Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

courieristas

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Έχει δοκιμάσει κανείς να πληρώσει μεσω western union?(Μου γράφουν κι αυτή την εναλλακτική στο email που μου ήρθε)Είναι ασφαλές? Βασικά δεν εχω σκάνερ για να περάσω τις 2 όψεις της κάρτας, που θέλουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

στο ebay καπου διαβασα οτι ειχαν γινει απατες με αυτην την πληρωμη
δεν ξερω τι γινετε γιατι δεν δοκιμασα ποτε
παντως δεν θα εδεινα στοιχεια καρτας τοσο ευκολα εγω
 

courieristas

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Ναι, ίσως να χεις κάποιο δίκιο, αλλά με ποιό άλλο τρόπο μπορούμε να παραγγείλουμε?
 

derevos

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

courieristas είπε:
Έχει δοκιμάσει κανείς να πληρώσει μεσω western union?(Μου γράφουν κι αυτή την εναλλακτική στο email που μου ήρθε)Είναι ασφαλές? Βασικά δεν εχω σκάνερ για να περάσω τις 2 όψεις της κάρτας, που θέλουν.
Δεν χρειάζεσαι scanner.. Τράβα photos με το κινητό σου και είσαι οκ :)
Δεν διστάζω να δίνω στοιχεία των καρτών μου σε 100% αξιόπιστα site.

Όσο για την western union δεν χρειάστηκε ποτέ να ασχοληθώ, αλλά από αυτά που έχω διαβάσει δεν είναι τπτ, κατάθεση και από τα ελτα γίνεται.


Παναγιωτης είπε:
στο ebay καπου διαβασα οτι ειχαν γινει απατες με αυτην την πληρωμη
Σου είναι εύκολο να βρεις τη πηγή?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

courieristas είπε:
Ναι, ίσως να χεις κάποιο δίκιο, αλλά με ποιό άλλο τρόπο μπορούμε να παραγγείλουμε?
απο εβαυ συνηστω μονο paypal και εξηγω
πριν κανα μηνα παραγγειλα κατι και δεν μου ηρθε ποτε προσπαθησα να επικοινωνησω με αυτον που το πουλουσε για να μου στειλει τα λεφτα απευθειας και ειδα τοτε οτι αυτος δεν ηταν πλεον μελος του ebay
ετσι μιλησα με την paypal για το θεμα και μεσα σε 5 μερες μου εδωσαν τα χρηματα μου πισω
ετσι πιστευω πως ειναι εξαιρετικα αξιοπιστο να χρησιμοποιεις paypal

επισης αγορες μπορεις να κανεις απο οποια σελιδα σχεδον θες με χρεωστικη καρτα
πες μου τι θες να παρεις να ψαξω να σου βρω

οσο για πηγη που ειπες κανε ενα google search και θα βρεις αρκετα πιστευω
 

Ricordos

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Παιδιά εγώ το παρείγγειλα από το www.revivogen.com και μου στείλανε εχθές e-mail που λέει:
Dear Customer, Unfortunately we have canceled your order because we did not receive the verification information we had requested from you. If you have any questions or wish to reactivate your order please email [email protected] or contact us at 888-616-4247. Best Regards,Revivogen Customer Service

Δεν είχα προσέξει στα mail μου πως μου είχανε στείλει λίγες μέρες νωρίτερα το εξής e-mail:
Dear Customer, Thank you for your Revivogen order. With our first time international credit card customers we ask that you please verify the credit card submitted on your order. This verification process is only done for this first order. Our system at present does nothave the capacity to check billing address information overseas. All our first time international customers are subject to this verification process if they have a non domestic (U.S.) Credit Card. This is a precautionary step to insure the safety of our customers' credit information as well as for our own protection. If this is something you can not do then there are two other options listed below for payment through western union. Scroll down for directions. Please follow the instructions below for credit card verification:1. Make a copy of your card both front and back.2. Block out the 8 digits in the center (we already have your credit card information)3. Please write: I authorize Revivogen to charge my card in the amount of $ 119.00 for order number 88951 and sign your name.4. Fax to 310-943-1540 or email as an image file in reply to this email. If you are unable to provide this information you can send the funds by Western Union. You can send a money order or a wire transfer. For Western Union:You can find the location nearest you by visiting www.westernunion.com. Please send the total amount for your order including the shipping fees in US dollars to: Alan Shargani12121 Wilshire Blvd. Suite 1012Los Angeles, CA 90025310-442-9700 Please email us the MCN (money control number) along with your order number and shipping address, telephone number, and any additional instructions so we can ship your order. Best Regards,Revivogen Customer Service

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αν έχει την καλοσύνη τι πρέπει να κάνω βάσει των 4 βημάτων που μου αναφέρουνε επάνω; Άραγε γνωρίζετε αν έχουνε κρατήσει τα λεφτά της παραγγελίας από την κάρτα; Ευχαριστώ...
 

tasos

Active Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Ricordo,

στο πρώτο mail τους, σε ζητήσαν επιβαιβέωση των στοιχείων της κάρτας σου και αναφέρουν ότι ζητάν αυτήν την διαδικασία όταν γίνεται για πρώτη φορά η παραγγελία και για διεθνείς παραγγελίες (αυτό μου έχει ζητηθεί και εμένα και απο Ελληνικά site και το ζητάνε στην πρώτη παραγγελία-για λόγους ασφαλείας).

Για να κάνεις την επιβεβαίωση των στοιχείων σου, σου ζητούν 4 πράγματα:

1.Κάνεις μία φωτοτυπία της κάρτας σου και απο την μπροστά μεριά και απο την πίσω.

2.Σκιαγραφείς τα 8 ψηφία που είναι στο κέντρο του κωδικού (Για να τα συγκρίνουν, ήδη έχουν όλο τον κωδικό)

3.Γράφεις το εξής: "I authorize Revivogen to charge my card in the amount of $ 119.00 for order number 88951"---> (σημαίνει: Εξουσιοδοτώ την Revivogen να χρεώσει την κάρτα μου με το ποσό των $ 119.00 για την παραγγελία με αριθμό 88951) και βάζεις την υπογραφή σου.

4.Το στέλνεις με ΦΑΞ στο 310-943-1540 ή το βγάζεις φωτογραφία και το στέλνεις με email σε απάντηση σε αυτό το mail που σου στείλανε.

Αν δεν μπορείς να τα κάνεις όλα αυτά μπορείς να πληρώσεις με την Western Union ή με μεταφορά χρημάτων στο λογαριασμό τους μέσω Τράπεζας (νομίζω είναι δαπανηρό αυτό για Αμερική).

Στο ποσό να συμπεριλάβεις και το κόστος των μεταφορικών και να τα στείλεις:

στο Alan Shargani12121 Wilshire Blvd. Suite 1012Los Angeles, CA 90025310-442-9700

και να τους στείλεις mail με το MCN (money control number) (δηλαδή τον αριθμό μεταφοράς των χρημάτων--απο την Western Union ή την Τράπεζα αν κάνεις μεταφορά χρημάτων)

τον αριθμό της παραγγελίας σου,την διεύθυνση σου και το τηλέφωνο σου για να σου στείλουν την παραγγελία.

Οχι δεν σε κρατήσαν λεφτά απο την κάρτα.
 

dim74

Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

αυτα ολα πρεπει να τα κανουν ολοι οσοι παραγγελνουν?εγω ας πουμε εχω προπληρωμενη καρτα...
 

Άκης

Administrator
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Νομίζω στις κάρτες που έχουν και λογαριασμό κατεθέσεων (όπως οι χρεωστικες) το κάνουν αυτό για ασφάλεια των χρημάτων σου.
Σε πιστωτική ή προπληρωμένη δεν έχω δει κάτι περίεργο.
 

dimp

Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

παιδια σε euro το revivogen ποσο παει?
γιατι απο δολλαρια δεν εχω ιδεα! δλδ το πακετο που εχει US $119.00
υπαρχει τπτ στην ελλαδα παρομοιο που να μπορω να το βρησκω στα φαρμακεια! ειναι ψιλο ταλεπωρεια να παραγγελνεις να μην ξερεις ποσο κ ποτε θα σου ερθει!
πανω κατω υπαρχει τπτ που να κανει την ιδια δουλεια??
ευχαριστω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

στην ελλαδα δεν υπαρχει κατι περα απο το το zix που φτιαχνεις εσυ...καλυτερα να μην παρεις μονο για 3 μηνες παραγγελια αλλα για 6 αφου στους 3 μηνες δεν θα δεις κατι...τα 119 δολλαρια ειναι 92 ευρω.
 

dimp

Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

se euxaristw dim74 na sai kala!
elega mhpws k yparxei giati einai taleporia na pigainw na vgazw karta den prolavainw k me thn douleia kiolas! ante meta na ta perimeneis na sou erthoun
se euxaristw pantws!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

dimp είπε:
παιδια σε euro το revivogen ποσο παει?
γιατι απο δολλαρια δεν εχω ιδεα! δλδ το πακετο που εχει US $119.00

ευχαριστω!
επειδη η τιμες του δολλαριου σε σχεση με το ευρω δεν ειναι καθε μερα οι ιδιες παραδειγμα πριν απο 20 μερες το 0,73 ευρω ηταν 1δολλαρια
και σημερα που σου γραφω ειναι 0,78 ευρω ειναι 1 διλλαριο το πιο απλο που μπορεις να κανεις ειναι να πας στην google και να γραψεις οποτε θες να κανεις μια μετατροπη
να γραψεις 119.00 usd to euro

ετσι θα βρισκεις την ακριβη τιμη της
 

panos87

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

ρε παιδία εκει στην παραγγελία ζητάει street 1,street2, state,city...τι βαζουμε στο state και δωστε ενα παραδειγμα πως τα συμπληρώνουμε για να μην στείλω καμία βλακεία...υπάρχει κανενα εκπτωτικό κουπόνι που να ισχύει????
 

pro_i

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Παιδιά εκτός απ την τιμή που αναφέρεται στο side χρειάζεται να πληρώσεις και κάτι επιπλέον για το Revivogen?Αν ναι, πόσα περίπου?Και τα πληρώνεις στο side ή τα δίνεις όταν παραλάβεις το προϊόν;Ευχαριστώ
 

Maria

New Member
Απ: Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

lunatic είπε:
Παιδιά εκτός απ την τιμή που αναφέρεται στο side χρειάζεται να πληρώσεις και κάτι επιπλέον για το Revivogen?Αν ναι, πόσα περίπου?Και τα πληρώνεις στο side ή τα δίνεις όταν παραλάβεις το προϊόν;Ευχαριστώ

όχι, εγώ δεν πλήρωσα τίποτα επιπλέον πέρα από το κόστος της παραγγελίας με τα μεταφορικά που αναγράφονταν στην φόρμα της παραγγελίας κι ήρθαν και γρήγορα, μέσα σε μια βδομάδα αν θυμάμαι καλά.
 

pro_i

New Member
Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

Ναι αυτό έχω απορία..Δλδ π.χ το πακέτο scalp therapy για 3 μηνες έχει $89..Τα μεταφορικά επιπλέον πόσο έχουν για Ελλάδα;
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απ: Παραγγελία Revivogen πως γινετε?

lunatic είπε:
Παιδιά εκτός απ την τιμή που αναφέρεται στο side χρειάζεται να πληρώσεις και κάτι επιπλέον για το Revivogen?Αν ναι, πόσα περίπου?Και τα πληρώνεις στο side ή τα δίνεις όταν παραλάβεις το προϊόν;Ευχαριστώ
οχι τιποτα δεν πληρωνεις οταν σου φερνει η courier το προιον
στην τιμη που το αγοραζεις αν το παιρνεις απο το επισημο site πληρωνεις 25 δολλαρια ειναι τα εξοδα αποστολης
οποτε υπολογισε οσο λεει συν τα εξοδα αποστολης και αυτη ειναι η τελικη τιμη τιποτα παραπανω δεν πληρωνεις


panos87 είπε:
ρε παιδία εκει στην παραγγελία ζητάει street 1,street2, state,city...τι βαζουμε στο state και δωστε ενα παραδειγμα πως τα συμπληρώνουμε για να μην στείλω καμία βλακεία...υπάρχει κανενα εκπτωτικό κουπόνι που να ισχύει????
εκει που λεει street 1 2 3 ειναι εναλακτικες διευθυνσεις εγω εβαλα μονο street 1 τα αλλα τα αφησα κενα
οποτε βαλε την διευθυνση σου εκει και εισαι οκ
οσο για εκπτωτικο κουπονι δοκιμασε το RDR3 σε εμενα δουλεψε αν και κατι διαβασα οτι το σταματησαν αυτο
δοκιμασε επισης το RDR2 η RDR1
τελος υπαρχει και αυτο REORDER
αλλα δεν ξερω αν ακομη δουλευουν ολα αυτα ελπιζω να βοηθησα


lunatic είπε:
Ναι αυτό έχω απορία..Δλδ π.χ το πακέτο scalp therapy για 3 μηνες έχει $89..Τα μεταφορικά επιπλέον πόσο έχουν για Ελλάδα;
25 δολλαρια και οσο εχει η τιμη προσθετεις το ποσο αυτο και αυτη ειναι η τελικη τιμη


Maria είπε:
όχι, εγώ δεν πλήρωσα τίποτα επιπλέον πέρα από το κόστος της παραγγελίας με τα μεταφορικά που αναγράφονταν στην φόρμα της παραγγελίας κι ήρθαν και γρήγορα, μέσα σε μια βδομάδα αν θυμάμαι καλά.
ναι αν πηρε το προιον απο την επισημη σελιδα τους δεν σου στο στειλαν μεσω usps αλλα μεσω fedex οπου ειναι courier και σαφως πιο γρηγορη αλλα η usps ειναι πιο οικονομικη αλλα επειδη ειναι πολυ ελαφρυ το πακετο που σου στελνουν δεν εχει και τοση μεγαλη διαφορα η τιμη οποτε στελνουν σε ολους μεσω fedex
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα