Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr Victor

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Και μην παρεξηγιομαστε...ο συγκεκριμενος γιατρος κατα πολλους εξακολουθει να ειναι απο τους κορυφαιους...το θεμα ειναι ποιος ταιριαζει στην δουλεια που κανει...δεν σημαινει πως επειδη δεν εμεινα ΕΓΩ ικανοποιημενος δεν θα μεινει καποιος αλλος...η οτι δεν ειναι καλος...φυσικα και ειναι γιατι μιλαμε σε υψηλα standards...απλα 6 στους 7 Ελληνες που πηγαμε την ιδια περιοδο δεν μειναμε ευχαριστημενοι βαση του ονοματος των χρηματων και του αριθμου grafts που δωσαμε...ειναι βεβαια 100% καλυτερα απο Ελληνικες κλινικες μακραν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlos

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Φιλε Hairlosscursed αν δεν κανω λαθος εισαι μολις 6 μηνες απο την μεταμοσχευση οποτε εχεις ακομα καιρο για τα αποτελεσματα
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Φιλε Παυλο κανεις λαθος.ειμαι 18 μηνες και 8 μερες...την εκανα 10/11/2009...για υπολογισε το...και αν παρατηρησεις ποτε δεν ειπα κατι πριν βεβαιωθω...
 

pavlos

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Εχεις δικιο δικο μου λαθος. Τι norwood ησουν οταν πηγες hasson? καμια φωτο εχεις να δουμε τι εγινε?
 

bz

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

hairlosscursed το 6 στους 7 που λες οτι δεν είναι ικανοποιημένοι είναι κυριολεκτικό ; Γνωρίζεις δηλαδή προσωπικά άλλα 5 άτομα που πήγαν Χάσον και δεν έχουν ικανοποιηθεί ;
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Οι 5 στους 7 ΔΕΝ ειναι...και ειναι απο αυτο το φορουμ
 

comb

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Παιδιά νομίζω αυτή η συζήτηση θα είναι ατέρμονη αν συνεχίσει έτσι. Όπως έχω επαναλάβει πολλές φορές το 100% δεν υπάρχει, απλά κάνεις ό,τι μπορείς για να το πλησιάσεις. Τώρα όσον αφορα τους Έλληνες που πήγαν Καναδά εγώ έχω δει φωτογραφίες από 2 και από κοντά άλλον έναν. Θα παρακαλούσα αν μπορούν να ποστάρουν φωτό στο φόρουμ για να δούμε όλοι τα αποτελέσματα τους.
 

pavlos

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Για να δουμε θα ποσταρουν οι θα φοβουντε μην φανουν τα φρυδια τους και τους καταλαβουμε στον δρομο
 

geoneo

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

φιλε comb επειδη το σκεφτομαι σοβαροτατα για hasson θα ηθελα να ποσταρεις εσυ καμια φωτογραφια δικη σου να δουμε και εμεις και θα ηθελα την γνωμη σου ειναι οντως ο καλυτερος?
 

pavlos

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Μπες στο Blog του απλα δεν υπαρχουν οι φωτο ειδα και εγω χθες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα