Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Εχω βάλει ξανά το ίδιο ποστ αλλά ειναι κλειδωμένο. Πουλάει κανείς? Τιμή λογική ως 10 ευρώ το μπουκάλι σφραγισμένα και με ημερομηνία λήξης οχι νωρίτερο των 6 μηνών απο σήμερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

και γιατι δεν δοκιμαζεις την μινοξιδιλη της ds laboratories απο το beauty paths?xωρις παραγγελια απο εξωτερικο και σε τιμη σουπερ!για μενα καλυτερη της kirkland.

http://www.beautypaths.eu/el/category/39343236/product/393631383237/productdetails.aspx
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Τι λέει το προιον αυτό και πως το παραγγέλνεις? Το έχει δοκιμάσει κανείς? Είναι καλύτερο απο regain ή kirkland? Έχει άλλα συστατικά? Γιατι τόσο φτηνό?

Περιμένω τα φώτα που εμπειρότατου ΚΑΠΑ!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

danceworld_2001 είπε:
Τι λέει το προιον αυτό και πως το παραγγέλνεις? Το έχει δοκιμάσει κανείς? Είναι καλύτερο απο regain ή kirkland? Έχει άλλα συστατικά? Γιατι τόσο φτηνό?

Περιμένω τα φώτα που εμπειρότατου ΚΑΠΑ!!
να σου τα δωσω τοτε.
ειναι πολυ καλο και σαφως καλυτερο ποιοτικα απο kirkland,ειναι σκετη μινοξιδιλη 5%,εχει πολλους τροπους παραγγελιας.
εγω πηρα το astressin f7 απο εκει με κουριερ,επειδη βιαζομουν και εφτασε σε 24 ωρες
 

Sky Nik

New Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Δηλαδή Κάπα εγώ που χρησιμοποιώ Regain 5% και θέλω να αλλάξω θεωρείς ότι είναι καλό υποκατάστατο ?????

Υποψιν ότι το Regain μου έχει δώσει ικανοποιητικά για εμένα αποτελέσματα ..... Απλά το μόνο που φοβάμαι είναι μην τα χάσω αλλάζοντας προιόν ....

Ο λόγος είναι ότι επειδή χρησιμοποιώ 14 μήνες περίπου και θέλω να αλλάξω για λίγο , τι λές ?
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

kapamarou είπε:
ειναι πολυ καλο και σαφως καλυτερο ποιοτικα απο kirkland

Για πιο λόγο είναι καλύτερο ποιοτικά απο την kirkland? Ίδια ακριβώς δευτερεύοντα συστατικά έχει και σε ίδιες ποσότητες (οινόπνευμα, PG, νερό)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Νομίζω regain vs kirkland ειναι ισοπαλία εκτός απο την παράλογη τιμή του πρώτου. Αλλά το γίνεται μεταξύ regain vs kirkland vs ds?
 

dim74

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

για μενα το ονομα ds laboratories ειναι εγγυηση ποιοτητας απο την μια και απο την αλλη το γεγονος πως ειναι Ultra High Purity 5%Minoxidil ειναι ενα ακομα σημαντικο στοιχειο.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

ρε παιδια τωρα που λετε για υψηλης ποιοητητας μινοξ και τα σχετικα,να ρωτησω κατι ψιλοασχετο,υπαρχει περιπτωση η μινοξ ας πουμε π.χ η κιρκλαντ να ευθυνεται για γκριζαρισμα των τριχων....????
 

AKHS

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Από πού βγάζουμε το συμπέρασμα ότι μια Μινοξιδίλη είναι καλύτερης ποιότητας από μια άλλη υπάρχει κάποια έρευνα για αυτό ή είναι προσωπική εκτίμηση?
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

dim74 είπε:
το γεγονος πως ειναι Ultra High Purity 5%Minoxidil ειναι ενα ακομα σημαντικο στοιχειο.

Αυτό δεν λέει κάτι..., και στο site τη kirkland λέει ότι είναι καλής ποιότητας...

Είναι δύσκολο να ξέρουμε ποια διαλύματα μινοξιδιλης είναι "ποιοτικά" καλύτερα... Ένας πχ που χρησιμοποίησε την τάδε χ μάρκα μινοξιδιλης και είχε ερεθισμούς και το γύρισε σε άλλη μάρκα και οι ερεθισμοί μειώθηκαν δεν είναι απαραίτητο ότι η δεύτερη μίνοξ ήταν καλύτερη από την πρώτη, μπορεί απλά να συνήθησε με το καιρό το δέρμα του χρήστη και ούτες ή άλλος να είχε λιγότερους ερεθισμούς.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

να απαντησω σε ολους,εγω προσωπικα πιστευω οτι η kirklarnd εχει την χειροτερη ποιοτητα,ο λογος που την χρησιμοποιω ειναι θεμα κοστους και μονο.
επισης προκαλει πολυ φαγουρα,οχι μονο λογο pg,και το regaine εχει το ιδιο pg αλλα δεν θυμαμαι να ειχα ποτε φαγουρες.
απο οσα δοκιμασα,kirkland,regaine,axelan,dual gen 15% μονο με kirkland ειχα φαγουρα και ας ειχαν ολα τα υπολοιπα προπυλαινογλυκολη
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Sky Nik είπε:
Δηλαδή Κάπα εγώ που χρησιμοποιώ Regain 5% και θέλω να αλλάξω θεωρείς ότι είναι καλό υποκατάστατο ?????

Υποψιν ότι το Regain μου έχει δώσει ικανοποιητικά για εμένα αποτελέσματα ..... Απλά το μόνο που φοβάμαι είναι μην τα χάσω αλλάζοντας προιόν ....

Ο λόγος είναι ότι επειδή χρησιμοποιώ 14 μήνες περίπου και θέλω να αλλάξω για λίγο , τι λές ?
μην την φαβασαι την αλαγη,ειναι και αυτο μια 5% μινοξιδιλη και θα εχεις τα ιδια αποτελεσματα ;)
 

dim74

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

μια απορια που ειχα παντα...την kirkland ποιος την κατασκευαζει?που?φτιαχνει αλλα προιοντα η εταιρεια αυτη?σε πιο σαιτ μπορουμε να διαβασουμε κατι σχετικα με την εταιρεια αυτη?
εγω το μονο που διαβαζω σχετικα με την kirkland ειναι μονο στα σαιτ που την πουλανε...πουθενα αλλου!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

dim74 είπε:
μια απορια που ειχα παντα...την kirkland ποιος την κατασκευαζει?που?φτιαχνει αλλα προιοντα η εταιρεια αυτη?σε πιο σαιτ μπορουμε να διαβασουμε κατι σχετικα με την εταιρεια αυτη?
εγω το μονο που διαβαζω σχετικα με την kirkland ειναι μονο στα σαιτ που την πουλανε...πουθενα αλλου!
φτιαχνει πολλα, αλλα δεν ξερω για την εταιρεια
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=kirkland&_sacat=See-All-Categories
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

kapamarou είπε:
να απαντησω σε ολους,εγω προσωπικα πιστευω οτι η kirklarnd εχει την χειροτερη ποιοτητα,ο λογος που την χρησιμοποιω ειναι θεμα κοστους και μονο.
επισης προκαλει πολυ φαγουρα,οχι μονο λογο pg,και το regaine εχει το ιδιο pg αλλα δεν θυμαμαι να ειχα ποτε φαγουρες.

Δεν προκαλεί σε όλους φαγούρα :p

Καπ εσύ τόσο καιρό έχεις χρησιμοποιήσει του κόσμου της λοσίον και κρέμες, μήπως επηρεάζουν την κατάσταση του δέρματος ανα χρονικά διαστήματα με το τι ακριβώς χρησιμοποιείς παράληλα με συνέπεια άλλες λοσιόν όπως η κίρκλαντ καλή ώρα να σου προκαλούν φαγούρα? ;)


dim74 είπε:
μια απορια που ειχα παντα...την kirkland ποιος την κατασκευαζει?που?φτιαχνει αλλα προιοντα η εταιρεια αυτη?σε πιο σαιτ μπορουμε να διαβασουμε κατι σχετικα με την εταιρεια αυτη?
εγω το μονο που διαβαζω σχετικα με την kirkland ειναι μονο στα σαιτ που την πουλανε...πουθενα αλλου!

Εγώ ο ίδιος επιβεβαιώνω την αξιοπιστία της kirkland, με το μπαμ-regrowth που μου έδωσε και το μηδαμινο ερεθισμό - φαγούρα.
 

dim74

Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

φτιαχνει τοσα προιοντα,μεχρι και ρουχα!
εινα ιδυνατον να μη νεχει δικο της σαιτ που να μας ενημερωνει για τα προιοντα της?που εχει εδρα κτλ?
 

n094

Active Member
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

AKHS είπε:
Από πού βγάζουμε το συμπέρασμα ότι μια Μινοξιδίλη είναι καλύτερης ποιότητας από μια άλλη υπάρχει κάποια έρευνα για αυτό ή είναι προσωπική εκτίμηση?

Αλήθεια και εγώ έχω την ίδια απορία κατά καιρούς;;;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

Δεν προκαλεί σε όλους φαγούρα :p
μπορει να εισαι ο μοναδικος στο φορουμ που δεν εχει φαγουρα απο kirkland

Καπ εσύ τόσο καιρό έχεις χρησιμοποιήσει του κόσμου της λοσίον και κρέμες, μήπως επηρεάζουν την κατάσταση του δέρματος ανα χρονικά διαστήματα με το τι ακριβώς χρησιμοποιείς παράληλα με συνέπεια άλλες λοσιόν όπως η κίρκλαντ καλή ώρα να σου προκαλούν φαγούρα? ;)
δεν νομιζω να φταιει αυτο,δεν εχω ερεθισμους και γενικα εχω ανθεκτικο δερμα στα τοπικα,μπορω ανετα να βαλω και 4 φορες την μερα airol που το εχω κανει χωρις κανεναν ερεθισμο,ακομα και τωρα η φαγουρα της kirkland δεν εχει φυγει 100%,απλα βελτιωθηκε,μετα απο καθε εφαρμογη κανω μασαζ στο κεφαλι με χτενα για να φυγουν οι φαγουρες

Εγώ ο ίδιος επιβεβαιώνω την αξιοπιστία της kirkland, με το μπαμ-regrowth που μου έδωσε και το μηδαμινο ερεθισμό - φαγούρα.
δεν την κατηγορω,ισια ισια που σε αυτην την τιμη για εμενα ειναι το καλυτερο καραφλοφαρμακο,εχει τα ιδια αποτελεσματα με ολες τις 5αρες μινοξ
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πουλάει Κανείς Kirkland Minoxidil 5% ?? (new)

dim74 είπε:
φτιαχνει τοσα προιοντα,μεχρι και ρουχα!
εινα ιδυνατον να μη νεχει δικο της σαιτ που να μας ενημερωνει για τα προιοντα της?που εχει εδρα κτλ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Costco#Kirkland_Signature
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα