Ολοκλήρωση μεταμόσχευσης - Ερωτήσεις για επόμενους μήνες

Nik.Mos

Well-Known Member
Αν δηλαδη καποιος επιθυμει να μαθει για τον γιατρο και την δουλεια του πως μπορει να τον βρει;Απλη ερωτηση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

George S.

New Member
Αν δηλαδη καποιος επιθυμει να μαθει για τον γιατρο και την δουλεια του πως μπορει να τον βρει;Απλη ερωτηση

Φίλε αν όντως αρέσει σε κάποιον το αποτέλεσμα όταν και αν με το καλό υπάρξει, ευχαρίστως να του στείλω προσωπικό μήνυμα.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Υπαρχει συγκεκριμενος λογος που δεν επιθυμει το ονομα του να αναφερθει στο φορουμ παρα μονο σε προσωπικο μηνυμα;
 

George S.

New Member
Υπαρχει συγκεκριμενος λογος που δεν επιθυμει το ονομα του να αναφερθει στο φορουμ παρα μονο σε προσωπικο μηνυμα;

Δε γνωρίζω και ούτε είναι κάτι που θέλω να μάθω.

Για το προσωπικό μήνυμα, εγώ το είπα. Δε μου πε αυτός κάτι τέτοιο. Μια ερώτηση του έκανα. Μου είπε Όχι και έληξε εκεί.

Ξανά λέω όμως, αν δεν υπάρχει νόημα συνέχισης της παρουσίασης, το σταματάω και σε περίπτωση που έχω κάποια ερώτηση συγκεκριμένη, ανοίγω ξεχωριστή νημμα.
 

Georgie

Well-Known Member
Δε γνωρίζω και ούτε είναι κάτι που θέλω να μάθω.

Για το προσωπικό μήνυμα, εγώ το είπα. Δε μου πε αυτός κάτι τέτοιο. Μια ερώτηση του έκανα. Μου είπε Όχι και έληξε εκεί.

Ξανά λέω όμως, αν δεν υπάρχει νόημα συνέχισης της παρουσίασης, το σταματάω και σε περίπτωση που έχω κάποια ερώτηση συγκεκριμένη, ανοίγω ξεχωριστή νημμα.
Φίλε για να καταλάβεις δεν υπαρχει κατι προσωπικό εννοείται.
Προσωπικά σου εύχομαι καλή επιτυχία .
Το θεμα ειναι οτι το φορουμ δεν ειναι καλλιστεία .
Η παρουσίαση και η κριτικη δεν εχουν προσωπικό χαρακτήρα, αλλα ειναι ο βασικός οδηγός για ενημέρωση και πληροφορία των μελών για κλινικές , γιατρούς , μεθόδους , ικανότητα κλπ, ειδικά αυτών που ψάχνουν λύση στο προβλημα τους.
Σκέψου ποσο πολυ βοήθησαν το φορουμ παλαιότερα, παιδια που πήγαιναν στο άγνωστο τοτε, και με το αποτέλεσμα τους ενθάρρυναν η και απέτρεψαν αλλα μέλη με την επιλογή τους.
Και παλι καλή επιτυχία, αλλα δυστυχώς εισαι αδιάφορο περιστατικό για τη κοινότητα
 

George S.

New Member
Ευχαριστώ και πάλι. Μακάρι όλα να πάνε καλά. Η κοινότητα είναι πολύ πολύ χρήσιμη και μακάρι να την είχα βρει κ νωρίτερα .

Δεδομένου ότι είναι αδιάφορο το περιστατικό για τη κοινότητα, το κατανοώ και το σταματάω εδώ.

Όπως καταλαβαίνεις, δεν είναι στο χέρι μου να πω το όνομα κ είναι σέβεστο.

Καλή συνέχεια!
 
Μπλουζα