Που ειναι ο Fenimore οεο?????

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Μηπως ξερει κανεις που βρισκεται ο Fenimore?Αλλοι υποστηριζουν οτι βρηκε το φαρμακο την καραφλας και κρυβεται.Αλλοι λενε οτι τα οικονομησε και εφυγε για Μπαχαμες και καποιοι αλλοι οτι απο τα πολλα banned που εριχνε αποφασισε να ριξει και ενα στον εαυτο!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Ο Feni αγνοείται...
Πιθανότατα κέρδισε το λαχείο και απολαμβάνει τις διακοπές του στις Μπαχαμες με αιθέριες υπάρξεις :)
 

baldy

Member
Φημες λενε οτι βουτηξε το κεφαλι του στον Ιορδανη ποταμο και γεμισε τριχες μετα πηρε κατι χαβανεζες και ταξιδεψε σε ολλα τα εξωτικα νησια
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εμένα μου απάντησε Pm πριν λίγες μέρες πως δεν έχει χρόνο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Εδώ είμαι :grandpa:

Η αλήθεια είναι ότι δεν έμπενα πολύ τον τελευταίο καιρό για 2 λόγους:

1ον Λόγο random ωραρίου στην δουλειά

2ον Λόγο ψυχολογίας (Είχα δυστηχώς ένα αρκετά άσχημο αυτοκινιτιστικό ατύχημα, που ευτηχώς για μένα αλλα δυστηχώς για την τσέπη μου η απώλεια ήταν μόνο οικονομική)

Μην ανυσηχείτε για τίποτα, εδώ θα είμαστε να τα λέμε, και αν ποτέ είναι να αποχωρήσω εννοείτε ότι θα ενημερώσω και δεν θα φύγω σαν τον κλέφτη. :blush:
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
φίλε με κατατρόμαξες μόλις το διάβασα-ελπίζω να'σαι καλά και να επανέλθεις δριμύτερος (εννοώ φυσικά στην καθημερινότητά σου και όχι αποκλειστικά το forum!)
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Εγω προσωπικα πιστευα οτι εχει μετανοιωσει για τα χιλιαδες banned που εριχνε και ειπε θα ριξω κ σε εμενα ενα,μπας κ νοιωσω καλυτερα!!!
 

Maria

New Member
ΜΙΚΕΣ είπε:
Εγω προσωπικα πιστευα οτι εχει μετανοιωσει για τα χιλιαδες banned που εριχνε και ειπε θα ριξω κ σε εμενα ενα,μπας κ νοιωσω καλυτερα!!!

χαχαχαχα!! Πολύ πετυχημένο!! Πρόσεχε μόνο τι λες, γιατί επέστρεψε κι ίσως αρχίσει να μας επιπλήττει πάλι :p:p
 
Μπλουζα