Ποια ουσια θα ηταν το αντιθετο της θεραπειας της αα;

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

firecaptain

Active Member
Είναι καθαρά θέμα γενετικό. Ο jay cutler που στον τελευταίο διαγωνισμό ήταν λες και είχε βγει από το G.I Joe το μαλλί αφανα ήταν και παραμένει έτσι. Όπως και στα αναβολικά άλλους τους χαλάει και άλλους τους φτιάχνει τρελά λόγω της συμπεριφοράς των ανδρογονικων υποδοχών τους.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 

naruto

Well-Known Member
Aχ τι τραβαμε κ εμεις οι οι γκαντεμηδες.
Ουτε να χαπακωθουμε και να ντοπαριστουμε με την ησυχια μας δεν μπορουμε για να γινουμε ''τερατα''.Κακουργα ζωη:p
 

sito

Active Member
Aχ τι τραβαμε κ εμεις οι οι γκαντεμηδες.
Ουτε να χαπακωθουμε και να ντοπαριστουμε με την ησυχια μας δεν μπορουμε για να γινουμε ''τερατα''.Κακουργα ζωη:p

πάντως σε ξένα φόρουμ που συμμετέχω τύποι που χαπακώνονται και χρησιμοποιούν RU δεν έχουν θέμα
 

nikosssss

Active Member
Στους περισσοτερους που εχουν ΑΑ. Οι ορμονες ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα. Αν ηταν τοσο απλα τα πραγματα θα ρυθμιζαμε τις ορμονες και θα σταματουσαμε την τριχοπτωση.

Και εδώ είναι που πιστεύω οτι κάποιοι καραφλιάζουν λόγω γονιδίου, και κάποιοι λόγω ορμονικών διαταραχών.
Για αυτό και σε κάποιους πιάνουν τα φάρμακα και τα γιατροσόφια, όπως μινοξ/φινα περισσότερο και θεωρώ οτι είνα αυτοί με τα ορμονικά θέματα, ενώ έχουμε δει περιπτώσεις που η επίδραση της μίνοξ είναι ανούσια μάλλον στους γονιδιακά ευάλωτους.
 

firecaptain

Active Member
Και εδώ είναι που πιστεύω οτι κάποιοι καραφλιάζουν λόγω γονιδίου, και κάποιοι λόγω ορμονικών διαταραχών.
Για αυτό και σε κάποιους πιάνουν τα φάρμακα και τα γιατροσόφια, όπως μινοξ/φινα περισσότερο και θεωρώ οτι είνα αυτοί με τα ορμονικά θέματα, ενώ έχουμε δει περιπτώσεις που η επίδραση της μίνοξ είναι ανούσια μάλλον στους γονιδιακά ευάλωτους.
Νίκο πιστεύω ότι αυτοί που είναι πραγματικά χαμένοι είναι από γονίδια. Σε συγγενικό σόϊ όλοι οι άντρες ήταν και είναι καραφλοι με nw7 γυαλισμένο μέχρι τα 30 και η δοτρια σε τόσο άσχημη κατάσταση, πραγματικά ρημαγμένη. Ώσπου ο ένας κάνει κόρη και γιό, ο γιός 40 nw 1.5 και η κόρη με τόσο αραιό πλέον μαλλί , ακόμα και στη δοτρια, που σκέφτεται πλέον για πρόσθετο. Ορμονικά καρατσεκαρισμενη, σε τριχομετρηση δεν υπάρχουν διτριχα κλπ πάρα μόνο μονοτριχα. Πιάσε το αυγό και κουρευτο.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 

sadel

Active Member
Αν λουστω Δευτερα, την Τεταρτη μου κανει πιτυριδα και φαγουρα. Οσο πιο πολυ καθυστερω το λουσιμο, τοσο χειροτερα. Και αυτο συμβαινει στα σημεια που πηγαινουν προς αραιωση. Συμβαινει σε ολους αυτο; Γιατι δεν συμβαινει στην ασφαλη περιοχη; Κανενας δεν κανει πιτυριδα πισω και στα πλαινα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καθημερινο λουσιμο για να γλυτωσεις την πιτυριδα η οποια σε σημαντικο βαθμο μπορει να σου προκαλεσει αραιωση. Φανταζομαι οτι εχεις λιπαροτητα στο κεφαλι.
Και σε εμενα αν δεν κανω καθημερινο λουσιμο αρχιζει να βγαζει νιφαδες.
 

leas

Well-Known Member
Αν λουστω Δευτερα, την Τεταρτη μου κανει πιτυριδα και φαγουρα. Οσο πιο πολυ καθυστερω το λουσιμο, τοσο χειροτερα. Και αυτο συμβαινει στα σημεια που πηγαινουν προς αραιωση. Συμβαινει σε ολους αυτο; Γιατι δεν συμβαινει στην ασφαλη περιοχη; Κανενας δεν κανει πιτυριδα πισω και στα πλαινα.


Οταν είχα πιτα μαλλι είχα φαγουρα κυριως και ξυροδερμια στα σημεια που τωρα ειμαι πιο αραιος..(ξυροδερμια ομως οχι μονο εκει)

Οντως και εγω μετα το λουσιμο ένιωθα πιο καλα και δεν ειχα ξυροδερμια(αν ειχα 2 μερες χωρις λουσιμο ηταν προβλημα).,και ακομα πιο καλα μετα την θάλασσα.,πια κάνω και μπανια ολο το χρονο και οσο μπορω detumescense και το δερμα μου ειναι σε καλή κατάσταση.,
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα