Πέτρος 2470 FUE

Rock00

Member
Αγαπητε, φαινεται σαν να μην διάβασες τιποτα από όσα έγραψα.
Απαντας με πολλες ερωτησεις που δεν έχουν καμία σχεση με το θέμα που ξεκινησες.
Οπότε, επανερχομαι:
1. Εχεις (ΟΧΙ εσυ, γενικα γραφω απλα σε 2ο ενικό!) ΚΑΘΕ δικαιωμα να έχεις οτι αποψη θες.
2. ΠΡΟΦΑΝΩΣ πιστευεις ότι έχεις και δικιο σε κάθε θεμα που έχεις γνωμη/κριτική. (Προσωπικα ΔΕΝ εκφερω γνωμη για κανένα θέμα στο οποίο δεν έχω ...απλώσει χέρι! Δεν σχολιαζω οδηγούς αγωνων, καλλιτεχνες, τραγουδιστες κτλ διότι ΚΑΘΕ φορα που τολμησα να νομίζω ότι ...κάτι ξερω ή οτι ο άλλος ειναι άσχετος, "έκλαψαν μανες" από την γελοιοποιηση μου. Αλλα αυτο ισχύει για ΕΜΕΝΑ!)
3. ΠΡΟΦΑΝΩΣ σεβομαι το δικαιωμά σου για γνωμη /κριτική και μάλσιτα θα το υπερασπιστω αυτο σου το δικαίωμα.
4. ΔΕΝ οφείλω να σεβαστω την γνωμη σου ομως και μπορω με την σειρα μου να την κρινω.
5. Δυστυχως ως επαγελματιας, μπορω να κρινω την όποια γνωμη πολυ έγκυρα και πολυ καυστικά και να ιώσεις ΠΟΛΥ άσχημα!
6. Επιλέγω να μην το κανω πλέον διότι εχω καταλαβει πως το handicap της επωνυμιας δεν αντιρροπείται ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΙΟ μου και επίσης ότι το πραγματικό θεμα εδω μεσα πολλων ΔΕΝ ειναι το δικιο ή η ...αλήθεια. Ειναι άλλο!
7. Έχω προτεινει ΟΠΟΙΟΣ θέλει να έρθει να μιλήσουμε επί ίσοις όροις: on camera, live, και δημοσίευση στα social media.
Δυστυχως, το κουδούνι δεν έχει χτυπησει από κανεναν....

Οπότε ελευθερα καντε κριτικές, απλα μην συκοφαντείτε και μην πετατε λάσπη ή υπονούμενα. (ΔΕΝ μιλάω για εσενα!)

Διαβασα την απαντηση σας με μεγαλη προσοχη .
Αν εξαιρεσουμε την ερώτηση μου για τον Ντιεγκο , στην απαντηση μου υπαρχει μόνο μια ερώτηση. Αν εσείς έχετε κανει λαθη. Ειναι μια δύσκολη ερώτηση για ολους μας οταν αναφερεται στη δουλεια που επιλεξαμε να κανουμε .

Ίσως συμφωνουσα μαζι σας αν με το ίδιο παθος που αντικρούετε τις αρνητικες κριτικές στις παρουσιασεις της κλινικής σας , ανεξαρτηστες ή μη , κανατε ακριβως το ιδιο για τις θετικές κριτικές καποιων μελών που σας υποστηρίζουν . Σκεφτείτε το λίγο. Γιατι η αρνητικη αποψη των "ασχετων" να ειναι κατακριτεα απο εσας και να μην ειναι ακριβως με τον ιδιο τροπο και οι θετικές. Οι ίδιοι "ασχετοι" δεν την κανουν; Χαρακτηρισμοι οπως "ΤΟΥΤΜΠΑΝΟ" ειναι αποδεκτοι ενω οι αντiθετες απόψεις ειναι συκοφαντικές ; Αν το έχετε κανει και δεν το εχω αντιληφθει, απολογουμαι.
Πιστεύω ότι η αληθεια δεν ειναι ούτε στη μια ούτε στην αλλη μερια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Διαβασα την απαντηση σας με μεγαλη προσοχη .
Αν εξαιρεσουμε την ερώτηση μου για τον Ντιεγκο , στην απαντηση μου υπαρχει μόνο μια ερώτηση. Αν εσείς έχετε κανει λαθη. Ειναι μια δύσκολη ερώτηση για ολους μας οταν αναφερεται στη δουλεια που επιλεξαμε να κανουμε .

Ίσως συμφωνουσα μαζι σας αν με το ίδιο παθος που αντικρούετε τις αρνητικες κριτικές στις παρουσιασεις της κλινικής σας , ανεξαρτηστες ή μη , κανατε ακριβως το ιδιο για τις θετικές κριτικές καποιων μελών που σας υποστηρίζουν . Σκεφτείτε το λίγο. Γιατι η αρνητικη αποψη των "ασχετων" να ειναι κατακριτεα απο εσας και να μην ειναι ακριβως με τον ιδιο τροπο και οι θετικές. Οι ίδιοι "ασχετοι" δεν την κανουν; Χαρακτηρισμοι οπως "ΤΟΥΤΜΠΑΝΟ" ειναι αποδεκτοι ενω οι αντiθετες απόψεις ειναι συκοφαντικές ; Αν το έχετε κανει και δεν το εχω αντιληφθει, απολογουμαι.
Πιστεύω ότι η αληθεια δεν ειναι ούτε στη μια ούτε στην αλλη μερια.

Φυσικα και έχω κάνει λάθη.
Απόρώ γιατί το ρωτας, ειναι ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ!
Ευτυχώς οχι χειρουργικά, δλδ τεχνικά λάθη, αλλα λαθη σε εκτιμηση: π.χ. δεν εκτίμησα σωστά μια δότρια με ποια τεχνική να επέμβω, ή πόσο "άγονη" ήταν μια λήπτρια και να έκανα περισσοτερες υποδοχές από όσες "άντεχε".
Ο αρχικος λόγος που μπήκα εδω ήταν ο πρωτος ασθενής που έκανα λάθος και δέχθηκα να τον χειρουγησω με FUT ενώ φωναζε η κατάσταση πως δεν θα πάει καλά λόγο δερματος, ηλικίας και χαρακτηρα. Το αποτέλεσμα το βλέπεις στις φωτογραφιες αλλα η ουλή ειναι πολυ άσχημη. Επρεπε να είχα αρνηθει να τον χειρουργησω με FUT... Ήταν λάθος...

Επίσης, έχω κάνει λάθος στην επιλογή τεχνικής γαι την ΔΙΚΗ ΜΟΥ μεταμόσχευση, και το έχω παρουσιάσει κιόλας σε 3 συνεδρια: το 2012 που έκανα την 2η ΜΕΤ μου, επρεπε να είχα επιλέξει FUT!

Τεχνικά λάθη δεν έχω κάνει γιατι έχω πολύ στιβαρη οικογενειακή ιατρική παιδεία και είμαι εξαιρετικά προσεκτικός πόσο έυκολα/γρήγορα "δοκιμάζω" τα εκάστοτε αχαρτογραφητα νερα. Ειναι άλλο να έχει ακούσει ιστορίες από πατερα και παππού για λάθη που έχουν κανει και πως να αποφύγεις να κάνεις εσυ και άλλο να εχεις μόνο την δική σου εμπειρια να μάθεις, όπως πολλοί νέοι ιατροί.

Το να μην βγει κατι ΤΕΛΕΙΟ με το να έχει γινει ιατρικό λάθος, ειναι κατι διαφορετικό και άσχετο συχνα.

Επίσης, το να έχουν την ΑΝΑΓΚΗ κάποιοι να αποκαθηλώσουν έναν ιατρό πάσει θυσία για δικούς τους τους λόγους, ειναι επίσης άλλο θέμα.

Ελπίζω να σε κάλυψα
 

Συνημμένα

  • DSC09501.JPG
    DSC09501.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 105
  • DSC07605.JPG
    DSC07605.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 103
  • DSC09495.JPG
    DSC09495.JPG
    938.2 KB · Προβολές: 108
  • DSC07608.JPG
    DSC07608.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 103
  • DSC07606.JPG
    DSC07606.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 108
  • DSC09497.JPG
    DSC09497.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 101
  • DSC09498.JPG
    DSC09498.JPG
    742.6 KB · Προβολές: 101

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Και εμείς έχουμε κάνει ερωτήσεις από εδώ αρκετό καιρό και στου κουφού την πόρτα που λέμε..τις αποφεύγεις όπως ο διάολος το λιβάνι...ΔΕΝ τις απαντάς..προφανώς για ευνόητους λόγους που έχουν δικό σου όφελος..ξανά μανά λοιπόν,μια από τα ίδια .δεν θα βαρεθώ να το αναφέρω,όσο λες συνεχώς για live και ότι δεν δεχόμαστε να έρθουμε.!! Καλό..
Να καλέσεις aldo και jacksmith,να δούμε αν ισχύουν αυτά τα οποία είπαν ότι έγιναν από μεριά της κλινικής.να δούμε ποιος έχει δίκιο και αν όντως έχουν και τα στοιχεία που είπαν..να γίνει δημόσια η κουβέντα και με δημοσίευση φυσικά στα social..
Aν γίνει αυτό,γτ για να ζητάς κάτι,πρέπει πρώτα να δίνεις..και μάλιστα κάτι το οποίο έχει ζητηθεί εδώ και καιρό και δεν έχει σχολιαστεί καν από μεριά της κλινικής..σημασία καμία..εγώ ασέβεια θα το έλεγα..και μετά πολύ ευχαρίστως να χτυπήσουμε το κουδούνι ..όχι ότι σε βολεύει γιατρέ.γτ αυτό που ζητάς ,σε βολεύει απίστευτα να γίνει,ενώ δεν έχεις δώσει απαντήσεις..πράξε ορθά,για να γίνει αυτό που θες μετά.απλο είναι.γτβτο να αποπροσανατολίζεις συνεχώς την κουβέντα ότι (φοβόμαστε) να έρθουμε..εεε δεν νομίζω..

Σε ικετευω μερες που ειναι.!
Προσπάθησε να καταλάβεις!

  • Θα τους καλέσω ΟΛΟΥΣ όσους θέλεις και θα φροντισω να έρθουν.
  • Θα απαντησω σε ΟΤΙ θέλεις ΔΗΜΟΣΙΩΣ
  • Δεν με βολευει τιποτα από ολα αυτα
  • Αντιθετα ΕΣΥ μπορει να γινεις ΗΡΩΑΣ

Οπότε, σταματα να ΞΑΝΑΖΗΤΑΣ τα ιδια!

ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ!!!

Οπότε, ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΤΟ και πες ΠΟΤΕ μπορεις να το κανονισω!
@CVIAL εσυ που μπορεις και επικοινωνεις μαζι του, σε ΙΚΕΤΕΥΩ εξηγησε το
Επίσης, εξηγησε του τι σημαιναιε ΑΝ ΑΡΝΗΘΕΙ ή αν ΠΑΛΙ κανει πως δεν καταλαβε!
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι,όχι,δεν θέλω παρακάλια.αφου έχεις σκοπό όπως λες να απαντήσεις,τότε τόσο καιρό ποιος ο λόγος που δεν το κάνεις και μας βρίζεις κιόλας που ρωτάμε για αυτά τα πράγματα?
Απάντησε τα όλα εδώ όπως θα έπρεπε να είχε γίνει εδώ και πολύ καιρό.να δώσεις άδεια λοιπόν στα παιδιά να αναρτήσουν τις συνομιλίες που είχατε να δούμε αν τελικά ισχύουν αυτά..περίεργα πράγματα μας λες γιατρέ.μπερδεμενα.
Σε ικετευω μερες που ειναι.!
Προσπάθησε να καταλάβεις!

  • Θα τους καλέσω ΟΛΟΥΣ όσους θέλεις και θα φροντισω να έρθουν.
  • Θα απαντησω σε ΟΤΙ θέλεις ΔΗΜΟΣΙΩΣ
  • Δεν με βολευει τιποτα από ολα αυτα
  • Αντιθετα ΕΣΥ μπορει να γινεις ΗΡΩΑΣ

Οπότε, σταματα να ΞΑΝΑΖΗΤΑΣ τα ιδια!

ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ!!!

Οπότε, ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΤΟ και πες ΠΟΤΕ μπορεις να το κανονισω!
@CVIAL εσυ που μπορεις και επικοινωνεις μαζι του, σε ΙΚΕΤΕΥΩ εξηγησε το
Επίσης, εξηγησε του τι σημαιναιε ΑΝ ΑΡΝΗΘΕΙ ή αν ΠΑΛΙ κανει πως δεν καταλαβε!
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ τι ήρωας να γίνω?
Γιατρέ ,προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να γίνω τπτ..στα μέζεα μου,που λένε και κάποιοι μορφωμένοι διανοούμενοι..εγώ το μόνο που θέλω ,όπως και πολλοί άλλοι είναι να απαντηθούν αυτά με πάσα ειλικρίνεια ,με στοιχεία και έπειτα στη διάθεσή σου για ότι χρειάζεσαι..θες από κοντά με κάμερα ? Ότι θέλεις
Αντιθετα ΕΣΥ μπορει να γινεις ΗΡΩΑΣ
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εγώ τι ήρωας να γίνω?
Γιατρέ ,προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να γίνω τπτ..στα μέζεα μου,που λένε και κάποιοι μορφωμένοι διανοούμενοι..εγώ το μόνο που θέλω ,όπως και πολλοί άλλοι είναι να απαντηθούν αυτά με πάσα ειλικρίνεια ,με στοιχεία και έπειτα στη διάθεσή σου για ότι χρειάζεσαι..θες από κοντά με κάμερα ? Ότι θέλεις

Νομιζω ότι η λέξη που εγραψες ειναι βρισια και το μονο που δειχνει ξερεις τι ειναι....
Έγω δεν εβρισα ποτε οταν σου απευθυνομαι.
Αν και ειμαι βεβαιος πως απο κοντα, που κόβω το δεξι μου χερι πως ΠΟΤΕ δεν θα εμφανιστεις, θα εισαι κύριος.
Καλή Ανασταση λοιπόν.
 

aeratos28

Just aeratos
Ούτε εγώ σε έβρισα..μην βάζεις λόγια στο στόμα μου..ξαναδιάβασε τι γράφω και θα το καταλάβεις αυτό που εγραψα.το θέμα ξέρεις ποιο είναι όμως?? Ότι αν εσύ κόβεις το δεξί σου χέρι ,εγώ κόβω αυτά τα μέζεα που προανέφερα ,ότι δεν θα απαντήσεις ποτέ αν ισχύουν αυτά που έχουν πει τα μέλη αυτα..aldo jacksmith
Αν ήταν θα το είχες κάνει ηδη
Νομιζω ότι η λέξη που εγραψες ειναι βρισια και το μονο που δειχνει ξερεις τι ειναι....
Έγω δεν εβρισα ποτε οταν σου απευθυνομαι.
Αν και ειμαι βεβαιος πως απο κοντα, που κόβω το δεξι μου χερι πως ΠΟΤΕ δεν θα εμφανιστεις, θα εισαι κύριος.
Καλή Ανασταση λοιπόν.
Καλή Ανάσταση,πολύχρονος και για αύριο,υγεία και τύχη εύχομαι σε εσένα και στην οικογένεια σου
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε σεις αφήστε τα μεζέα (ή αλλιώς αμελέτητα για όσους θα τα γευτείτε αύριο) και νιώστε την πασχαλινή αγάπη να σας χαιδεύει την καρδιά και την γλώσσα.
 

aeratos28

Just aeratos
Η ώρα περνάει απελπιστικά αργά όμως για να νιώσουμε αυτή την πασχαλινή αγαπη η οποία θα χαϊδεύει τη γλώσσα με τα παρελκόμενα της ..κάντε υπομονή αδέρφια !
 
Μπλουζα