Πλάνο μεταμόσχευσης.

ManCyprus87

Well-Known Member
Τελικά φίλε μου μέσα από τα χρόνια, φάνηκε ότι σου πήγε πολύ πιο επιθετικά η ΑΑ στο πίσω παρά στο μπροστά.
Το μπροστά είναι σχεδόν το ίδιο όπως ήσουν στα 34 σου, σωστά;
Κάπως έτσι βλέπω και τη δική μου εξέλιξη-πατερν, που πίσω ανοίγει κρατήρας σιγά σιγά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Τελικά ναι και κάπως έτσι το περίμενα απλά έκανε ένα μπαμ τα τελευταία 2 χρόνια στο crown. Η φωτο βέβαια είναι η χειρότερη δυνατή και αναδεικνύει το θέμα στον μέγιστο βαθμό.
 

Gianney

Well-Known Member
Τελικά ναι και κάπως έτσι το περίμενα απλά έκανε ένα μπαμ τα τελευταία 2 χρόνια στο crown. Η φωτο βέβαια είναι η χειρότερη δυνατή και αναδεικνύει το θέμα στον μέγιστο βαθμό.
Λογικά αν κουμπωνες φίνα ολα αυτά τα χρόνια θα σουν σε πολύ καλύτερη θέση.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Η καλύτερη στιγμή και ηλικία για σένα για ΜΜ νομίζω.
Κτύπα την αλύπητα την ΑΑ το συντομότερο, νομίζω δεν έχεις κάτι άλλο να περιμένεις.
 

athenian

Well-Known Member
Σαν ηλικία είναι καλή. Θα πρέπει όμως να πάρω φιναστερίδη αλλιώς ότι και να κάνω θα έχει μεγάλο ρίσκο τόσο βραχυπρόθεσμα όσο και μακροπρόθεσμα. Να είμαστε καλά μετά το καλοκαίρι ίσως αρχίσω.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αν θες να αποφύγεις το χάπι, γιατί δε δοκιμάζεις την τοπική φιναστερίδη συνδυασμένη με μινοξιδίλη;
Νομίζω είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε τοπική αγωγή, και θα σε βοηθήσει πάλι.
Σίγουρα το χάπι είναι ότι πιο δυνατό, αλλά και αυτό νομίζω μπορεί να σου κάνει δυνατές και πιο υγιείς τις υφιστάμενες τρίχες, ώστε να τις προστατέυσεις στη ΜΜ σου.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Από ποιά ηλικία το crown σου ξεκίνησε να ανοίγει φίλε και σε ποιά ηλικία κατέρρευσε πλήρως;
 

koumparos

Well-Known Member
Εάν σε ενδιαφέρουν τα μαλια ξεκινα χάπι διότι το Κράουν δεν θα μαζεύετε εύκολα μετά και θα χρειαστεί μια ολόκληρη μμ για να καλυφθεί.Μπροστα η επαναφορά είναι ποιο εύκολη.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Συμφωνώ αυτό με το crown.
Προσωπικά στα 34 σχεδόν με αντίστοιχο πάττερν, το crown το υπολογίζω να θέλει ως έχει σημέρα κάπου στα 700-800. Άρα με μια ΜΜ 2500 περίπου μπροστά που θα καλύψει hairline και κροτάφους και 700-800 δε ξεμπερδεύεις για καμιά 5ετία;
Όταν σπάσει και το υπόλοιπο μισό crown σε 3-4 χρόνια τότε του ρίχνω καμιά 800-1000, μαζί με ότιδιποτε καινούριο σπάσει μπροστα. Πώς το βλέπετε;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Από ποιά ηλικία το crown σου ξεκίνησε να ανοίγει φίλε και σε ποιά ηλικία κατέρρευσε πλήρως;
Μου αρέσει που λες κατέρρευσε πλήρως.
Χαχαχ
Από τα 30 και ας πούμε στα 38 έγινε έτσι.
Οι φωτογραφίες εδώ είναι από τα 32 έως τα 39 που είμαι τώρα.
 

athenian

Well-Known Member
Εάν σε ενδιαφέρουν τα μαλια ξεκινα χάπι διότι το Κράουν δεν θα μαζεύετε εύκολα μετά και θα χρειαστεί μια ολόκληρη μμ για να καλυφθεί.Μπροστα η επαναφορά είναι ποιο εύκολη.
Χωρίς φίνα δεν με αναλαμβάνει εύκολα κανένας και μεταξύ μας καλά κάνει.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Γιατί όμως ειδικά για το crown που είναι καθαρά άδεια η περιοχή να χρειάζεται φίνα;
Τι πιθανό shock loss μπορεί να γίνει εκεί δηλαδή;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
low dose fina 3.5mg/week, εκτίμηση δότριας και μετά μμ. Πιθανότατα αυτό το σενάριο να βγαίνει πλέον στα 40.
 
Μπλουζα