Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

cool11

Well-Known Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

dim74 είπε:
η μονη βοηθεια που μπορω να σου δωσω εγω ειναι πως σε μια εβδομαδα θα εχεις στα χερια σου τα προιοντα απο το σαιτ του revivogen και δεν θα εχεις κανενα προβλημα!εχουν παραγγειλει παρα πολλοι απο εδω μεσα χωρις ποτε κανενα προβλημα!εχουν απιστευτη εξυπηρετηση και ταχυτητα!

να σαι καλα για τις πληροφοριες! Αλλα τα ιδια ακουγα και για το cheaprogaine.com, και πως ετυχε ολοι οσοι παρηγγειλαν να ειναι ευχαριστημενοι, και σε μενα να κανει ενα μηνα παραδοση και να παει και τελωνειο?

anyway, οπως βλεπω σε λιγο το revivogen θα το πουλαει μονο η revivogen, πολυ συρρικνωση εχει πεσει στο δικτυο πωλησεων του προιοντος, δεν ξερω αν αυτο σημαινει κατι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexunder

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Χριστίνα είπε:
Cool μία φορά έχω πάρει από www.revivogen.comhttp://http://http:// και σε τρείς μέρες μου το έφεραν.

Καλά τα λέει η Χριστίνα.Έχω πάρει από το site της ίδιας της εταιρίας 5 φορές.Οι 4 φορές παλιότερα.Πήρα όμως και πάλι πριν 1,5 μήνα.Δεν θυμάμαι σε καμία περίπτωση να άργησε πάνω απο εβδομάδα.Μετά από 4-5 μέρες η courier μου χτυπούσε την πόρτα.
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Ο κυβος ερριφθη. Παρηγγειλα κι εγω απο revivogen. Να δουμε ποτε θα τα λαβω.
Παντως ακριβα ειναι, ακριβοτερα απο το regain...
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Εχω μεινει με το στομα ανοιχτο, καθως η παραγγελια...εφτασε!!!!!!!!!!!! Μεσα σε 5 μερες! Καμια σχεση με το cheaprogaine στο οποιο πηρα το πακετο επειτα απο 25 μερες! Αξιζουν συγχαρητηρια για την διεκπεραιωση της παραγγελιας.
Ελπιζω τωρα που θα ξεκινησω την χρηση του, να δω στα προβλεπομενα χρονικα διαστηματα, προοδο στις τριχες...
 

dim74

Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

να ακους αυτους που ξερουν!να εχεις υπομονη,εγω κλεινω 4 μηνες και δεν εχω δει κατι ακομα...
 
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

4 μηνες; λες να ειναι μουφα το προιον ; το παραγγειλα σημερα αν κι η εταιρια υποσχεται οτι ορατα αποτελεσματα βλεπεις μετα 1 χρονο( ζησε μαη μου να φας τρυφιλι) ας ελπισουμε οτι θα κανει αυτα που υποσχεται .....να δουμε μερικα παιδια απο δω διαβασα οτι εχουν δει βελτιωση υπομονη............απο οτι συμπερανα τα αποτελεσματικοτερα ειναι η φινα και η σπιρονολακτονη μαζι με την καλη διατροφη
 

cool11

Well-Known Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

dim74 είπε:
να ακους αυτους που ξερουν!να εχεις υπομονη,εγω κλεινω 4 μηνες και δεν εχω δει κατι ακομα...

Οχι μονο αυτο αλλα λενε οτι θα εχεις και αυξημενη τριχοπτωση ως αποτελεσμα της εναρξης της δρασης του revivogen! Δεν ειναι καπως οξυμωρο αυτο???
 

xkal

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Παρήγγειλα πριν 1 μήνα από pharmacy2u.co.uk ...
μου κάνανε προχρέωση στην κάρτα το ποσό της παραγγελίας
έπειτα από 3 μέρες μου στέλνουν mail ότι δεν έχουν το προιον
και δεν γνωρίζουν πότε θα τους φέρουν....
έπειτα από 3 μέρες γίνεται ξανά προχρέωση του ποσού της παραγγελίας
μιλάω μαζί τους , βλέπαν την πρώτη προχρέωση αλλά δεν αναγνωρίζαν
την δεύτερη....
τελικά ακύρωσα την παραγγελία και καμιά από τις 2 προχρεώσεις δεν
χρεώθηκαν τελικά στην κάρτα..
Στην συνέχεια πήρα από το σαιτ του ρεβιβο ....σε 5 μέρες το παρέλαβα
και ήταν και 20 ευρώ φθηνότερο (3 μήνες + σαμπουάν)..
Ααα και αξία του περιεχομένου του πακέτου αναφέραν 10 Ε (shampoo kit)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα