Νιτρικο οξυ και γυμναστηριο

coleman_ts

New Member
Chs είπε:
coleman_ts είπε:
φιλε chs ουτε εγω ο ιδιος δεν γουσταρω να δω τον εαυτο μου νταουλι γιατι μαρεσει το fitness αλλα μην νομιζεις οτι διαφερει σε πολλα απο τα νταουλια.. αμα κοιμασε σωστα, τρεφεσε σωστα κ γυμναζεσε σωστα εισαι στο 100% κατι να μην γινει σωστα μια μερα πας πισω οπως κ στο μαλλι!! εγω γιαυτο δεν τους κατηγορω γιατι ξερω οτι στερουντε παρα πολλα για να εχουν ενα τετοιο αποτελεσμα,, οπως θελει κ πολλα λεφτα!! το ξερεις οτι αν κοιμηθεις 10-2 το βραδυ ξεκουραζεσε εντελως? τοτε κανει υποφυση 1γραμμ αυξιτικης ορμονης που ειναι παρα πολυ βασικη.. μετα τα 33-35 ηλικιακα μειονετε η ποσοτητα της κ γιαυτο δεν εχουμε κουραγιο για πολλα πραγματα οσο γερναμε!! ειναι ολοκληρη επιστημη.. μην κατηγορειτε φιλε αδικα!! για καποιον μπορει να ειναι καγκουρια αλλα πιστεψε θελει πολλες θυσιες!!

Δεν κατηγόρησα.. είπα τη γνώμη μου πως το βλέπω προσωπικά το πραγμα.. Δεν ειπα ειναι μακακες που κανουν αυτο.. απλα ειπα οτι μου φαινονται ετσι στα ματια μου.. Ενα fit γυμνασμενο σωμα στα νορμαλ πλαισια ειναι αυτο που μου αρεσει.. Το να ειναι καποιος ντιβανοκασελα μου φαινεται γελοιο προσωπικα..

και εγω μαζι σου ειμαι φιλε!! η γυμναστικη ειναι τροπος ζωης αν δεν το γουσταρεις κ το κανεις απο αγκαρια μην ασχολησε καθολου :beach:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Όπως και να έχει, πλέον η αυτή η συζήτηση είναι πολύ γαμάτη :D ευγενικά και με επιχειρήματα, πετάει και κάτι ωραία ο baldy και λιώνω :D Όπως είπε και ο coleman πιο πάνω ειναι καθαρο γουστο του καθενος το τι θελει, άσχετα εμενα αν μου αρέσει ή όχι, αλλα θα πω και την γνώμη μου με ωραίο τρόπο ότι δεν μου αρέσει ρε φιλε άσχετα στον άλλον αν δεν του αρέσει. Έτσι για να αρέσουμε ρε αδερφέ :D
 

coleman_ts

New Member
Bouklas είπε:
Όπως και να έχει, πλέον η αυτή η συζήτηση είναι πολύ γαμάτη :D ευγενικά και με επιχειρήματα, πετάει και κάτι ωραία ο baldy και λιώνω :D Όπως είπε και ο coleman πιο πάνω ειναι καθαρο γουστο του καθενος το τι θελει, άσχετα εμενα αν μου αρέσει ή όχι, αλλα θα πω και την γνώμη μου με ωραίο τρόπο ότι δεν μου αρέσει ρε φιλε άσχετα στον άλλον αν δεν του αρέσει. Έτσι για να αρέσουμε ρε αδερφέ :D

σε οποιον αρεσουμε αδερφε!! για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε... ;)
 

gianniskritikos2

Active Member
ακριβως ετσι εδω αν εχεις σωμα αρνοντ θα σε κοιτανε και το 80% θα λενε οτι δεν τους αρεσει αμερικη το 80% θα αρεσει... αυτο γιατι ειμαστε αγυμναστος λαος τελειως ομως.... και παλι ειναι και γουστα οπως ειπατε εμενα μαρεσει το σωμα του αρνολντ ασπουμε παραπανω ομως δεν μαρεσει... ο κολεμαν ο κατλερ ο φιλ χεθ ο καη γκριν ολοι αυτοι ειναι πολυ γομαρια για να μαρεσουν αλλα θ αειπαρχουν καποιοι βεβεαια φανταζομε σε μικρο ποσοστο που θα τους αρεσει αλλα το σωμα αρνολντ δεν ειναι υπερβολη για τις μερες μας με τα αναβολικα που κυκλοφωρουν και εχουν γινει οσο τερατα δεν πανε....εμενα μαρεσε το παλιο μποντιμπιλτινκ τα σωματα πριν το 80 εκει ηταν ωραιοι ολοι αποψη μου ετσι... αμα σεκυτιτε οτι ο αρνολντ ηταν το ποιο γομαρι απο ολλους μεχρι το 80 ... ολοι ηταν ποιο αδυνατοι απο αυτον


ολα ειναι γουστα
 

baldy

Member
και μετα γιατι τους λεω ντουβαρια τους φουσκωτους

λοιπον παμε 80 και 80=160 αρα εχουμε 160 στους 100 ??? και υπαρχουν και 2 likes και μαντεψε απο ποιους, απο τους φαν των φουσκωτων

η γυμναστικη καθαριζει το μυαλο το φουσκωμα οχι,προφανως.....


και αν μιλισουμε με ποσοστα στους 90 δεν αρεσει στους 10 αρεσει

και απο αυτους τους 10 οι 9 ειναι αντρες

τα συμπερασματα δικα σας
 

Turbobox

New Member
Εντάξει το καταλάβαμε δεν σας αρέσουν οι φουσκωτοί, οκ. Το πρόβλημα σας τώρα ποιο είναι που αρέσουν σε ορισμένους; Τι είστε αυθεντίες που ορίζετε το τι είναι ωραίο και τι είναι έξυπνο; Συνέλθετε λέμε..
 

gianniskritikos2

Active Member
baldy εσενα δεν σαρεσει ειπαρχουν γκομενες που λειωνουν που λες για αντρες χαζες ηλιθιες εξυπνες οτι ειναι .... τους αρεσει ειπαρχουν καποιοι που τους αρεσει τελως πες δεν μαρεσει εσυ το ξεφτιλιζεις...


ειπαρχουν γκομενες που λειωνουν για τετοια σωματα επιδει λες οτι μονο αντρες απο τους 100 οι 10 θα ειναι που τους αρεσει και οι 9 αντρες γιαυτο το λεω...
 

edyuser1

Active Member
baldy αυτοι οι υπολογισμοι σου με εχουν πεθανει χαχαχαχαχαχ.μαλλον επειδη εισαι αγυμναστος δεν κοβει το μυαλο σου και πολυ ο γιαννης λεει το 80% του πληθυσμου της αμερικης και το 80% του πληθυσμου της ελλαδας.αυτο θα το ελεγες οταν θα ελεγε το παιδι:"απο το 80% του πληθυσμου της ελλαδας αρεσει το bb και το αλλο 80% της ελλαδος δεν αρεσει''καταλαβες η να το ξαναγραψω?


και δεν θα υποτιμας ανθρωπους που δεν γνωριζεις γιατι εχεις ξεφυγει πολυ μου φαινεται.


γιαννη οχι μονο στην αμερικη αλλα σε ολα τα πολιτισμενα κρατοι αρεσει η γυμναστικη ειναι τροπος ζωης τουλαχιστον σε ηλικιες κατω των 30.εδω μαλλον η τουρκοκρατια αφησε το στιγμα της γιατι στα κλασικα χρονια εμεις ειμασταν που ασχοληθηκαμε πρωτοι με το bb το φυσικο.τωρα στο μονο που ειμαστε πρωτοι ειναι η λαμογια,η αγνοια και πολλα αλλα.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
edyuser1 είπε:
γιαννη οχι μονο στην αμερικη αλλα σε ολα τα πολιτισμενα κρατοι αρεσει η γυμναστικη ειναι τροπος ζωης τουλαχιστον σε ηλικιες κατω των 30.εδω μαλλον η τουρκοκρατια αφησε το στιγμα της γιατι στα κλασικα χρονια εμεις ειμασταν που ασχοληθηκαμε πρωτοι με το bb το φυσικο.τωρα στο μονο που ειμαστε πρωτοι ειναι η λαμογια,η αγνοια και πολλα αλλα.

:14m: Πες τα χαράλαμπε!
 

baldy

Member
edyuser1 είπε:
baldy αυτοι οι υπολογισμοι σου με εχουν πεθανει χαχαχαχαχαχ.μαλλον επειδη εισαι αγυμναστος δεν κοβει το μυαλο σου και πολυ ο γιαννης λεει το 80% του πληθυσμου της αμερικης και το 80% του πληθυσμου της ελλαδας.αυτο θα το ελεγες οταν θα ελεγε το παιδι:"απο το 80% του πληθυσμου της ελλαδας αρεσει το bb και το αλλο 80% της ελλαδος δεν αρεσει''καταλαβες η να το ξαναγραψω?


και δεν θα υποτιμας ανθρωπους που δεν γνωριζεις γιατι εχεις ξεφυγει πολυ μου φαινεται.


γιαννη οχι μονο στην αμερικη αλλα σε ολα τα πολιτισμενα κρατοι αρεσει η γυμναστικη ειναι τροπος ζωης τουλαχιστον σε ηλικιες κατω των 30.εδω μαλλον η τουρκοκρατια αφησε το στιγμα της γιατι στα κλασικα χρονια εμεις ειμασταν που ασχοληθηκαμε πρωτοι με το bb το φυσικο.τωρα στο μονο που ειμαστε πρωτοι ειναι η λαμογια,η αγνοια και πολλα αλλα.


ναι τωρα το προσεξα,συχνα μπερδευομαι με τα μηνυματα του,ζαλιζομαι.Αλλο γυμναστικη αλλο φουσκωμα
 

gianniskritikos2

Active Member
το φουσκομα τι ειναι ρε? δεν ειναι γυμναστικη? γυμναστικη ποια ειναι για σενα? να κλοτσας μια μπαλα να τρεχεις να κολυμπας? και τα βαροι δεν ειναι? ελεος. προτεινω να το λυξουμε εδω οι αποψεις καποιον ατομων δεν ειπαρχουν για την δικη μου λογικη απλα δεν τις καταλαβαινω μαυρο εγω ασπρο αυτοι δεν μπορω να καθομε να πεισω καποιον οτι τα βαροι ειναι γυμναστικη και οτι ωραιο σωμα ειναι αυτο και αυτο ... ο καθενας εχει μια αποψη κριμα που στην ελλαδα εχουμε αποψη να μην πω τι... δεν νομιζω να ειμαι εγω λαθος στο γουστο μου και στις αποψεις μου αλλα σταματαω εδω διοτι απλα δεν βγαινει νοημα ειναι σαν να προσπαθω να πισω καποιον που θελει να ειναι 50 κιλα και συχενετε να βλεπει παραπανο κιλα η μαλλον αιδιαζει... δεν θελει να βλεπει μυες πανω του αλλα πετσα κοκαλα η λιπος καθως αν βγαλει μυες θα ειναι ηλιθιος χωρις περιεχομενο ενας τυπος που ασχολιτε με γυμναστιριο ντουβαρι σφιχτης που βγαινει στον δρομο να αναδιχτει και γελανε μαζι του καποιει λενε τι να το κανεις το σωμα με το σωμα θα βρεις γκομενα?νομιζουν για γκομενες γυμνσζομαστε εδω στην ελλαδα οχι για την παρτη μας αλλα και για αλλους πολους λογους εδω λενε τι να το κανεις το σωμα?θα βγαλεις λεφτα θα κερδισεις γνωσεις?σε τι σου χριαζεται? ωραια εκανες μπρατσα και??? γαμω τις αποψεις... και να προσπαθω να τον πισω με το επιχειριμα να κοιτα 90 και 100 κιλα κομματια ειναι ωραιο σωμα ε δεν... εδω στην ελλαδα βαροι= τρομπα = φουσκες τα βαροι δεν ειναι για να φουσκοσεις ειναι για να γυμναστεις το πως τα αξιοποιεις εσυ πως τα χειριζεσε στο προγραμμα σου τι τρως ποσα θα σηκωσεις ποσες επαναληψεις και ποιες ασκησεις σε καταληγουν σε καποιο αποτελεσμα στο οποιο για καποιους σιγουρα πιστευουν οτι το αποτελεσμα σε οποιαδηποτε περιπτωση ειναι "ντουλαπα"...ολοι εχουν την αισθηση οτι οσοι παμε γυμναστιριο και κανουμε βαροι παμε για να γινουμε jay cutler και οχι για καποιο αλλο στοχο... ειμαι σιγουρος γι αυτο.... απλα δεν υπαρχουμε σαν χωρα με τετοιες αποψεις απλα ειμαστε ανυπαρκτοι!! κλαφτε την ελλαδα


αλλο λεει η γυμναστικη και αλλο το φουσκομα το φουσκομα προηλθε απο απο τρομπα οχι απο γυμναστικη ε?... τι αλλο θα δω


καθεται ο jay cutler καθε προι στον καναπε του δεν γυμναζεται δεν τρεχει με μια τρομπα τριπαει το μπρατσο του και σε καν αμηνα κατεβαινει αγονες ο λαπας ο αγυμναστος αμα λεω δεν μπορω να ασχολουμε αλλο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
δεν ειναι θεμα τρολλ... ειναι αποψη ρε σι οσο και να τρολλαρι μεσα του αυτο πιστευει και δεν ειναι ο μονος ρε...


δεν το λεω νευριασμενος ο baldy δεν μου κανε κατι απανταω απο αποψη σε αποψη ετσι... δεν εχω καμια εχθρα η αποψη του ειναι λογικη και κοινη το 90 % των ελληνων την ιδια αποψη εχουν δεν μου κανε κατι.. εγω ειμαι ο παρακατιανος εδω περα και παλευω να πω μια κουβεντα αλλα απο οτι ειπα και πανω τσαμπα την λεω οταν οντω το 90% σκευτετε ετσι και το 10% οπως εγω τοτε ειμαι χαμενος απο χερι... κανενα νοημα να εξηγω και να εξηγω νομιζω εξηγισα αρκετα οποιος καταλαβε καταλαβε που δεν νομιζω... οποιος οχι καλα εκανε.
 

baldy

Member
ελληνας δεν εισαι και συ? τι θες να εισαι αμερικανακι? να παιρνεις τα χαπακια ενα ενα και να γινεσαι φρικουλο? καλυτερα ελληναρας με κιλουμπα.Ασε που μερικες την βρισκουν και σεξυ,δες Σκορδα
 
Μπλουζα