αυτό φοβάμαι μην κάνει αντίθεση μπαμ, όποτε dark καλύτερα.
Ευτυχώς που έχουμε και εσένα εδώ μεσα :)
Εγώ χρησιμοποιώ το νταρκ κορυφή και crown και στο δικό μου μαλλί δένει πολύ φυσικά
 

LoverBoy

Well-Known Member
Aρα ο όρος dark brown για calvani, είναι ορθός. Δεν το λες καστανό κανονικό;
Όχι είναι καστανό σκούρο όπως το γράφει.... Αν δεις και την απόχρωση από τα δικά μου μαλλιά στις φωτο και νομίζεις ότι μοιάζουμε τότε το νταρκ θα σου δέσει άψογα.... το έξτρα είναι για σχεδόν Μαύρο
 

mikeshair

Member
Όχι είναι καστανό σκούρο όπως το γράφει.... Αν δεις και την απόχρωση από τα δικά μου μαλλιά στις φωτο και νομίζεις ότι μοιάζουμε τότε το νταρκ θα σου δέσει άψογα.... το έξτρα είναι για σχεδόν Μαύρο
Applicator calvani η toppik να προτιμήσω;
Thanks my friend!
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Με Aplicator lover τι διαφορα έχει από το να το βάζεις κατευθυαν από το κουτί ;απλώνει καλύτερα ;
Έλα πιστολέρο αγόρι μου!Με το Aplicator μπορείς να πας στοχευμένα και να "μπει" πολύ καλύτερα σε σημεία που έχουν αραίωση!Επίσης δεν σπαταλάς προϊόν καθώς και αυτά κοστίζουν πολύ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα