ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

john_e

New Member
Καταρχήν καλώς σας βρήκα,
θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αλλά φοβάμαι πραγματικά μην φανεί αστείο.
αν και δεν έχω μεγάλο πρόβλημα προς το παρόν, το κεφάλι μου έχεια αρχίσει να λαδώνει υπερβολικά και χάνω πολύ μαλι.
έψαξα έμαθα και μετά ένα χρόνο αποφάσισα να πάρω φιναστερίδη μια και είμαι 39 χρονών και έχω κάνει και τα παιδιά μου.
που μπορώ να την πάρω βρε παιδιά, πάω σε ένα φαρμακείο και λέω γειά σας θέλω PROSCAR ? και ο υπάλληλος βάζει τα χέρια.
πήγα τις προάλες σε ένα δερματολόγο και όταν του είπα ότι θέλω proscar για τη φαλάκρα (μελλοντική) μου είπε να φύγω. μετά πρόσεξα ότι ο γιατρός ήταν γλομπος. Επειδή διαπίστωσα ότι το συγκεκριμένο site είναι πολύ καλό, δεν έχει συμφέροντα από εταιρίες και αυτό φαίνεται, μπορεί κα΄ποιος να με συμβουλέψει διότι τρέμω την ιδέα να με προσβάλει ο φαρμακοποιός .
ευχαριστώ παιδιά
keep working
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗΣ

να σε προσβαλει για ποιο λογο?εγω το ζητησα κανονικα χωρις να αναφερω τι το θελω το προσκαρ και το πηρα χωρις κανενα προβλημα...κανει 16 ευρω και εχει μεσα 14 χαπακια και αν υπολογισεις οτι περνεις καθε μερα το 1/5 απο το χαπακι περνας πανω απο δυο μηνες με 16 ευρω!ασε που μπορεις οπως εκανα κι εγω να το γραψεις(εγω το εγραψα στον πατερα μου!) και πληρωνεις απο 16 μονο 4 ευρω!
αυτο που μου κανει παντως εντυπωση ειναι η αρνητικη σταση που κρατουν παρα πολλοι δερματολογοι απεναντι στην ουσια αυτη...σχεδον ολοι λενε μακρια!τωρα αν αυτο οφειλεται σε αγνοια η σε φοβο τυχον παρενεργειων περισσοτερο δεν γνωριζω.
 

john_e

New Member
Απ: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗΣ

ευχαριστώ πολυ για την πληροφορία, δηλαδή μπαίνω και το παίρνω χωρίς συνταγή ?? θα πάω βάεβαια και σε παθολόγο αλλά φίλο.
Δυστυψώς οι περισσότεροι γιατροί στην Ελλάδα μένουν στις γνώσεις από την Ιατρική σχολή, οι νέοι είναι άλλο πράγμα διαβάζουν μπαίνουν ιντερνετ, για οτιδήποτε χειαζόμαστε πρέπει να πηγαίνουμε σε γιατρούς κάτω των 50. Φίλε ευχαριστώ πολύ. Ειναι σημαντικό να υπάρχει ένα ελληνικό site τίμιο να ανταλάζουμε απόψεις.
Thanks again.
αλήθεια πως το κόβω σε κομμάτια ?
 

Άκης

Administrator
Απ: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗΣ

john_e καλώς ήρθες.

Ζητάς κανονικά και δεν δίνεις και αναφορά άμα θες. Εμένα προσωπικά ούτε μία φορά δεν με ρώτησαν γιατί το θέλω.
Χωρίς συνταγή μπορείς να το πάρεις κανονικά.

Μπορείς να ζητήσεις από το φαρμακείο να σου δώσουν κάτι που να κόβει τα χάπια, αλλιώς με ένα χαρτοκόπτη, επειδή είναι πολύ ψιλός.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα