Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr Victor

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geoneo

New Member
Προκειτε για την κορυφη στο θεμα hair restoration, αποφοιτησε στο University of Cape Town της Νοτιου Αφρικης το 1984 με πολλες τιμες, ασχολειτε με τις μεταμοσχευσεις μαλλιων απο το 1995 και εχει καταφερει απο τοτε να εχει τα κορυφαια αποτελεσματα στην αποκατασταση της τριχοφυιας στο κεφαλι αφηνοντας τους υπολοιπους πολυ μακρια του. Εγω θα του εδινα με μεγαλη ευκολια και τον τιτλο του Ser of hair restorations. Παιδια ειναι η μονη μας ελπιδα. Μακρια απο τα κρεοπωλια της Ελλαδας. Η χωρα μας ειναι για αλλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LEG

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

goulis είπε:
Προκειτε για την κορυφη στο θεμα hair restoration, αποφοιτησε στο University of Cape Town της Νοτιου Αφρικης το 1984 με πολλες τιμες, ασχολειτε με τις μεταμοσχευσεις μαλλιων απο το 1995 και εχει καταφερει απο τοτε να εχει τα κορυφαια αποτελεσματα στην αποκατασταση της τριχοφυιας στο κεφαλι αφηνοντας τους υπολοιπους πολυ μακρια του. Εγω θα του εδινα με μεγαλη ευκολια και τον τιτλο του Ser of hair restorations. Παιδια ειναι η μονη μας ελπιδα. Μακρια απο τα κρεοπωλια της Ελλαδας. Η χωρα μας ειναι για αλλα.

ναι φίλε είναι αλήθεια όλα αυτά για τον dr Hasson όπως ότι είναι και ο πιο δημοφιλής γιατρός στο forum και εγώ προσωπικά θα ήθελα να τον είχα ξάδελφο,αδερφό,πατέρα,πατριό,να του έδινα την αδελφή μου κάτι τέλος πάντων...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

καλα χαλαρωστε.......υπαρχουν κι αλλοι γιατροι που ειναι κορυφαιοι.....δεν ειναι μονο ο χασσον.....
απλα ο χασσον εχει κι ενα κυκλο ανθρωπων που τον σαπορταρουν......και κανει σωστο μαρκετινγκ.....και γι αυτο εχει δημιουργηθει αυτο το δεος γυρο του.....
 

bz

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

goulis ο διθύραμβός σου για τον Χασον βασίζεται σε προσωπική εμπειρία ;

Προσωπικά δεν έχω δει απο κοντά τίποτα δικό του .Εχω δει πολύ εντυπωσιακά βίντεο και φωτογραφίες και έχω διαβάσει πολλές μαρτυρίες .

ΥΓ Εχω μάθει και κάτι σχετικό για ένα εξαφανισμένο πλέον μέλος τον Τ****λο . Ο οποίος αν δεν κάνω λάθος ήταν και ο πρώτος που έκανε γνωστό το όνομα Χάσον στην Ελλάδα . Όποιος υπεύθυνα γνωρίζει την ιστορία και θέλει να τα πούμε ας στείλει πμ . Οχι όμως για να με ρωτήσει τι ξέρω .
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Παιδια ηρεμηστε...δεν υπαρχουν σωτηρες...απο προσωπικη εμπειρια...ολα ειναι θεμε PR και marketing...καποτε ο συγκεκριμενος ηταν οντως πολυ καλος...αλλα η ανθρωπινη αλλαζονικη φυση υπερνικαει τα παντα. κυριως οταν δεν εχεις ανταγωνισμο μετα χανετε και το κινητρο και φυσικα την πληρωνουν οι ασθενεις...εχοντας ομως 10 αβανταδορους ολα αυτα απλα ομως ποτε δεν τα βλεπεις ουτε τα ακους γιατι το συστημα στηριζετε σε γερα θεμελια...
 

mindtrapper

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Τι έγινε άρχισε να γίνεται sloppy ο Hasson; Με τον Τσάκαλο τι έγινε; Μην τα κρατάτε μυστικά ή αν το κάνετε μην λέτε για αβαντοδόρους μετά...
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Φιλαρακι για τον τσακαλο δεν μου πεφτει λογος να μιλησω ΑΛΛΑ για μενα που πηρα δανειο και ΠΗΓΑ και το ΕΚΑΝΑ εχω δικαιωμα να εχω αποψη...οι αβανταδοροι δεν τα χωνουν οπως εγω, αντιθετα κανουν τουμπεκι...και προσπαθουν να σε βγαλουν και τρελο...
 

mindtrapper

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Hairlosscursed είπε:
Φιλαρακι για τον τσακαλο δεν μου πεφτει λογος να μιλησω ΑΛΛΑ για μενα που πηρα δανειο και ΠΗΓΑ και το ΕΚΑΝΑ εχω δικαιωμα να εχω αποψη...οι αβανταδοροι δεν τα χωνουν οπως εγω, αντιθετα κανουν τουμπεκι...και προσπαθουν να σε βγαλουν και τρελο...

Όχι εννοώ ότι αν κάποιος δεν αναφέρει λεπτομερώς την εμπειρία του τότε εξυπηρετεί άθελα του τα ίδια συμφέροντα με τους αβανταδόρους. Φυσικά και έχεις δικαίωμα να έχεις άποψη οπότε πες τη μας. Από τι ακριβώς είσαι απογοητευμένος;
 

pavlos

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Σίγουρα εχει γινει θεος ο Hasson μετα απο τοση διαφημιση και δεν ξερω εαν μετα απο καιρο δινει τα αποτελεσματα που δινει τωρα , καλο θα ηταν και ο φιλος Hairlosscursed να μας πει την Ιστορια του για την μεταμοσχευση του που δεν εμεινε ευχαριστημενος γιατι καλο ειναι να ακουμε και την αλλη αποψη ανθρωπων δηλαδη που δεν εμειναν ευχαριστημενοι
 

tatini

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Συμφωνώ... άλλωστε δεν σε ξέρουμε προσωπικά για να εκτεθείς. Εφόσον έχεις κακή εμπειρία δε θεωρείς σωστό να προστατέψεις υποψήφια θύματα;
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Τα πραγματα ειναι πολυ απλα.μην το κανουμε επιστημη.οτι ανεβαινει κατεβαινει,και ο χασσον κατεβηκε...δυστυχως την περιοδο που πολοι απο εδω μεσα πιστεψαμε σε αυτον...σε καμια περιπτωση δεν το συγκρινω φυσικα με Ελληνες χασαπηδες αλλα οχι και αυτο που ξεραμε και περιμεναμε...το θεμα τελικα να βρεις καποιον ταλαντουχο με κινητρο γιατι αν χαθει το κινητρο το παιχνιδι τελειωσε...ο ανθρωπος αυτος πιστευω καβαλησε πολυ το καλαμι για αυτο και υπαρχουν πολλα παραπονα οχι μονο απο Ελληνες.εγινε ακριβως αυτο που εγινε καποτε με τον armani.οι παλιοι σιγουρα καταλαβαινουν...ο τυπος εχει προσωπικες φιλοδοξιες να σπαει τα δικα του ρεκορ.πιστευει πως αν βγαλει απο ενα strip οσο πιο πολλα grafts μπορει γινεται Θεος...ναι αλλα το θεμα δεν ειναι ο αριθμος αλλα η χρηση αυτων,και εκει πλεπν υστερει...πληρωνεις 5000 grafts και εχεις αποτελεσμα 2500-3000 grafts...και καμια φορα λιγοτερο...δεν ειναι καλο αυτο...κριμα για εμας που τον πετυχαμε στην παρακμη του...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlos

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Εσυ φιλε Hairlosscursed ποσα graft εβαλλες??? Συμφωνω οτι οτι ανεβαινει κατεβαινει αλλα δεν καταλαβαινω γιατι δεν βοηθας, πες μας λιγα λογια για την περιπτωση σου να μαθουμε και την αλλη αποψη
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Φιλε τα ειπα ολα.αν θες ψαξε στο προφιλ μου και θα δεις...
 

geoneo

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Φιλε Hairlosscursed εξηγησε μας λιγο τι εννοεις για τον χασονα να ξερουμε τι εννοης. δεν εισαι ευχαριστημενος με το αποτελεσμα? μπορεις να μας πεις την εμπειρια σου
 

ΚΩΝ/ΝΟΣ

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Hairlosscursed είπε:
αν βγαλει απο ενα strip οσο πιο πολλα grafts μπορει γινεται Θεος...ναι αλλα το θεμα δεν ειναι ο αριθμος αλλα η χρηση αυτων,και εκει πλεπν υστερει...πληρωνεις 5000 grafts και εχεις αποτελεσμα 2500-3000 grafts...και καμια φορα λιγοτερο...δεν ειναι καλο αυτο...κριμα για εμας που τον πετυχαμε στην παρακμη του...

το ποιο εύκολο πράγμα που κάνουν όλες οι κλινικές είναι να κόψουν μια τεράστια λωρίδα στριπ και να βγάλουν χιλιάδες μοσχεύματα από πάνω όπου θα τα χρυσοπληρώσεις και στο τέλος η νοσοκόμα ή ο γιατρός να μην στα βάλουν. Εσύ πληρώνεις και μετράς ότι σου βγάλουν και όχι ότι θα σου βάλουν.
 

geoneo

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

το πιστευω αυτο φιλε κωνσταντινο ειχα την εμπειρια εξαλλου. ειναι δυνατον ομως να εχει πεσει και ο χασονας τοσο χαμηλα ρε γα........
 

pavlos

Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Εγω αρχιζω και μπερδευομαι, τα παιδια εδω πλεον δυστυχος δεν βοηθανε . Η θα ακους πολυ καλα λογια η υπονοουμενα. Δεν καταλαβαινω καποιος που δεν ειχε το αποτελεσμα που περιμενε γιατι να μην εκφερει αποψη π.χ ο γιατρος ειναι μ....ας ειναι ετσι ειναι αλλιως δειτε φωτος πως πηγα, ποσα graft εβαλλα kai ti αποτελεσμα ειχα. Πολυ απλο , αλλα εδω εχει γινει το site αλλα λογια να αγαπιομαστεκαι το χειροτερο εχουμε φτασει πλεον να ανοιγουμε ενα θεμα και αντι να το τελειωνουμε να λεμε οτι αλλο μπορεις να φανταστεις εκτος απο το θεμα , πραγματικα τι να πω
 

geoneo

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

δεν ξερω εσεις παιδια εγω το πιστευω οτι πχ σου λεει ο γιατρος 3000 μοσχευματα. αυτο σημαινει οτι θα πρεπει να σου βγαλει 3000 τρυπες στο κεφαλι στην δοτρια. αν ειναι δυνατον εσεις πιστευτε οτι καθετε και σου βγαζει τοσες πολλες τρυπες χωρις να βαρεθει... και μετα ακολουθει το αλλο. ερχονται οι κοπελιες και πρεπει να σου βαλουν 3000 θυλακες μεσα. ε αυτο σιγουρα ειναι καπως δυσκολο να πιστεψω οτι καθονται και σου φυτευουν ολους τουσ θυλακες. λογικα θα ηθελαν διπλασιες ωρες απο οσες περνει μια strip senssion. Ομως απο τον χασονα περιμενα να ειναι μια εξερεση ο ανθρωπος απο τους αλλους... ξερω τι να πω.
 

geoneo

New Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Σκευτειτε μονο το ενδεχομενο που λεει ο φιλος να ειναι ετσι να σου βγαζουν μια strip των 5000 grafts και να σου φυτευει μονο τα 3000 και τα αλλα να τα πετα!!!!! ουτε στον χειτοτερο εφιαλτη μου δεν θελω να το δω. αυτα τα υπερπολιτιμα θυλακια που για εσενα αξιζουν σαν τα ματια σου τα δυο να καταλειγουν μεσα στον σκουπιδοτενεκε του καθε μαλακα.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Ο Μεγαλος αυτος επιστημονας που ακουει στο ονομα Dr V

Δεν ειναι ακριβως ετσι.αυτο που πιστευω πως συμβαινει ειναι οτι χωριζει τα grafts με αποτελεσμα οντως να εχεις 5000 υποδοχες ΑΛΛΑ σε αυτες μπαινουν χωρισμενα grafts με αποτελεσμα να εναι αδυναμα,ατροφικα και να μην δινουν το cosmetic difference που περιμενεις.πχ ενα τριτριχο το σπαει σε 3 μονα...ετσι αυτο χανει σε υφη και εχεις πληρωσει αντι για ενα τρια.στην πραγματικοτητα ο γιατρος οντως ομως σου εχει εμφυτευσει οτι σου ειπε ασψετα αν εσυ δεν βλεπεις αυτο που περιμενες...και για οποιον παρακολουθει ξενα φορουμ θα εχει παρατηρησει παρα πολλα παραπονα τελευταια για αυτην την κλινικη.ΔΥΣΤΥΧΩΣ....χωρις βεβαια να λειπουν ΚΑΙ καλα αποτελεσματα,οχι ομως με την ιδια συχνοτητα και ποιοτητα προ 3ετιας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα