Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

giannis13 είπε:
ρε παιδια τωρα που λετε για υψηλης ποιοητητας μινοξ και τα σχετικα,να ρωτησω κατι ψιλοασχετο,υπαρχει περιπτωση η μινοξ ας πουμε π.χ η κιρκλαντ να ευθυνεται για γκριζαρισμα των τριχων....????
και εμενα γκριζαρουν οι τριχες αλλα απο τα πλαγια που δεν βαζω kirkland ;D
πρεπει να αποδεχθουμε το πεπρωμενο μας,γερασαμε,παρα εξω θα λεμε ωριμασαμε :tease:
ακουγετε πιο trendy ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

τζαμπα πραμα :worshipper :worshipper :worshipper
http://www.ebay.com/itm/Kirkland-Vitamin-E-500-400-IU-Softgels-Antioxidant-Immune-Heart-Skin-Brain-/330665567819?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4cfd34264b
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Σε επιπεδο όλων των συστατικών που έχει το regain, η kirkland και το ds, υπάρχει έστω και μια διαφοροποίηση?

Επειδή βλέπω η τιμή της ds για τα 3 μπουκαλάκια (φαντάζομαι 60 ml έκαστο) ακόμη και αν βάλεις και τα μεταφορικά ειναι κάτω απο τα 30 που κοστίζει η Kirkland (μαζί με μεταφορικά πάντα), να ρισκάρω να προτιμήσω την ds. Εκτός απο αντίστοιχο κόστος, υπάρχουν βάσιμα στοιχεία οτι ειναι έστω και 1% πιο ποιοτική απο την kirkland?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

danceworld_2001 είπε:
Σε επιπεδο όλων των συστατικών που έχει το regain, η kirkland και το ds, υπάρχει έστω και μια διαφοροποίηση?

Επειδή βλέπω η τιμή της ds για τα 3 μπουκαλάκια (φαντάζομαι 60 ml έκαστο) ακόμη και αν βάλεις και τα μεταφορικά ειναι κάτω απο τα 30 που κοστίζει η Kirkland (μαζί με μεταφορικά πάντα), να ρισκάρω να προτιμήσω την ds. Εκτός απο αντίστοιχο κόστος, υπάρχουν βάσιμα στοιχεία οτι ειναι έστω και 1% πιο ποιοτική απο την kirkland?
το ds εχει Inactive Ingredients: ALCOHOL (30% V/V), PROPYLENE GLYCOL (50% V/V), PURIFIED WATER,τα ιδια συστατικα με τα αλλα δυο.
απο οτι ειχε αναφερει ενα μελος ειναι 55ml.
τωρα στο θεμα φαγουρας βαζω στοιχημα 25 airol οτι δεν εχει σαν την kirkland.
δοκιμασε το,η διαφορα στην τιμη ειναι ελαχιστη.
απλα κανεις μια εγγραφη στην σελιδα και παραγγελνεις με οποιον τροπο θελεις
 

AKHS

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

kapamarou είπε:
επισης προκαλει πολυ φαγουρα,οχι μονο λογο pg,και το regaine εχει το ιδιο pg αλλα δεν θυμαμαι να ειχα ποτε φαγουρες.
απο οσα δοκιμασα,kirkland,regaine,axelan,dual gen 15% μονο με kirkland ειχα φαγουρα και ας ειχαν ολα τα υπολοιπα προπυλαινογλυκολη
Σε σένα προκαλεί φαγούρα…. περίεργο μου φαίνεται… Εμένα ούτε φαγούρα ούτε και λαδίλα όπως το ρεγκειν.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

AKHS είπε:
Σε σένα προκαλεί φαγούρα…. περίεργο μου φαίνεται… Εμένα ούτε φαγούρα ούτε και λαδίλα όπως το ρεγκειν.
ειμαι σιγουρος,οτι αν κανουμε ψηφοφορια για το ποια μινοξιδιλη προκαλει την περισσοτερη φαγουρα η kirkland θα βγει πρωτη με διαφορα,δεν ειμαι ο μονος,το 80% που γυρισαν απο αλλη μινοξιδιλη με προπυλαινογλυκολη σε kirkland ειχαν το ιδιο θεμα
 

AKHS

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Καλή ιδέα να κάνουμε μια ψηφοφορία – έρευνα για το ποια είναι καλύτερη
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα στην kirkland βαζουν φαγουροσκονη :D
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?topic=2887.0
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?topic=669.105
εχει κλαταρει η μηχανη αναζητησης,θα εβαζα αλλα 25 λινκ απο το φορουμ μονο :angel:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

εχουν αναφερει πολλες φορες φαγουρα απο μεταβαση regaine σε kirkland και εχουν τα ιδια ποσοστα προπυλαινογλυκολης.
τωρα στο που το ξερω ειναι επειδη ο καπα ειναι το μισο φορουμ και στα μισα περιστατικα απαντησα εγω :tease:
σας λεω απο τωρα τα αποτελεσματα 80% :angel:
 

AKHS

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Αν και ξεφύγαμε από το θέμα πέρα από την φαγούρα που κάποιοι μπορεί να έχουν σε αποτέλεσμα η kirkland δεν είναι καλή δηλαδή? Και αν όχι ποια είναι η καλύτερη αυτό πρέπει να ψάξουμε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

AKHS είπε:
Αν και ξεφύγαμε από το θέμα πέρα από την φαγούρα που κάποιοι μπορεί να έχουν σε αποτέλεσμα η kirkland δεν είναι καλή δηλαδή? Και αν όχι ποια είναι η καλύτερη αυτό πρέπει να ψάξουμε
δεν λεω οτι δεν ειναι καλη,ειναι εξισου αποτελεσματικη με ολες τις αλες,και εγω kirkland χρησιμοποιω,αλλα σε μεγαλο ποσοστο προκαλει φαγουρες οι οποιες αντιμετωπιζονται πολυ αποτελεσματικα με αλοη τζελ
εγω την προτιμω απο θεμα κοστους και μονο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

danceworld_2001 είπε:
Επειδή βλέπω η τιμή της ds για τα 3 μπουκαλάκια (φαντάζομαι 60 ml έκαστο) ακόμη και αν βάλεις και τα μεταφορικά ειναι κάτω απο τα 30 που κοστίζει η Kirkland (μαζί με μεταφορικά πάντα), να ρισκάρω να προτιμήσω την ds. Εκτός απο αντίστοιχο κόστος, υπάρχουν βάσιμα στοιχεία οτι ειναι έστω και 1% πιο ποιοτική απο την kirkland?

της ds νορμαλ θα ναι η μινοξ, μη σε μπερδευει η τιμη...ειναι χαμηλη γιατι βγαλανε την nanoxidil οποτε καταλαβαινεις οτι δεν εχει νοημα να εχει την ιδια τιμη η απλη μινοξ...προφανως τους εμειναν οι απλες μινοξ και θελουν να τις ξεφορτωθουν γι αυτο και η προσφορα..εγω θα την τσιμπησω για να ''εκδικηθω'' και το regaine που χω δωσει μια περιουσια ολα αυτα τα χρονια...προ χριστου σκευασμα και ακομα το εχουν πανακριβο...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα