Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Εχω στυλει καποια emails στον αρμανι προσπαθωντας να μαθω τα costs και δεν μου εχουν απαντηση ακομα.
Μηπως μπορουμε να μαθουμε κατι ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Υπομονή. Θα σου απαντήσει λογικά, απλώς θα έχει πολλά emails.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

βαλε εσυ κανενα 15 να εισαι μεσα και οσο παρακατω βγει τοσο καλυτερα για σενα
δεν ξερω και ποσα τριχοθυλακια θες να βαλεις

στο μεταξυ καπου ειχα διαβασει σε ενα ποστ του τσακαλου οτι δεν αναλαμβανουν πολλους ανθρωπους με μικρο προβλημα
υπαρχει πιθανοτητα να σου πουν περιμενε μερικα χρονια να δουμε τι αλλο θα πεσει και βλεπουμε μετα

ειναι οντως επικινδυνο να κανεις μεταμοσχευσεις σε μικρες ηλικιες γιατι υπαρχει και η πιθανοτητα να πεσουν αργοτερα και αλλα μαλλια και να φαινεσαι πολυ χαλια βεβαια δεν υπαρχει στανταρ ηλικια που να μπορεις να καθορισεις
ομως μετα απο τοσα χρονια κυριως και το τονιζω το κυριως μετα τα 35 ειναι safe ηλικια
και μιλαω για το μεγαλυτερο ποσοστο των ανθρωπων παντα (για να μην παρεξηγηθω)

εγω αν παω για μεταμοσχευση θα παω κοντα στα 28 με 30

γιατι αν παω τωρα και κανω μια επιτυχει μεταμοσχευση και αργοτερα πεσουν και αλλα θα πρεπει να παω για μεταμοσχευση διωρθωτικη ξανα

αυτα σαν γενικες συμβουλες
η αποφαση δικη σου

πες και τον τσακαλο που εχει μεγαλυτερη εμπειρια να σου πει καλυτερα
και ρωτα τον με την κλιμακα που εισαι σημερα τι ποσοστο εχεις να σε δεχτουν ?
 

karaflas_1

New Member
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Παναγιωτη δηλαδη υπαρχει περιπτωση να μου πουνε οχι?
Καταρχας θα παω για dence packing και δημιουργια νεου hairline εγω υπολογιζω οτι με 2000 grafts ειμαι οκ κατα την δικη μου γνωμη.
Αν πληρωσω δεν νομιζω να μου πουνε οχι και εξαλλου η τριχοπτωση μου η φοβερη παιδια ηταν στα 18-19 που εχανα 400-500 τριχες την ημερα απο εκει και περα ειναι φυσιολογικη.
Το ασχημο ειναι οτι μπροστα υπαρχουν πολυ χοντρες τριχες και πολυ ψηλες το μαλλι ειναι σγουρο και φαινετε ασχημο αν δεν παω σε 1 χρονο απο τωρα θα βαλω περουκα σιγουρα.
Αμερικη για να παω θελει visa παραμονης και αλλα πολλα που δεν θελει στην ευρωπη και ειναι ακατορθωτο ouf εχω πελαγωση δεν μπορω να βρω λυση :(
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

δεν ειμαι αρμοδιος να σου πω με βεβαιωτητα ο τσακαλος σιγουρα κατι παραπανω ξερει
αλλα ξερεις αυτοι εχουν πολλους πελατες τωρα αν δουν το κεφαλι σου πιθανον να σου πουν ελα αργοτερα
γιατι φαντασου να σου βαλουν τωρα μαλλια και σε 3 με 4 χρονια να σου πεσουν απο αλλο σημειο θα φαινεσαι πολυ χειροτερα απο οσο τωρα και μια σωστην κλινικη και ενας επαγγελματιας γιατρος που θα θαλει να σου κανει δουλεια σκεπτομενος αυτο υπαρχει περιπτωση ειτε μικρη ειτε μεγαλη να σου πει περνα σε κμια διετια

γιατι φαντασου να γινει κατι τετοιο θα λες τα χειροτερα για την κλινικη που θα πας οχι εσυ αλλα γενικα οι πελατες
εξαλλου αλλα λεφτα θα παρουν απο εναν με τα διπλασια τριχοθυλακια που θελει απο σενα και αλλα απο σενα
τεσπα ας απαντησει ο τσακαλος που γνωριζει περισσοτερα μιας και εχει παει
 

aprilianos

New Member
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Αποτι ξερω οι μεγαλοι του εξωτερικου κανουν και λιγο κρατει, πχ ο Bisanga ειχε απορριψει εναν ο οποιος δεν ηταν καλος για μεταμοσχευση. Σιγουρα μια λαθος προσεγγιση σε ενα προβλημα που ειναι στην αρχη του θα κανει τα πραγματα χειροτερα μετα. Για φαντασου να εχουν πεσει τα μαλια γυρω γυρω και να στεκει μια τουφα στο ασχετο στη μεση η μια γραμμη απο μαλλια στην frontline ενω πισω θα ειναι μια καραφλα νααα :D
 

karaflas_1

New Member
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Υπολογισε γυρω στα 20000 ευρω για τον αρμανι για να σε μεσα.
Δες λιγο της φωτο που εχει μεσα σε μερικους δεν χρειαζετε καν μεταμοσχευση γιατι δεν εχουν καθολου προβλημα και τους φυτευει 4000 grafts που βρισκει το χωρο?
Και κατι ακομα καραφλους ο αρμανι δεν εχει πολλους μεσα νομιζω 2 ριξε μια ματια
Οσο για το που θα αραιωση στο μελλον φαινετε και απο την πυκνοτητα και απο το παχος της τριχας
 

karaflas_1

New Member
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Εγω πχ ετσι οπως ειμαι τωρα πχ αν παω στο αρμανι 3000grafts το λιγοτερο θα μου πει για να εχω ενα καλο αποτελεσμα δηλαδη καμια 16000 ευρω + εξοδα εισητηρια διαμονη 20000 ευρω
 

aprilianos

New Member
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Στις φωτο ο Αρμ εχει νεους που εχουν μια υποχωρηση στην frontline, δεν εχει ατομα ψηλα στην NW κλιμακα, ειναι αμφιλεγομενος απο οτι εχω καταλαβει οσο αφορα την FUE.
Με 20000 μου φαινετε φτιαχνεις την καραφλα του Βεγγου σε αλλον καλο του εξωτερικου.... :D :D :D
 

karaflas_1

New Member
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Λοιπον εχει μερικες φωτο απο ατομα που καν δεν χρειαζονται μεταμοσχευση μιλαμε για πολυ μικρο κενο εμπρος.
Αμφιλεγομενος γιατι ειναι? επειδη ειναι πανακριβως?
Μια καλη δουλεια τοσο κοστιζει δυστιχως!
 

aprilianos

New Member
Απ: Ποσο ειναι το κοστος σε κλινικες αρμανι !

Επειδη κανει μεταμοσχευσεις σε μικρους σε ηλικια, και υποστηριζει οτι μπορει να μεταμοσχευσει μεγαλο αριθμο τριχοθ. καθημερινα. Παντως η δουλεια του ειναι απο τις κορυφαιες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα