Νημα εκτονωσησ

tasos33

Well-Known Member
Επειδή με άσχετες συζητησεις, ως προς την ουσία του foroum, έχουμε καταστρεψει πολλά και ενδιαφέροντα νήματα χανοντας έτσι όλες τις σημαντικές πληροφορίες που μας είναι χρήσιμες,όσοι και οσες θέλουν να γράψουν κάτι άσχετο με τις τρίχες ας γράφουν εδώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Serifis

Active Member
Ας πω και εγώ το άσχετο μου. Γνώμη μου είναι πως δεν πρέπει τα μέλη του φόρουμ να ψαρώνουμε με ένα πόστ, να γεμίζουμε σελίδες όπου το ένα μέλος θα προσπαθεί να αλλάξει την γνώμη κάποιου άλλου και γενικώς την λογική ορισμένων που δεν θέλουν τίποτα να περάσει ασχολίαστο, αλλά να το 'διορθώσουν' με βάση φυσικά τα δικά τους πιστεύω. Όλοι έχουμε διαφορετικές ιδέες και μυαλά, είμαστε όμως εδώ γιατί θέλουμε κάτι κοινό. Δεν θέλω όμως και ένα στείρο φόρουμ όπου θα μιλάμε με το σείς και με το σας. Να συζητάμε, να αναλύουμε αλλά είναι αστείο να συμπεριφερόμαστε σαν κακές πεθερές. Φιλικά.
 

dimitris50423

Well-Known Member
τασο σκεφτομουν να προτεινω να ανοιξουμε ενα τετοιο θεμα ωστε να γλυτωσουν αλλα νηματα και να μπορει οποιος θελει να γραφει και να συζηταει το οτιδηποτε. αν σε καποιο θεμα ξεφευγει πολυ η κουβεντα μπορουμε να παραπεμπουμε εδω. ;)
καλα εκανες και το ανοιξες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η Imikriloulou και ο Nostimos μπαναριστηκαν. Ας κρατήσουμε ένα επίπεδο ακόμα και στο μπλα μπλα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

FreeThinker

Well-Known Member
Η Imikriloulou και ο Nostimos μπαναριστηκαν. Ας κρατήσουμε ένα επίπεδο ακόμα και στο μπλα μπλα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Απο ποτε εχουν αρχισει και σβηνονται ολα τα comments ? Ειπαμε να μπαναρετε αλλα τα σχολια πρεπει να μενουν να θυμομαστε γιατι εφυγε ο καθενας.

Και επιπλεον καποια εχουν τρελο γελιο
 

tasos33

Well-Known Member
Τον Τζον Τζον γιατί τον μπαναραμε ρε παιδιά τι έγινε?είναι καλό παιδι και δε μοιράζει κ φυλλάδια στη Μύκονο,.....χαχαχα
 

pithikas

Well-Known Member
Εντάξει μωρέ πλάκα είχαν και οι δύο. Μπορεί και ο ένας....
Καλοκαιράκι είναι ας είμαστε πιο χαλαροί. Είχα πολύ καιρό να γελάσω εδώ μέσα. :D
 

mikegad

Well-Known Member
Τον Τζον Τζον γιατί τον μπαναραμε ρε παιδιά τι έγινε?είναι καλό παιδι και δε μοιράζει κ φυλλάδια στη Μύκονο,.....χαχαχα
Σοβαρα τωρα μπαναριστηκε ο John;
Αν ναι τι εγινε ρε παιδια;εχω χασει επεισοδια μαλλον.Ελπιζω τουλαχιστον να ειναι προσωρινο ,μια χαρα παιδι ειναι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Μαλλον επειδη εβρισε μεσα στο χαμο που γινοταν. Απλα πιστευω οτι μπορουσε να παρει παρατηρηση. Δεν το εκανε σοβαρα. Επειδη ξεφτιλιστηκε το θεμα με τους αλλους τα πηρε και ο γιαννης.
 

tasos33

Well-Known Member
Ena banaki είναι θα περάσει Δημήτρη,αποτοξίνωση θα κανει, ασε που σκέφτομαι να πάρω κ εγώ γιατί όλη μέρα στο φόρουμ είμαι, κολλημενος
 

pithikas

Well-Known Member
Κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι γι αυτό πειράζω και τον συμπαθή Freethinker. Ένα μπαν ό,τι πρέπει για αποτοξίνωση.
 

billaros

Active Member
παιδια μου ηρθε μια τρελη ιδεα.βρηκα την λυση για τα μεγαλα norwood.κανουμε μεταμοσχευση ολτες τις τριχες πισω και πλαι (ολες ομως) και γεμιζουμε πανω το κεφαλι.και μετα κανουμε τατοο σε ολη την δοτρια που παρθηκανε τα μοσχευματα.και εχουμε ενα πυκνο πεζοναυτικο κουρεμα.σωστος??????
 

pithikas

Well-Known Member
παιδια μου ηρθε μια τρελη ιδεα.βρηκα την λυση για τα μεγαλα norwood.κανουμε μεταμοσχευση ολτες τις τριχες πισω και πλαι (ολες ομως) και γεμιζουμε πανω το κεφαλι.και μετα κανουμε τατοο σε ολη την δοτρια που παρθηκανε τα μοσχευματα.και εχουμε ενα πυκνο πεζοναυτικο κουρεμα.σωστος??????
Όλοι τα έχουμε σκεφτεί αυτά. Σωστός.
 

geok

Member
Ας ρωτήσω εδώ
Ξέρει κάποιος εάν τα nanogen samphoo γυναικείο -αντρικό έχουν διάφορες?
Υπάρχει έλλειψη στο αντρικό
Έχει πέσει πολύ μμ χαχα
 

Συνημμένα

  • nanogen-thickening-shampoo-women.jpg
    nanogen-thickening-shampoo-women.jpg
    17.7 KB · Προβολές: 244
  • nanogen-thickening-shampoo-men.jpg
    nanogen-thickening-shampoo-men.jpg
    17.8 KB · Προβολές: 232

aeratos28

Just aeratos
ποια κλινική ρε τασο σίγουρα κάνει αυτό που λες εδώ?εγώ σου λέω καμία δεν δέχεται να το κάνει..
Σωστός ο μπιλαρος,αυτο σε ελληνική κλινική σίγουρα το κανουν,εξω δε νομιζω να το δεχτούν, δεν είναι κακό σαν ιδέα ομως,
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ειναι επιλογη και αυτη αλλα οντως μπορει να μη δεχτει καμια κλινικη. Υπαρχει περιπτωση να δειχνει ασχημα στη δοτρια. Και να πεσει κραξιμο αν βγει δυσαρεστημενος αυτος που θα το κανει.
Geok δεν το ηξερα για τα nanogen. Θα το κοιταξω γιατι μου τελειωνει.
 
Μπλουζα