Περί ομοφυλοφιλίας

tasos33

Well-Known Member
Πραγματικα gomi το εν λόγω νήμα πλέον κατάντησε η απόλυτη ΑΗΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΣ.....πες μας τουλαχιστον πως δε θα περνούμε αυτα τα γαμημενα κωλοalert απο το κώλο νήμα αυτό γιατί μου έχει προκαλέσει την απόλυτη αηδία,,προσωπικά κατηγορώ δημοσίως και τον cvial που επαναδεχτηκε τον μικροτσουτσουνο λουλουδιαρη να μας λέει για τον πρωκτό του και τους αράπηδες του,ρε άντε και στο διάολο .....είσαι υπεύθυνος που αφήνεις και εξελίσεται αυτό το ΠΡΑΜΑ σε αυτό το φόρουμ που έχουμε ρίξει τόνους διαβάσματος και πειραμάτων .....ειδικα εσύ περισσότερο απ ολους....εγκαλεσαμε και τους πεθαμενους τώρα και δη τον μακαριστό Χριστόδουλο οτι τον πηδαγανε οι μπαγκλαντεσιανοι όπως την μικρή Λουλού....τι άλλο πρεπει να γραφτεί για να καταλαβεται πως έχει ξεφύγει το όλο θεμα, και έχουμε καταντήσει τις τελευταιες μρεες φόρουμ ανωμαλίας και αηδίας...Αισιχτιρ πια.... GOMI εφόσον το αφήσεις να εξελίσσεται και επειδή δεν αντεχω άλλο την αηδία αυτή τουλαχιστον να μη μ έρχονται αλερτ ώστε να μη ξέρω καν οτι υπάρχει.... Η δε μικροτσουτσουνη Λουλού μας έδειξε εξαρχής οτι έχει σκοπό να τρολλαρει και πιθανών να είναι ο Δημήτρης 38 η κάποιος μπαναρισμενος.....αν θες να τρολαρεις τραβά στους ομοίους σου στα μεσημέριανα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
ρε κατάντια ....
Αντί να εχουμε το μαλλάκι μας και να κανουμε διακοπές,καθομαςτε αυγουστιάτικα και συζητάμε για το παρε δωσε ομοφυλοφίλων που ουτε καν μας ενδιαφέρει.
Αντε με το καλο να ανοίξουμε και παρε δωσε με κανέναν μουσουλμανο να αναπτύξουμε και αλλα θεματα μην χάσουμε ...
Ε ρε παρακμή ...
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ουτε εγω θεωρω οτι εχει λογω υπαρξης αυτο το νημα, ή μαλλον κατι προς συζητηση, δεν υπαρχει απολυτως τιποτα βασικα, ειδικα σ ενα τοσο γενικο και αοριστο θεμα οπως εχει τιτλοφορηθει, αλλα νταξει, παιδια, κουλαρετε λιγο.

Unwatch thread, και δε σας ερχονται ειδοποιησεις, δεν ειναι καμια φιλοσοφια. Πανω δεξια για οσους ρωτανε
 

Gibikk

New Member
Πραγματικα gomi το εν λόγω νήμα πλέον κατάντησε η απόλυτη ΑΗΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΣ.....πες μας τουλαχιστον πως δε θα περνούμε αυτα τα γαμημενα κωλοalert απο το κώλο νήμα αυτό γιατί μου έχει προκαλέσει την απόλυτη αηδία,,προσωπικά κατηγορώ δημοσίως και τον cvial που επαναδεχτηκε τον μικροτσουτσουνο λουλουδιαρη να μας λέει για τον πρωκτό του και τους αράπηδες του,ρε άντε και στο διάολο .....είσαι υπεύθυνος που αφήνεις και εξελίσεται αυτό το ΠΡΑΜΑ σε αυτό το φόρουμ που έχουμε ρίξει τόνους διαβάσματος και πειραμάτων .....ειδικα εσύ περισσότερο απ ολους....εγκαλεσαμε και τους πεθαμενους τώρα και δη τον μακαριστό Χριστόδουλο οτι τον πηδαγανε οι μπαγκλαντεσιανοι όπως την μικρή Λουλού....τι άλλο πρεπει να γραφτεί για να καταλαβεται πως έχει ξεφύγει το όλο θεμα, και έχουμε καταντήσει τις τελευταιες μρεες φόρουμ ανωμαλίας και αηδίας...Αισιχτιρ πια.... GOMI εφόσον το αφήσεις να εξελίσσεται και επειδή δεν αντεχω άλλο την αηδία αυτή τουλαχιστον να μη μ έρχονται αλερτ ώστε να μη ξέρω καν οτι υπάρχει.... Η δε μικροτσουτσουνη Λουλού μας έδειξε εξαρχής οτι έχει σκοπό να τρολλαρει και πιθανών να είναι ο Δημήτρης 38 η κάποιος μπαναρισμενος.....αν θες να τρολαρεις τραβά στους ομοίους σου στα μεσημέριανα
Σου στείλανε alert Τάσο? πόσα?

Εγώ γιατί δεν έλαβα alert? ε

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΜΠΑΝΑΡΑΝΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ???????????????????????????????????????????????????

Εγώ ΚΑΤΗΓΟΡΩ τον ανεπαρκή GOMI ευθέως!!!!!!!!!!!!!!!!! για διαχειριστής δεν κάνει ο άνθρωπος, δεν το έχει.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Σου στείλανε alert Τάσο? πόσα?

Εγώ γιατί δεν έλαβα alert? ε

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΜΠΑΝΑΡΑΝΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ???????????????????????????????????????????????????

Εγώ ΚΑΤΗΓΟΡΩ τον ανεπαρκή GOMI ευθέως!!!!!!!!!!!!!!!!! για διαχειριστής δεν κάνει ο άνθρωπος, δεν το έχει.

Προσωρινο ban δεν σου εκανε?
 

Gibikk

New Member
Προσωρινο ban δεν σου εκανε?
Προσωρινό Ban 6 ημερών περίπου αλλά το θέμα μου ότι στις ιδιωτικές συζητήσεις μου έχω πράγματα που τα θέλω εδώ και τώρα γιατί είναι αρχές αυγούστου, γιατί ο κόσμος φεύγει, γιατί τα μαγαζιά κλείνουν, γιατί τα μαλλιά μου πέφτουν, γιατί έτσι θέλω, αλλιώς τι μου είναι το φορουμ, τί μου χρειάζεται, τι άλλο δηλαδή?
Και στην τελική δεν μου αρέσει το φόρουμ έτσι όπως έχει γίνει, να μου άρουν το ban, να κάνω δουλειά μου και φεύγω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vag25

Well-Known Member
Εγω παλι νομιζω οτι τυποι που χαρακτηριζουν τους αλλους ανθρωπους τοσο υποτιμητικα επειδη ειναι διαφορετικοι θα επρεπε να παιρνουν μονιμο μπαν.

PS. Αν δεν κανει ο γκομι για το φορουμ που ειναι απο τους λιγους που κρατανε ενα επιπεδο και νοημα στο metamosxefsis.gr εεεεε συγνωμη... στο hairloss gr τοτε ποιος ειναι?
 

Gibikk

New Member
Εγω παλι νομιζω οτι τυποι που χαρακτηριζουν τους αλλους ανθρωπους τοσο υποτιμητικα επειδη ειναι διαφορετικοι θα επρεπε να παιρνουν μονιμο μπαν.

PS. Αν δεν κανει ο γκομι για το φορουμ που ειναι απο τους λιγους που κρατανε ενα επιπεδο και νοημα στο metamosxefsis.gr εεεεε συγνωμη... στο hairloss gr τοτε ποιος ειναι?
Ο Gomi είναι καταπληκτικός σε αυτά που ξέρει, κάνει, συμβουλεύει κλπ. Για διαχειριστής δεν κάνει, άποψή μου, και χέστηκα αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@Gibikk σου απάντησα και pm, αλλά σου απαντώ το ίδιο και εδώ ως copy paste

"Γεια σου Gibikk. Δεν υπάρχει καμία διάθεση να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου, ασχέτως αν με χαρακτηρίζεις κατώτερο των περιστάσεων. Καταρχήν είδα τον νέο σου λογαριασμό από την στιγμή που τον δημιούργησες. Θα μπορούσα επίσης να τον μπλοκάρω επί τόπου, αλλά όπως βλέπεις τον άφησα. Κάτι που δείχνει πως δεν υπάρχουν καθόλου προσωπικά θέματα με κανένα μέλος.

Επίσης, είναι αδύνατον πάντα να παρακολουθώ όλες τις συζητήσεις μια μια όλων των μελών. Κάθε φορά που μπαίνω στο φόρουμ, όπως και αυτή τη στιγμή, υπάρχουν μαζεμένες αναφορές που πρέπει να δω. Αυτές εξετάζω και αν αντίκεινται στους κανόνες του φόρουμ, ενεργώ αναλόγως όπως και οι υπόλοιποι mod.

Όταν υπάρχει προσωπική επίθεση σε ένα μέλος με χαρακτηρισμούς, είναι αδιάφορο από ποια ενότητα ξεκίνησε και που κατέληξε.

Για να ολοκληρώσουμε. Και σε εσένα και στον Πίθηκα, επειδή σας θεωρώ αξιόλογα μέλη, το ban ήταν τυπικό, ούτε καν εβδομάδα ώστε να υπάρχει μια σχετική ικανοποίηση και των μεν και των δε.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να απολογούμαι για κάθε ban, αλλά το κάνω γιατί θέλω να είμαι εντάξει με όλα τα μέλη, αλλά δεν δέχομαι να μου απευθύνονται με τον Όρο "απαιτώ".

H όλη σου συμπεριφορά δείχνει πως παρόλο το απρόσωπο ενός φόρουμ, παίρνεις τα πράγματα επί προσωπικού. Το μέλος jen, μου ζήτησε μέσω pm πως δεν θα είχε αντίρρηση να γίνει lift ban, κάτι που δείχνει πως πραγματικά πρέπει να συμπεριφέρονται τα μέλη μεταξύ τους και την τιμά.

Γενικότερα για όσα αναφέρετε στο παρόν θέμα, που προφανώς θα κλειδώσει, να σας υπενθυμίσω πως υπάρχουν κανόνες οι οποίοι δεν γράφτηκαν από τους Mod, αλλά από τον διαχειριστή του φόρουμ και πουθενά δεν απαγορεύεται το να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος. Όλοι οι Mod προσπαθούν απλά να τους εφαρμόσουν.

Το να κλειδώνει ένα νήμα δεν έχει να κάνει με το αν μου αρέσει εμένα, του kapa ή του cvial, αλλά αν συμβαδίζει ή αν παραβιάζει τους συγκεκριμένους κανόνες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
προσωπικά κατηγορώ δημοσίως και τον cvial που επαναδεχτηκε τον μικροτσουτσουνο λουλουδιαρη να μας λέει για τον πρωκτό του και τους αράπηδες του,

Τάσο, να ξεκαθαρίσουμε 2 πράγματα. Τη μικρή Λουλού πρώτος εγώ την μπάναρα (και μάλιστα μόνιμα) για το τρολάρισμα που έκανε παρόλο που δεν ασχολούμαι με νήματα εκτός μμ ακριβώς γιατί πιστεύω ότι συζητήσεις εκτός τριχόπτωσης δεν έχουν νόημα σε αυτό το φόρουμ. Ζήτησε συγνώμη δημόσια και είπε ότι δεν θα το ξανακάνει. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι στο απυρόβλητο. Σημαίνει ότι έχει μια δεύτερη ευκαιρία χωρίς όμως να ξεχνάμε και την προηγούμενη συμπεριφορά της. Θα μπορούσε εξάλλου να γραφτεί με άλλο nick και να ξαναρχίσει πάλι από την αρχή οπότε αυτή η συζήτηση που κάνουμε τώρα δεν θα είχε νόημα.

Στη συνέχεια κλείδωσα το νήμα εκτόνωσης και ζήτησα να ανοιχτεί νήμα που να είναι σχετικό με την συζήτηση έτσι ώστε να το παρακολουθούν και να γράφουν μόνο όσοι θέλουν. Κανένας δεν σας υποχρεώνει να το διαβάζετε και μάλιστα έχει και τόσο εύγλωττο τίτλο που δεν επιδέχεται παρερμηνείας. Αν θες τη γνώμη μου για το αν πρέπει να υπάρχει τέτοιο νήμα η απάντηση μου είναι: Ναι, εφόσον ο admin έχει δώσει τέτοια δυνατότητα για θέματα εκτός τριχόπτωσης.

H δημοκρατία δεν λειτουργεί ούτε με αποκλεισμούς αλλά ούτε φυσικά και με ασυδοσία. Ο ελεύθερος λόγος αποκαλύπτει και απομυθοποιεί. Μην τον φοβάσαι. Ο αποκλεισμός είναι που δημιουργεί θολούρα και δεν ξεκαθαρίζει τα πράγματα.
 

tasos33

Well-Known Member
gibik εδω ωφειλω να συμφωνησω με τον gomi, το να τα ππαιρνεις τοσο προσωπικα ειναι λιγο ατοπο, ειδικα σε ενα φορουμ που κανεις δε ξερει κανεναν και σχεδον ολοι κυκλοφορουμε με ψευδωνυμο

@Gibikk

H όλη σου συμπεριφορά δείχνει πως παρόλο το απρόσωπο ενός φόρουμ, παίρνεις τα πράγματα επί προσωπικού.....


Γενικότερα για όσα αναφέρετε στο παρόν θέμα, που προφανώς θα κλειδώσει, να σας υπενθυμίσω πως υπάρχουν κανόνες οι οποίοι δεν γράφτηκαν από τους Mod, αλλά από τον διαχειριστή του φόρουμ και πουθενά δεν απαγορεύεται το να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος. Όλοι οι Mod προσπαθούν απλά να τους εφαρμόσουν.

Το να κλειδώνει ένα νήμα δεν έχει να κάνει με το αν μου αρέσει εμένα, του kapa ή του cvial, αλλά αν συμβαδίζει ή αν παραβιάζει τους συγκεκριμένους κανόνες.
gomi, το να διαβαζουμε σε ενα νημα για πληρωμενους μπαγκλαντεσιανους που ανοιγουν πρωκτους, και ποιος ενεργητικος την εχει μεγαλη και ποιος μικρη, ποιος παθητικος μικροτσουτσουνος τον ριχνει και ποιος τον παιρνει, το να διαβαζουμε για πεθαμενους αρχιεπισκοπους και συγγραφειςς και οσα ακομα εχουν γραφτει για της μυκονου τα στενα και για γκει σφηνωματα σε γωνιες και αλλα τοσα παραπλησια, που 5 χρονια στο φορουμ τετοιες λεπτομερεις αναφορες σε σεξουαλικες προτιμησεις δεν ειχα ξαναδει να λαμβανουν χωρα, αναρωτιεμαι σε ποιους κανονες και σε ποια ηθικη λογου και γραφης του φορουμ βασιζονται ολα αυτα...
δεν θυμαμαι ολα αυτα τα χρονια καποιο μελος να εχει γραψει πως δεν θελει ομοφυλοφυλους στο φορουμ και πως θα μπορουσε αλλωστε και με ποιο δικαιωμα ειτε ειναι κανονας του φορουμ ειτε οχι, ειναι αδιαπραγματευτη η συμμετοχη ολων οσων θελουν να συμμετεχουν εδω ανεξαρτητα απο τι πρεσβευευει ο καθενας μας
 

tasos33

Well-Known Member
Τάσο, να ξεκαθαρίσουμε 2 πράγματα. Τη μικρή Λουλού πρώτος εγώ την μπάναρα (και μάλιστα μόνιμα) για το τρολάρισμα που έκανε παρόλο που δεν ασχολούμαι με νήματα εκτός μμ ακριβώς γιατί πιστεύω ότι συζητήσεις εκτός τριχόπτωσης δεν έχουν νόημα σε αυτό το φόρουμ. Ζήτησε συγνώμη δημόσια και είπε ότι δεν θα το ξανακάνει. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι στο απυρόβλητο. Σημαίνει ότι έχει μια δεύτερη ευκαιρία χωρίς όμως να ξεχνάμε και την προηγούμενη συμπεριφορά της. Θα μπορούσε εξάλλου να γραφτεί με άλλο nick και να ξαναρχίσει πάλι από την αρχή οπότε αυτή η συζήτηση που κάνουμε τώρα δεν θα είχε νόημα.

Στη συνέχεια κλείδωσα το νήμα εκτόνωσης και ζήτησα να ανοιχτεί νήμα που να είναι σχετικό με την συζήτηση έτσι ώστε να το παρακολουθούν και να γράφουν μόνο όσοι θέλουν. Κανένας δεν σας υποχρεώνει να το διαβάζετε και μάλιστα έχει και τόσο εύγλωττο τίτλο που δεν επιδέχεται παρερμηνείας. Αν θες τη γνώμη μου για το αν πρέπει να υπάρχει τέτοιο νήμα η απάντηση μου είναι: Ναι, εφόσον ο admin έχει δώσει τέτοια δυνατότητα για θέματα εκτός τριχόπτωσης.

H δημοκρατία δεν λειτουργεί ούτε με αποκλεισμούς αλλά ούτε φυσικά και με ασυδοσία. Ο ελεύθερος λόγος αποκαλύπτει και απομυθοποιεί. Μην τον φοβάσαι. Ο αποκλεισμός είναι που δημιουργεί θολούρα και δεν ξεκαθαρίζει τα πράγματα.


θα συμφωνησω απολυτα πως καμια αλλη συζητηση πλην συζητησεων που αφορουν την τριχοπτωση δεν πρεπει να γινεται sto forum, υπαρχουν αλλα forum,εγω δημιουργησα κακως το ...νημα εκτονωσης...με σκοπο να προστατεψω τα αλλα νηματα απο περιττα σχολια και να τα κατευθυνω εκει , ωστε να διαβαζουμε την ουσια των νηματων χωρις post ασκοπα

Η μικρη λουλου γραφτηκε για να τρολλαρει, εδειξε τις προθεσεις του εξ αρχης και καλως μπαναριστηκε, παρα την δευτερη ευκαιρια που του εδωσες ο βασικος του προσανατολισμος ειναι να αναδειξει τα προβληματα των γκει και τις ερευνες περι μοριων του πληθυσμου,καλα κανει βεβαιως αλλα τα θεματα αυτα δεν αφορουν το φορουμ, η κινηση του να ανοιξει νημα περι τριχοπτωσης δεν τον απαλλασει απο την προτερη ουτε απο μετεπειτα συμπεριφορα του,αλλα και απο τον τροπο που αρεσκεται να απαντα@..τι μαλακιες τσαμπουνας...(απαντηση μετα την δημοσια συγνωμη του), αρα κακως του επετραπηκε και κατα την γνωμη μου και κακως συνεχιζει να ειναι εδω,αλλα αυτο δε το κρινω εγω, το παρηγορω ειναι οτι σπουδαζει και ιατρος οποτε με την μορφωση την παιδεια και τι πρωτυπο του Ιπποκρατη ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ τον τροπο του,οχι τον γκει τροπο του, τους αλλους τροπους του.

Αν θα εμπαινε με αλλο NICK? ναι φυσικα και θα μπορουσε αλλα οταν θελει η πουτανα να κρυφτει η χαρα δεν την αφηνει....μπαμ θα εκανε ποιος ηταν

Η ευγλωττη επικεφαλιδα του νηματος σαφως και δεν αφηνει περιθωρια παρερμηνειας ως προς την ουσια του νηματος και φυσικα οποιοσδηποτε μπορει να εκφρασει μια γνωμη και μια αποψη μεν, αλλα το εν λογω νημα αναφερομενο σε πρωκτους,μεγεθη μοριων, μπαγκλαντεσιοανους πληρωμενους και πεθαμενους αρχιεπισκοπους σε ερωτικες ατασθαλειες και αλλα πολλα σιχαμενα, αναρωτιεμαι αν διατηρει το οποιο αρχικο νοημα της επικεφαλιδας το οποιο κατ εμε ηταν χαμενο εξ αρχης γιατι ημουν βεβαιος πως ετσι ακριβως θα κατεληγε..

Η δημοκρατια λειτουργει με αποκλεισμους, γι αυτο φυλακιζει εναν παραβατη ωστε να τον αποκλεισει απο την κοινωνια και να την απαλλαξει απο την ανομια του οποια και οποιου μεγεθους και αν ειναι, στο προκειμενο νημα η δημοκρατια εχει επιτρεψει την ασυδοσια(επικαλεστηκε νεκρους και τους προσεβαλλε) αλλα και την αηδια (διανοιγμενοι πρωκτοι απο πληρωμενους αραψ), παρανομα και τα δυο βασικα, ο δε αποκλεισμος του εν λογω νηματος , του νηματος το τονιζω οχι καποιων γκει, δε θα δημιουργουσε καμμια θολουρα αλλα θα προστατευε και τον δημοσιο λογο ο οποιος με ολα τα παραπανω γραφομενα βιασθηκε κυριολεκτικα.

@Ο ελεύθερος λόγος αποκαλύπτει και απομυθοποιεί. Μην τον φοβάσαι.@
Δε τον φοβαμαι,αυτο ειναι το μονο σιγουρο, οταν ομως ο ελευθερος λογος φτασει σε σημειο να απομυθοποπιησει ατομα και νηματα, οταν ο ελευθερος λογος εχει φτασει σε σημειο να προσβαλλει ακομα και νεκρους και αλλα πολλα, τοτε η προαναφερομενη δημοκρατια επρεπε να ειχε επεμβει προ πολλου..

Με απεριοριστη εκτιμηση και σεβασμο προς εσενα cvial και το εννοω αυτο δεν το γραφω ειρωνικα.

υσ..τοσα χρονια εδω μεσα δε θυμαμαι καποιο αντιστοιχο νημα να κανει αναφορες σε σφηνωματα ετεροφυλων στης μυκονου τα στενα, ουτε για διαγωνισμο μεγεθους μοριων μεταξυ τψν ετεροφυλλων μελων, δε θυμαμαι νηματα να συμβουλευουν για αγοραιο ερωτα, ουτε μελη να κανουν αναφορες για το που οι ετεροφυλλοι θα βρουν εξαισια κωλαρακια, το γιατι επετραπει ολο αυτο με τους γκει, ειλικρινα δε το καταλαβαινω
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Συμφωνούμε. Για αυτό και μίλησα περί ασυδοσίας. Και εγώ ήμουν σίγουρος ότι η μικρή Λουλού θα παρέκκλινε δεδομένης της ευκαιρίας. Είχε φανεί από τον τρόπο που τρόλλαρε. Παρόλα αυτά το σωστό ήταν να της δοθεί μια δεύτερη ευκαιρία. Η δημοκρατία οφείλει να είναι μεγαλόθυμη αλλά μόνο σε αυτούς που αποδεικνύουν την βαθιά και οριστική τους μεταμέλεια. Στην περίπτωση του εν λόγω χρήστη νομίζω ότι η τιμωρία δεν άργησε και πολύ...
 

Gibikk

New Member
@Gibikk σου απάντησα και pm, αλλά σου απαντώ το ίδιο και εδώ ως copy paste

"Γεια σου Gibikk. Δεν υπάρχει καμία διάθεση να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου, ασχέτως αν με χαρακτηρίζεις κατώτερο των περιστάσεων. Καταρχήν είδα τον νέο σου λογαριασμό από την στιγμή που τον δημιούργησες. Θα μπορούσα επίσης να τον μπλοκάρω επί τόπου, αλλά όπως βλέπεις τον άφησα. Κάτι που δείχνει πως δεν υπάρχουν καθόλου προσωπικά θέματα με κανένα μέλος.

Επίσης, είναι αδύνατον πάντα να παρακολουθώ όλες τις συζητήσεις μια μια όλων των μελών. Κάθε φορά που μπαίνω στο φόρουμ, όπως και αυτή τη στιγμή, υπάρχουν μαζεμένες αναφορές που πρέπει να δω. Αυτές εξετάζω και αν αντίκεινται στους κανόνες του φόρουμ, ενεργώ αναλόγως όπως και οι υπόλοιποι mod.

Όταν υπάρχει προσωπική επίθεση σε ένα μέλος με χαρακτηρισμούς, είναι αδιάφορο από ποια ενότητα ξεκίνησε και που κατέληξε.

Για να ολοκληρώσουμε. Και σε εσένα και στον Πίθηκα, επειδή σας θεωρώ αξιόλογα μέλη, το ban ήταν τυπικό, ούτε καν εβδομάδα ώστε να υπάρχει μια σχετική ικανοποίηση και των μεν και των δε.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να απολογούμαι για κάθε ban, αλλά το κάνω γιατί θέλω να είμαι εντάξει με όλα τα μέλη, αλλά δεν δέχομαι να μου απευθύνονται με τον Όρο "απαιτώ".

H όλη σου συμπεριφορά δείχνει πως παρόλο το απρόσωπο ενός φόρουμ, παίρνεις τα πράγματα επί προσωπικού. Το μέλος jen, μου ζήτησε μέσω pm πως δεν θα είχε αντίρρηση να γίνει lift ban, κάτι που δείχνει πως πραγματικά πρέπει να συμπεριφέρονται τα μέλη μεταξύ τους και την τιμά.

Γενικότερα για όσα αναφέρετε στο παρόν θέμα, που προφανώς θα κλειδώσει, να σας υπενθυμίσω πως υπάρχουν κανόνες οι οποίοι δεν γράφτηκαν από τους Mod, αλλά από τον διαχειριστή του φόρουμ και πουθενά δεν απαγορεύεται το να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος. Όλοι οι Mod προσπαθούν απλά να τους εφαρμόσουν.

Το να κλειδώνει ένα νήμα δεν έχει να κάνει με το αν μου αρέσει εμένα, του kapa ή του cvial, αλλά αν συμβαδίζει ή αν παραβιάζει τους συγκεκριμένους κανόνες.
Κατάλαβες τι ζήτησα άνθρωπε? θέλω την πρόσβαση στις ιδιωτικές συζητήσεις μου εδώ και τώρα λόγω εποχής για να τις κάνω copy paste σε αρχείο μου και μετά διαγράφω το λογαριασμό μου από το forum. Το καταλαβαίνεις?

Τα παίρνω τα πράγματα όπως πρέπει, όπως θέλω, όπως κρίνω και θα συμμετέχω όπου νομίζω εγώ.

Το μέλος jen με βρήκε με δική της πρωτοβουλία σε ιδιωτική συζήτηση μετά την ανάρτηση του πρώτου σχολίου. Η κοπέλα κατάλαβε, εσύ δεν καταλαβαίνεις.

Ο όρος "απαιτώ" μου είναι αναφαίρετο δικαίωμα επίσης και αν δεν το αντιλαμβάνεσαι κάνε άλλη δουλειά μικρότερων απαιτήσεων και χαμηλότερου πνευματικού επιπέδου.
Τα υπόλοιπα μου είναι αδιάφορα για αυτό και θα φύγω από το forum.

Μπανάρετε εμένα ενώ αφήνετε την λουλου να προσβάλει πεθαμένους, μέλη κλπ, αλλά και εσάς τους ίδιους τους "διαχειριστές¨ έμμεσα αλλά δεν το αντιλαμβάνεστε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα παίρνω τα πράγματα όπως πρέπει, όπως θέλω, όπως κρίνω και θα συμμετέχω όπου νομίζω εγώ.

Και γω το ίδιο λοιπόν, όπως θέλω και όπως κρίνω. Από μένα lift ban δεν γίνεται. To αφήνω στη διακριτική ευχέρεια του @kapa και του @CVIAL που από μένα τουλάχιστον, έχουν το ελεύθερο και είναι και η τελευταία παραχώρηση που κάνω σε ότι αφορά το πρόσωπό σου.
 

hairDerp

Καραφλοκόρακας
@Gibikk Μου αρέσει λες για την μικρή Λουλου ενώ συγχρόνως κάθε μήνυμα σου είναι πιο προσβλητικό από το προηγούμενο...
 

Utopia

Active Member
@Gibikk Μου αρέσει λες για την μικρή Λουλου ενώ συγχρόνως κάθε μήνυμα σου είναι πιο προσβλητικό από το προηγούμενο...
Και όχι μόνο του Gibik... 3-4 άτομα δεν αναφέρω ποια... λες και είναι το μόνο νήμα... Δεν εμπλέκομαι... δεν αξίζει... το αφήνω στους mods...
 

Gibikk

New Member
Και γω το ίδιο λοιπόν, όπως θέλω και όπως κρίνω. Από μένα lift ban δεν γίνεται. To αφήνω στη διακριτική ευχέρεια του @kapa και του @CVIAL που από μένα τουλάχιστον, έχουν το ελεύθερο και είναι και η τελευταία παραχώρηση που κάνω σε ότι αφορά το πρόσωπό σου.
Είσαι ελεύθερος να πράτεις όπως θέλεις, όπως και εγώ.
Στην ιδιωτική συζήτηση που είχα χτες με την Jen, ζήτησα συγνώμη για τον απαράδεχτο χαρακτηρισμό που δυστυχώς της απέδωσα.
Πέραν αυτού, με την κοπέλα συνεννοηθήκαμε, εξήγησα ότι δεν είμαι ειδικός επί των θεμάτων ομοφυλοφιλίας. Η γνώμη που εξέφρασα προκύπτει μέσα από προσωπικά βιώματα.
Mου λες ότι "Το μέλος jen, μου ζήτησε μέσω pm πως δεν θα είχε αντίρρηση να γίνει lift ban, κάτι που δείχνει πως πραγματικά πρέπει να συμπεριφέρονται τα μέλη μεταξύ τους και την τιμά." Με τιμά όμως και εμένα η στάση μου και η συμπάθεια μου στην αγαπητή jen, την οποία εξέφρασα στην ιδιωτική συζήτησή της για αυτό πιστεύω ότι δεν έχει αντίρρηση να γίνει lift ban και την ευχαριστώ.
Η θιγόμενη Jen λοιπόν έδειξε κατανόηση, εγώ επίσης το ίδιο, το θέμα έχει λήξει.

Για εσένα δεν έχει λήξει, δεν ξέρω που κωλύεσαι. Σε εγωιστικούς παράγοντες, ή σε κανονισμούς του forum.
Δεν επανέρχομαι πάλι, έχω απογοητευτεί, και εσείς έχετε κουραστεί προφανώς, αρκετά κράτησε το θέμα.
Ενώ είχα καλές διαθέσεις, συμμετείχα με πολύ λίγα σχόλια και τελικά μου κάνατε το φόρουμ σας αποκρουστικό. θέλω την πρόσβαση στις ιδιωτικές συζητήσεις και φεύγω.
Ευχαριστώ.
 
Μπλουζα