Ποιές είναι οι εξετάσεις για Θυρεοειδή ?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

magic810

New Member
Απ: Ποιές είναι οι εξετάσεις για Θυρεοειδή ?

Nomore οντως αυτες ειναι οι εξετασεις....αλλα καλο θα ειναι να επιεσκεφτεις ενα ενδοκρινολογο να σε εξετασει και να σε ψιλαφησει και με τα χερια....και θα σου πει εκεινος τι εξετασεις να κανεις και να τις αξιολογησει.....Επειδη κανω καθε χρονο εξετασεις πιστεψε με ειναι καλυτερο να επισκεφτεις ενα γιατρο....
ας πουμε εγω ενω οι εξετασεις εδειχναν ολα καλα μου συστησε για ενα τριμηνο προληπτικη θεραπεια γιατι ηταν διογκωμενος ο αδενας κατι που δεν θα δεις στις εξετασεις..
 

Jakard

New Member
Απ: Ποιές είναι οι εξετάσεις για Θυρεοειδή ?

magic810 είπε:
Nomore οντως αυτες ειναι οι εξετασεις....αλλα καλο θα ειναι να επιεσκεφτεις ενα ενδοκρινολογο να σε εξετασει και να σε ψιλαφησει και με τα χερια....και θα σου πει εκεινος τι εξετασεις να κανεις και να τις αξιολογησει.....Επειδη κανω καθε χρονο εξετασεις πιστεψε με ειναι καλυτερο να επισκεφτεις ενα γιατρο....
ας πουμε εγω ενω οι εξετασεις εδειχναν ολα καλα μου συστησε για ενα τριμηνο προληπτικη θεραπεια γιατι ηταν διογκωμενος ο αδενας κατι που δεν θα δεις στις εξετασεις..

Απο τι διογκωθηκε ο αδενας ρε μαν?
 

genesis

New Member
Απ: Ποιές είναι οι εξετάσεις για Θυρεοειδή ?

magic810 είπε:
Nomore οντως αυτες ειναι οι εξετασεις....αλλα καλο θα ειναι να επιεσκεφτεις ενα ενδοκρινολογο να σε εξετασει και να σε ψιλαφησει και με τα χερια....και θα σου πει εκεινος τι εξετασεις να κανεις και να τις αξιολογησει.....Επειδη κανω καθε χρονο εξετασεις πιστεψε με ειναι καλυτερο να επισκεφτεις ενα γιατρο....
ας πουμε εγω ενω οι εξετασεις εδειχναν ολα καλα μου συστησε για ενα τριμηνο προληπτικη θεραπεια γιατι ηταν διογκωμενος ο αδενας κατι που δεν θα δεις στις εξετασεις..

ναι no more πηγαινε...εχει δικιο ο magic

magic? οταν ειχες το θεμα με τον αδενα διεκρινες καποιο προβλημα στην καταπωση ή στην αναπνοη?
 

magic810

New Member
Απ: Ποιές είναι οι εξετάσεις για Θυρεοειδή ?

JAKARD ΑΠΤΗΝ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ....
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ... ;D
ΑΠΛΑ ΕΝΩ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΜΙΑ ΔΙΟΓΚΩΣΗ ΤΟΥ ΑΔΕΝΑ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ 3ΜΗΝΕΣ ΜΕ Τ4 ΤΩΝ 100MG ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.....ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΑΠΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΙΔΡΩΝΑΝ ΜΑΣΧΑΛΕΣ ΚΑΙ ΧΕΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΗΤΑΝ......
GENESIS ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ....
 

Jakard

New Member
Απ: Ποιές είναι οι εξετάσεις για Θυρεοειδή ?

magic810 είπε:
JAKARD ΑΠΤΗΝ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ....
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ... ;D
ΑΠΛΑ ΕΝΩ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΜΙΑ ΔΙΟΓΚΩΣΗ ΤΟΥ ΑΔΕΝΑ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ 3ΜΗΝΕΣ ΜΕ Τ4 ΤΩΝ 100MG ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.....ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΑΠΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΙΔΡΩΝΑΝ ΜΑΣΧΑΛΕΣ ΚΑΙ ΧΕΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΗΤΑΝ......
GENESIS ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ....

Εχεις βαλθει να με γαμας την ψυχολογια αχαχχαχα .
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Ποιές είναι οι εξετάσεις για Θυρεοειδή ?

παίδες ευχαριστώ, ναι θα πάω σε γιατρό πρώτα. τις εξετάσεις θέλω να τις κάνω για το μαλλί φυσικά και για μένα μετά απο 12 χρόνια κάπνισμα καλό είναι να αρχίσω να προσέχω λίγο.
 

genesis

New Member
Απ: Ποιές είναι οι εξετάσεις για Θυρεοειδή ?

magic810 είπε:
JAKARD ΑΠΤΗΝ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ....
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ... ;D

:worshipper :worshipper :worshipper :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :worshipper :worshipper :worshipper
0αχ0αχα0χαχ0αχ0χα0χα0χα00αχχα0χα0χα00αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ....ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ MAGIC!!!! 0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0χα0αχ....θεικό!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα