Ποια μινοξιδίλη προτείνετε

andreas99

New Member
Ποια μινοξιδίλη προτεινετε η οποια ειναι διαθεσιμη στα φαρμακεία( εκτος απο regaine λογω τιμής); Εχω σκοπο να χρησιμοποιω 1 φορά την μερα πριν το υπνο αν αυτο εχει καποια σημασία. Ευχαριστώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Μινοξιδιλη σίγουρα 5 % , υπάρχει σε αφρό και σε υγρό και από εταιρείες regain rogain Kirkland fagron axelan έχει πολλές που πάνω κάτω όλες ίδιες είναι.
 

1234

New Member
Απο που συμφέρει να αγοράσω? στο σκρουτζ δε βρηκα τπτ... ειχα παρει 3 μουκαλια 60+ ευρο.
Τωρα τελειωνει.
Αν ξερετε παρακαλώ πιέτε.
Εχω βελτίωση. Δεν εχω τριχόπτωση
 

Gianney

Well-Known Member
Απο που συμφέρει να αγοράσω? στο σκρουτζ δε βρηκα τπτ... ειχα παρει 3 μουκαλια 60+ ευρο.
Τωρα τελειωνει.
Αν ξερετε παρακαλώ πιέτε.
Εχω βελτίωση. Δεν εχω τριχόπτωση
Πολλοί έχουν πάρει από goldhair όπου έχει μινοξιδιλη Kirkland,πολυ καλή μινοξιδιλη.Αν θυμάμαι καλά 3 μπουκάλια αφρό 55 ευρώ για τα μέλη του φόρουμ.Για πες εντυπώσεις από μινοξιδιλη και από πού αγόρασες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Πολλοί έχουν πάρει από goldhair όπου έχει μινοξιδιλη Kirkland,πολυ καλή μινοξιδιλη.Αν θυμάμαι καλά 3 μπουκάλια αφρό 55 ευρώ για τα μέλη του φόρουμ.Για πες εντυπώσεις από μινοξιδιλη και από πού αγόρασες.
Εχει δοκιμασει να πάρεις και έκαναν την προσφορά;;
Προσωπικα μια φορά χρειάστηκε να πάρω μόνο ένα μπουκαλακι και μου το έστειλαν σε μια μέρα. Άψογοι..

Ως προς το ερώτημα του νήματος εγω θα πρότεινα fagron, αν και ίσως είναι πιο ακριβή και πιο δύσκολο να τη βρεις .
 

Gianney

Well-Known Member
Εχει δοκιμασει να πάρεις και έκαναν την προσφορά;;
Προσωπικα μια φορά χρειάστηκε να πάρω μόνο ένα μπουκαλακι και μου το έστειλαν σε μια μέρα. Άψογοι..

Ως προς το ερώτημα του νήματος εγω θα πρότεινα fagron, αν και ίσως είναι πιο ακριβή και πιο δύσκολο να τη βρεις .
Εγώ προσωπικά όχι μόνο φτιαχτή.Ενας φίλος μου πήρε και έμεινε ευχαριστημένος.Fagron μινοξιδιλη και φιναστεριδη στα 17 ευρώ νομίζω.
 

nick90

Well-Known Member
Τους αφρούς kirkland που έχει η goldhair από που τους προμηθεύεται; από εξωτερικό; Είναι 100% γνήσιοι φαντάζομαι; Είναι σε καλή τιμή για κάποιον που θέλει μόνο μινοξιδίλη και παίρνει φίνα χάπι, οπότε δεν πάει σε fagron.
 

Gianney

Well-Known Member
Τους αφρούς kirkland που έχει η goldhair από που τους προμηθεύεται; από εξωτερικό; Είναι 100% γνήσιοι φαντάζομαι; Είναι σε καλή τιμή για κάποιον που θέλει μόνο μινοξιδίλη και παίρνει φίνα χάπι, οπότε δεν πάει σε fagron.
Λεπτομέρειες δεν γνωρίζω,ναι από όσο ξέρω είναι αυθεντικά
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πάρε από goldhair αν θέλεις είναι φίλος μου και είναι καλά τα προϊόντα όπως και το toppik.
Πάρε τηλ αν θέλεις να κάνεις παραγγελιά και πεστου είσαι από το φόρουμ Hairloss και απεσταλμένος από τον John τις HDC ίσως σου κάνει ακόμη καλύτερη τιμή δεν γνωρίζω απολυτά.
Σαν κλινική πουλάμε και εμείς άλλα δεν γνωρίζω τιμές και αν σε συμφέρει να πάρεις από Κύπρο.
Τελος δεν το έχω ψάξει το θέμα μινοξ από πουθενά διότι πότε δεν έβαζα και με δεν με απασχολούσε
.
 
Μπλουζα