ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

kos1987

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

nikosgf7 είπε:
Μετα απο 1 μηνα κ κατι χρησης του διαλυματος ηρθε η ωρα για να κανω ενα πρωτο update...Ουσιαστικα καμια ορατη μεταβολη στο μαλλι δεν εχω παρατηρησει ουτε sheeding αλλα σαν να μου φαινεται οτι πεφτουν λιγοτερες τριχες κ φαγουρα απο οτι πριν αλλα δεν ειμαι κ τοσο σιγουρος...
Να πω κ οτι το βαζω 1 φορα την ημερα κ οχι 2 οπως ειναι το σωστο γτ δεν με βολευει με το βεβαρημενο προγραμμα που εχω καθως κ οτι εδω κ 15 περιπου μερες εχω διακοψει την μινοξ.

Αυτο καθοριζεται απο το οχημα που βαζεις...μετα απο τρελο ψαξιμο εχω βρει ακρη για αυτο το θεμα.(Ενημερωτικα το διαλυμα pg/αλκοολης δεν ηταν το επισημο στις δοκιμες που εκανε η ΠΡΟΣΤΑΚΑΝ, αλλα απ'οτι φαινεται κανει τη δουλεια του.)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kos1987

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Ελα ντεεε...Αυτοι που βαζουν μια φορα αναφερουν καλα αποτελεσματα.Αφου δε βλεπεις διαφορα και μαλλον πιθανη βελτιωση συνεχισε ετσι.Αλλα λογικα θα χασεις εδαφος αφου εκοψες τη μινοξ.Παντως υπαρχει τροπος με 1 φορα την ημερα, με αλλο οχημα(που δεν κυκλοφορει) πατενταρισμενο απο την φαρμακευτικη εταιρεια aventis και εχει σιγουρα καλυτερο αποτελεσμα απο το γνωστο...
 

nikosgf7

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Λοιπον παιδια μετα απο 2 μηνες θεραπειες συμβαινει το εξης παραδοξο...Ενω η τριχοπτωση εχει σταματησει κ ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα (χωρις να εχω παρατηρησει καποια πυκνωση βεβαια) εχω μια εντονη φαγουρα στο κρανιο ιδια με αυτη της τριχοπτωσης ενω μερικες φορες αισθανομαι σαν ανατριχιλα στο μαλλι κ σαν να να νιωθω τον σφυγμο ου σε ορισμενα σημεια πανω στο κεφαλι(δεν ξερω αν καταλαβαινετε την διατυπωση μου) :chinscratch πραγμα το οποιο εξαφανιστηκε αφου εχθες κ προχθες δεν εβαλα φαρμακο στο μαλλι γτ ειχα παει εκδρομη κ σκεφτομαι μηπως τλκ με ερεθιζει το φαρμακο... :chinscratch
 

kos1987

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

nikosgf7 είπε:
Λοιπον παιδια μετα απο 2 μηνες θεραπειες συμβαινει το εξης παραδοξο...Ενω η τριχοπτωση εχει σταματησει κ ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα (χωρις να εχω παρατηρησει καποια πυκνωση βεβαια) εχω μια εντονη φαγουρα στο κρανιο ιδια με αυτη της τριχοπτωσης ενω μερικες φορες αισθανομαι σαν ανατριχιλα στο μαλλι κ σαν να να νιωθω τον σφυγμο ου σε ορισμενα σημεια πανω στο κεφαλι(δεν ξερω αν καταλαβαινετε την διατυπωση μου) :chinscratch πραγμα το οποιο εξαφανιστηκε αφου εχθες κ προχθες δεν εβαλα φαρμακο στο μαλλι γτ ειχα παει εκδρομη κ σκεφτομαι μηπως τλκ με ερεθιζει το φαρμακο... :chinscratch

Το ru διαλυεται πληρως ? ή υπαρχουν κομματακια εδω και εκει?
Ο ερεθισμος μπορει να προερχεται απο τη pg...Δοκιμασε μια μερα με αλκοολ και ru .(66%αλκοολη +29% νερο) στο περιπου.
 

nikosgf7

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Eιναι διαλυμενο πληρως...Θα το δοκιμασω τωρα που το λες...
 

nikosgf7

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Λοιπον να προσθεσω μια πααρτηρηση που εκανα πριν απο λιγο...
Εχοντας κανει ενα διαλλυμα στην θεραπεια για καμια εβδομαδα περιπου οι πρωινες σηκωμαρες ηταν σιγουρα πιο εντονες.
Αρα με επηρεαζει σε αυτο τον τομεα... :-[
Επισης και λογω εποχης πιστευω τα μαλλια πεφταν κατα 10αδες χωρις ομως να εχω φαγουρα...Πιο συγκεκριμενα βαζωντας τα βραδια μινοξ με το σχετικο μασαζακι ,χτενιζωντας μετα τα μαλλια μ εμεναν πανω στην χτενα χωρις υπερβολη καμια 30αρια τριχες...
Εχοντας βαλει χτες ru και βαζοντας παλι πριν λιγο χτενιζομαι και μενουν πανω στην χτενα 5 τριχες...
Τωρα τυχαιο ειναι αυτο ή τοσο πολυ δουλευει μεσα σε μια μερα... :chinscratch
 

toxotis18

Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Αυτο που λες στο τελος,το εχω διαβασει και απο αλλους χρηστες!Ποσα mg βαζεις την ημερα και ποσες εφαρμογες ?
 

kos1987

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Νικο πηρες εκεινα τα συμπληρωματα π σ ειχα πει?
 

nikosgf7

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Τον ψευδαργυρο τον πηρα κ περνω 4 χαπακια τον 22 mg καθε βραδυ αλλα δεν ξερω αν με εχει βοηθησει η αν ειναι νωρις ακομα και πρεπει να τον παρω περισσοτερο καιρο :chinscratch
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kos1987

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Αρχισε να δουλευει...στις 15-20 μερες φαινονται τα πρωτα δειγματα.Μην το σταματησεις εαν δεν επανελθεις πληρως Αυτα μ τα πε ενδοκρινολογος.Τωρα π ξαναρχισες το ru σημειωσε αν δεις κατι διαφορετικο(Η απουσια πρωινων στυσεων ειναι αποτελεσμα αυξησης οιστρογονων...λογικα απο τη φινα καποιοι επανερχονται ταχυτατα αλλοι αργουν, ο ψευδαργυρος βοηθα πολυ σ'αυτη την κατευθυνση).Απο βδομαδα εχω να σου προτεινω κατι...
 

toxotis18

Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Εγω παρήγγειλα χθες το Ru απο τον kane.Για να δουμε....κανω καποιες σκεψεις σχετικα με το vechicle και γενικα με το πρακτικο του πραγματος...
 

nikosgf7

New Member
Απ: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ RU58841

Ναι ομως kos τις μερες που δεν επαιρνα ru ειχα ψιλοεπανελθει...
Περιμενω εναγωννιως τν νεα προταση σ.....
 
Μπλουζα