ΠΕΡΙ ΕΜΠΑΘΕΙΑΣ

vlafo

Well-Known Member
CVIAL εγω δεν διαφωνησα με αυτο.Χωρις να εχω δει τον vlafo ο ανθρωπος απο αυτα που ακουω ειναι μικρο nw,παιρνει φινα και ηλικια 45+.Αυτο το τριπτυχο δικαιολογει σαφεστατα μια επιθετικη προσεγγιση σε εναν γιατρο που προσφερει τετοιες υπηρεσιες.Αλλοι γιατροι λειτουργουν με διαφορετικες προσεγγισεις και πρακτικες.Ολες παντως κατι εχουν να προσφερουν και δεν πρεπει να κρινεται καμια απο τις δυο σε απολυτο βαθμο
Αν έχεις παρακολουθήσει τα νήματα και τις συζητήσεις,που είμαι σίγουρος ότι το έχεις κάνει, αναφερόμαστε σε πολυ συγκεκριμένες περιπτώσεις like me και εξειδικεύουμε ανα περίπτωση.
Δεν υπάρχει χρυσός κανόνας,απλά κάποιες σταθερές που πρέπει να βασίζεσαι σε αυτές αν θέλεις να είσαι full head of hair for lifetime.
Εγώ αυτό θέλω.
Όλοι οι γιατροί έχουν τη δική τους νόρμα σίγουρα και όλοι κάτι προσφέρουν,αλλά αν σε ενδιαφέρει να είσαι στους τοπ και να παράγεις τοπ αποτελέσματα,πρέπει οι υπηρεσίες σου να είναι εφάμιλες με αυτούς και να μπαίνεις στη σφαίρα της σύγκρισης και του ανταγωνισμού.
Και πρέπει να είναι εξίσου οι ίδιες.
Εγώ μόνο έτσι βγάζω απόλυτα συμπεράσματα και έτσι πρέπει να συγκρίνουμε για να έχουμε απόλυτη ταύτιση.
Κατά τα άλλα ο κάθε γιατρός για χ,ψ λόγους που δεν χρειάζεται να αναλυθεί,προσφέρει αυτό που μπορεί και θέλει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
@Harris_G @CVIAL και όποιος άλλος παρακολουθεί forum του εξωτερικού , υπάρχει αντίστοιχο νήμα σαν αυτό σε κάποιο από αυτά.
Φιλε taso, δεν μπορω να καταλαβω τι υπονοεις;

Το συγκεκριμενο νημα ανοιχθηκε, για να διευκρινιστει οτι δεν ειναι "εμπαθεια" προς την κλινικη του κ. Αναστασακη η επισημανση οτι δεν υπαρχει, οχι μονο στο forum, αλλά πουθενα αλλου στο διαδικτυο ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ περιστατικο μεταμοσχευσης.

Ενα μονο ανεξαρτητο περιστατικο υπηρχε στο forum (του ΔΗΜΗΤΡΗ που διαγραφηκε απο μελος και ο οποιος ειχε χαρακτηρισει το αποτελεσμα του απλα ως ΤΙΜΙΟ...τιποτε περισσοτερο, τιποτε λιγοτερο).

Τωρα, αν εσυ που ησουν ο ΠΡΩΤΟΣ που χλευαζες, ειρωνευοσουν τον κ. Αναστασακη πριν απο δυο χρονια...

αν εσυ που ησουν ο ΠΡΩΤΟΣ που τον ειχες αποκαλεσει mr. Toppik...

αν εσυ που συχνα εγραφες υποτιμητικα σχολια για τον κ. Αναστασακη (τα γραπτα μενουν και δεν μπορεις να τα διαψευσεις)...

αν εσυ που, ως πολυ εμπειρο μελος, οφειλες να γνωριζεις οτι οι επισημες παρουσιασεις δεν εχουν ιδιαιτερη αξια και οτι η απουσια ανεξαρτητων περιστατικων δεν επιτρεπει την αναγορευση μιας κλινικης ως κορυφαιας...

αν, λοιπον, εσυ τωρα εχεις κανει στροφη 180° και εισαι πλεον πεπεισμενος για την αξια της συγκεκριμενης κλινικης με μοναδικα πειστηρια τις επισημες παρουσιασεις, τοτε εχουμε διαφορετικη οπτικη προσεγγιση του θεματος.

Θεμιτο και απολυτα λογικο. Ο καθενας ειναι ελευθερος να εχει την προσωπικη του γνωμη.

Επιτρεψε, τουλαχιστον, στους αλλους να εχουν διαφορετικη αποψη και να επισημαινουν τους κινδυνους παραπλανησης απειρων μελων που ελλοχευουν εξαιτιας της ελλειψης ανεξαρτητου αποδεικτικου υλικου.
 

tasos33

Well-Known Member
αν εσυ που συχνα εγραφες υποτιμητικα σχολια για τον κ. Αναστασακη (τα γραπτα μενουν και δεν μπορεις να τα διαψευσεις)...
Έχεις την κάκιστη συνήθεια να επαναλαμβάνεις συνεχώς ,διαρκώς και διακαώς τα ίδια και τα ίδια.
Αυτο που γράφεις παραπάνω το έχεις επαναλάβει σε μακροσκελή ανάρτηση πριν δέκα μέρες όπου και σου είχα απαντήσει,οπότε αν θες απάντηση σε παραπέμπω σε προηγούμενη ανάρτηση.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε τασο και εσύ τώρα ρωτάς ρε φίλε κάτι πράγματα..με την ίδια λογική ,επείδη εγώ παρακολουθώ και ξένα site να σου απαντήσω με ερώτηση ίδιου τύπου.εχεις δει εσύ κάποιον γιατρό να απαξιώνει τα μέλη ενός φόρουμ ρωτώντας τι επάγγελμα κάνουν και να λέει πως είναι ο καλύτερος στη χώρα με διαφορά?μάλλον όχι.εχουμε την πρωτοτυπια λοιπόν εδώ να έχουν συμβεί και αυτά. Ας αφήσουμε και κάτι εκτός υπεραναλυσης .και οι μεν και οι δεν φταίνε
 

tol

Well-Known Member
Αυτό έκανα και εγώ, εξέφρασα ελεύθερα την γνώμη μου.
Ενταξει...αν ηταν απλη διατυπωση γνωμης, το δεχομαι. Αν, ομως, ηταν υπονοουμενο, θεωρω οτι πρεπει να αναλογιστεις πως δεν ειναι "εμπαθεια" η προσπαθεια καποιων να επισημαινουν τους πιθανους κινδυνους παραπλανησης και παραποιησης της αληθειας, οταν δε διαθετουμε το καταλληλο υλικο αξιολογησης μιας κλινικης.
 

tol

Well-Known Member
Έχεις την κάκιστη συνήθεια να επαναλαμβάνεις συνεχώς ,διαρκώς και διακαώς τα ίδια και τα ίδια.
Αυτο που γράφεις παραπάνω το έχεις επαναλάβει σε μακροσκελή ανάρτηση πριν δέκα μέρες όπου και σου είχα απαντήσει,οπότε αν θες απάντηση σε παραπέμπω σε προηγούμενη ανάρτηση.

Δεν ειδα πουθενα να δειξεις την ιδια "ευαισθησια", οταν ο κ. Αναστασακης επαναλαμβανε συνεχως τα περι "κορυφαιου", τα περι "μπακαληδων και super market", τα περι "νοσοκομων" κ.α.

Γιατι, λοιπον, επιδεικνυεις επιλεκτικη "ευαισθησια";
 

tasos33

Well-Known Member
Δεν ειδα πουθενα να δειξεις την ιδια "ευαισθησια", οταν ο κ. Αναστασακης επαναλαμβανε συνεχως τα περι "κορυφαιου", τα περι "μπακαληδων και super market", τα περι "νοσοκομων" κ.α.

Γιατι, λοιπον, επιδεικνυεις επιλεκτικη "ευαισθησια";
Εάν διαβάσεις την απάντηση που σου είχα δώσει προ ημερών θα σταματήσεις να με ρωτάς περί Αναστασάκη.
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε τασο και εσύ τώρα ρωτάς ρε φίλε κάτι πράγματα..με την ίδια λογική ,επείδη εγώ παρακολουθώ και ξένα site να σου απαντήσω με ερώτηση ίδιου τύπου.εχεις δει εσύ κάποιον γιατρό να απαξιώνει τα μέλη ενός φόρουμ ρωτώντας τι επάγγελμα κάνουν και να λέει πως είναι ο καλύτερος στη χώρα με διαφορά?μάλλον όχι.εχουμε την πρωτοτυπια λοιπόν εδώ να έχουν συμβεί και αυτά. Ας αφήσουμε και κάτι εκτός υπεραναλυσης .και οι μεν και οι δεν φταίνε
Δεν παρακολουθώ,επομένως δεν έχω εικόνα του τι γράφεται και τι όχι.
 
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
Δεν συμβαίνουν τέτοια λοιπόν και για να μην έχεις και αμφιβολίες για το ύφος της κλινικής ,σήμερα έφαγε μπαν λοιπόν για τον τρόπο έκφρασης της η κλινική ..σκέψου πόσο παρατραβηγμενο το όλο σκηνικό και από μεριά τους .όλα τεντωμένα είναι αδερφέ μην προσπαθούμε να το ρίξουμε στα μέλη μόνο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Ban στην κλινική μέχρι και τις 23/12, στον Manly_Man μέχρι τις 21/12. O Manly_Man τιμωρήθηκε για τις υποδείξεις, η κλινική για το "περιορισμένης αντίληψης". Κάθε επόμενο ban θα έχει μεγαλύτερη διάρκεια.
Fair play
Θα κάνουμε Χριστούγεννα με τη κλινική .
:)
 

Harris_G

Well-Known Member
@Harris_G @CVIAL και όποιος άλλος παρακολουθεί forum του εξωτερικού , υπάρχει αντίστοιχο νήμα σαν αυτό σε κάποιο από αυτά.
Εκ πρωτης οψεως εκκλησιες ειναι αλλα δεν τα εχω ψαξει εξονυχιστικα. Στο γερμανικο ειδα μια φορα μια κλινικη να χαρακτηριζει ενα μέλος ως hater ότι δλδ οπου η κλινικη μας περιμενεις στη γωνια να ασχοληθεις μαζι μας (πολύ παρόμοιο σχόλιο με αυτά που έχουν γραφεί εδώ)
 

nikolakis

Well-Known Member
Άσχετο το ακούσατε το φοβερό ε; Το εμβόλιο κατά του κοροναιου έχει μια ανεπιθύμητη ενέργεια... τριχοφυΐα μεγάλης κλίμακας σε κεφάλι κ στήσεις διαρκείας. Από εκεί προκύπτει κ το ποσοστό θετικότητας στο να το κάνουν οι 2 στους τρεις, είναι ακριβώς το ίδιο ποσοστό ανδρών με ΑΓΑ
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχα
Άσχετο το ακούσατε το φοβερό ε; Το εμβόλιο κατά του κοροναιου έχει μια ανεπιθύμητη ενέργεια... τριχοφυΐα μεγάλης κλίμακας σε κεφάλι κ στήσεις διαρκείας. Από εκεί προκύπτει κ το ποσοστό θετικότητας στο να το κάνουν οι 2 στους τρεις, είναι ακριβώς το ίδιο ποσοστό ανδρών με ΑΓΑ
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Άσχετο το ακούσατε το φοβερό ε; Το εμβόλιο κατά του κοροναιου έχει μια ανεπιθύμητη ενέργεια... τριχοφυΐα μεγάλης κλίμακας σε κεφάλι κ στήσεις διαρκείας. Από εκεί προκύπτει κ το ποσοστό θετικότητας στο να το κάνουν οι 2 στους τρεις, είναι ακριβώς το ίδιο ποσοστό ανδρών με ΑΓΑ
πρεζονια θα γινουμε....καθε μηνα θα περνουμε την δοση μας τοτε....
 
Μπλουζα